reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny czy macie zalecenie udać się do psychologa? Na ostatniej wizycie ginekolog powiedział mi że weszło nowe rozporządzenie i trzeba mieć papierek o odbytej wizycie:/

I czy powtarzałyście teraz pod koniec badania np. HBs?
Nie wiem też czy do anestezjologa wystarczy mi badanie ATTP bo potrzebne jest badanie układu krzepnięcia krwi. Jak jest u Was?
Wypelnialam ankiete tylko, nikt mnie nie kierowal do psychologa. Po porodzie bedzie jeszcze jedna ankieta. Z badan powtarzalam tylko hiv.
 
reklama
Hmmm Mnie też nikt nie mówił, że psychologa mam zaliczyć.

I też powtarzałam tylko HIV. Chyba. Przyznam szczerze, że jest to chyba jedyny skrót, który wiem, co oznacza. Reszta skrótów to badania krzaki. :)
 
Hej, Ja po dzisiejszej wizycie 36+4 doktorek nic nie wspominał o psychologu, Lili z wagą 2860, kolejna wizyta za tydzień. Co do powtarzania badań to miesiąc temu przy ktg miałam morfologia, mocz, HIV, HCV, hbsag, i badanie w kierunku nosicielstwa str. Agalactiae.
 
Hejka. Ja o psychologu też nic nie słyszałam. A co do badań to miałam 2tygodnie temu pobierany wymaz na GBS. Jutro mam popo wizytę u gina to może jeszcze da mi na jakieś powtórki.
 
1780D74D-E1B8-4F85-A1F9-56AB7C37F85A.jpeg

Amelka
397A2376-778F-4FC6-9A90-401EFF449E64.jpeg

Natalka
Urodzone 16.06.2019 czyli spod znaku bliźniąt

Mało się nie przekręciłam dobrze że mąż nie opuścił mnie nawet na sek. Dwukrotnie przetaczali mi krew, a potem operowali.
 
reklama
Do góry