reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny miło się dowiedzieć co u was słychać [emoji16] onażmijeczka to twój wątek mnie zainteresował i zaczęłam stale tu zaglądać... ukmama netka was tez pamiętam [emoji4] pozdrawiam i dawajcie znać co u was. Ja zaraz wstaję i szykuję sie na szpital. Trudno mi uwierzyć że TO juz jutro[emoji85]
Tak pamietalam, ze masz 01.07 cc.Mialam cie nawet dzisiaj zagadac w temacie.Mnie to samo czeka w środe i chyba juz tez zaczynam przeżywać.Zastanawiam sie czy wszystko spakowalam, jak to bedzie i w ogole.Ja jeszcze jutro mam wizyte u swojego gina na ostatnie pomiary, rozmowe itp przed środa.Jak twoje samopoczucie?
@Si.Kat napewno masz glowe gdzie indziej, ale daj znac co u Ciebie i Melasi? Mam nadz.ze juz kolejne gramy na jej wadze sie pojawiły;)
 
reklama
Hej, ale super że ktoś mnie tu jeszcze pamięta :-) kilka razy sobie tutaj do Was zajrzałam, zawłaszcza teraz na finiszu jak sobie radzicie. Ale widzę że jesteście silne Babki i dajecie rade. Jejku juz niedługo wszystkie będziecie tulić maleństwa. Cudownie!
U mnie wszystko dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. Jeśli pójdzie dobrze to w marcu 2020 tez będę tulić swoje maleństwo. Od tygodnia wiem że jestem w ciąży - jutro 5t+0d. Cieszę się bardzo i jestem pozytywnie nastawiona że tym razem skończy się szczęśliwie.
Życze Wam jak najlżejszych porodów i żeby pogoda Wam trochę odpuściła na końcówce :-)
Gratulacje kochana! Nudnej ciąży życzę [emoji8]
 
Tak pamietalam, ze masz 01.07 cc.Mialam cie nawet dzisiaj zagadac w temacie.Mnie to samo czeka w środe i chyba juz tez zaczynam przeżywać.Zastanawiam sie czy wszystko spakowalam, jak to bedzie i w ogole.Ja jeszcze jutro mam wizyte u swojego gina na ostatnie pomiary, rozmowe itp przed środa.Jak twoje samopoczucie?
@Si.Kat napewno masz glowe gdzie indziej, ale daj znac co u Ciebie i Melasi? Mam nadz.ze juz kolejne gramy na jej wadze sie pojawiły;)
To już? W srode?
Ojj, to nie dziwię się że emocje sięgają zenitu :)
Już wkrótce będziesz tuliła swój mały Cudek :)
Ehhh, zazdroszczę Ci że już będziecie razem ;)
Odezwiesz się jak już będziesz po?
Kciuki mocno zaciśnięte !!! :*
 
Hej, hej dziewczyny Muszę nadrobić zaległości z forum U Nas małymi kroczkami do przodu, Melasia jest dzielna, odłączyli nas od sondy, kroplówek z glukozy i antybiotyków. Mała jest wydolna krążeniowo - oddechowo, bakterii w moczu nie ma, krew czysta, trochę walczyliśmy z żółtaczka ale już bilirubina spadła do 10, aktualnie na wadze 1530 g i walczymy o osiągniecie 2 kg i wtedy do domku Bardzo dziękujemy za wsparcie i wszystkie miłe słowa ♥️
 
@Si.Kat super to dobre wieści ogólnie Melassa to duża dziewczyna wiedziałam że będzie dobrze.
Swoją drogą oryginalne imie, fajne nie słyszałam takiego, nietypowe
Mieliście problem z wyborem czy od razu byla decyzja podjęta
 
Tak pamietalam, ze masz 01.07 cc.Mialam cie nawet dzisiaj zagadac w temacie.Mnie to samo czeka w środe i chyba juz tez zaczynam przeżywać.Zastanawiam sie czy wszystko spakowalam, jak to bedzie i w ogole.Ja jeszcze jutro mam wizyte u swojego gina na ostatnie pomiary, rozmowe itp przed środa.Jak twoje samopoczucie?
@Si.Kat napewno masz glowe gdzie indziej, ale daj znac co u Ciebie i Melasi? Mam nadz.ze juz kolejne gramy na jej wadze sie pojawiły;)
Ja juz na oddziale ide jutro druga. Boję się i nie mogę doczekać jednocześnie... temp na polu 30 jutro 32 ledwo mozna tu wysiedziec. Obiad zjedzony jeszcze kolacja i post. Będę trzymać kciuki za ciebie w środę. Pozdrawiam was wszystkie
 
To już? W srode?
Ojj, to nie dziwię się że emocje sięgają zenitu :)
Już wkrótce będziesz tuliła swój mały Cudek :)
Ehhh, zazdroszczę Ci że już będziecie razem ;)
Odezwiesz się jak już będziesz po?
Kciuki mocno zaciśnięte !!! :*
Dziękuje za mile słowa, nie wiem kiedy to zlecialoo_OOczywiście ze sie do Was odezwę:)
 
Ostatnia edycja:
Ja juz na oddziale ide jutro druga. Boję się i nie mogę doczekać jednocześnie... temp na polu 30 jutro 32 ledwo mozna tu wysiedziec. Obiad zjedzony jeszcze kolacja i post. Będę trzymać kciuki za ciebie w środę. Pozdrawiam was wszystkie
O kurcze zaciskam kciuki.Bedzie dobrze.Ja mam sie stawic tego dnia co cięcie raniutko, a więc maszeruję w środę.Oczywiscie jak coś wczesniej sie nie zacznie.Oby nie;) Daj znać jak tylko bedziesz mogla, bedziesz mieć dziewczynke , czy chlopca? Przepraszam, ale nie mogę sobie przypomnieć.Powodzenia:)
 
reklama
Hej, hej dziewczyny Muszę nadrobić zaległości z forum U Nas małymi kroczkami do przodu, Melasia jest dzielna, odłączyli nas od sondy, kroplówek z glukozy i antybiotyków. Mała jest wydolna krążeniowo - oddechowo, bakterii w moczu nie ma, krew czysta, trochę walczyliśmy z żółtaczka ale już bilirubina spadła do 10, aktualnie na wadze 1530 g i walczymy o osiągniecie 2 kg i wtedy do domku Bardzo dziękujemy za wsparcie i wszystkie miłe słowa ♥
Super wieści, bardzo pozytywne.Niech rośnie w siłę, ani sie obejrzysz i będziecie wychodziły do domu:)
 
Do góry