reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A na wieczorne wyjścia np spacery jak planujecie ubierać maluszki? My raczej w dzień nie będziemy dużo wychodzić dopiero 18-19 jak tata będzie wracać z pracy, wtedy coś na długi rękaw? Powiedzmy ze wieczorami do 20 stopni

Najpierw zobaczę, jakie dziecko mi się urodzi - czy ciepłolubne, zimnolubne, kocykolubne itd. i wtedy będę ubierać i na bieżąco sprawdzać, czy jest ok.
 
reklama
Najpierw zobaczę, jakie dziecko mi się urodzi - czy ciepłolubne, zimnolubne, kocykolubne itd. i wtedy będę ubierać i na bieżąco sprawdzać, czy jest ok.
Dokladnie :)
Ja np w taka pogode moge spac nago a kumpela mowi ze nie wazne jaka temperatura musi byc przykryta bo nie zasnie. .

Okaże sie jakie beda maluchy :)
Mysle ze wysztko do wyczucia. A na początku dla własnego spokoju Zawisze w wozku mozna miec kocyk i nakryc :)
 
Dziewczyny ja też się martwię i o upały i o szczekającą moją psinkę, że nie da dziecku spać. Obawiam się, że będzie mi ciężko ogarnąć wszystko z trójeczką i psem. Poza tym też nie dociera do mnie że to już... Za 2 tyg cesarka a ja jeszcze jakaś taka nie poukładana na to wszystko.
Ja mam psa i cztery papugi nimfy. :D I też zastanawiam się, jak to zorganizować, żeby nikt nie ucierpiał. Pies wiadomo jest wszędzie, ale papugi myślę wynieść na górę, chociażby na początku. Więc będę latać góra dół. Dwa tygodnie, u mnie jeszcze jakieś 6 planowo, przeraża mnie to, bo przecież dopiero był pierwszy miesiąc!
 
Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenie w kwestii podgrzewaczy do butelek? Wiem że będę musiała się w taki zaopatrzyć, ale zupełnie nie mam pojęcia który. Czytałam o Philips Avent i Nanobebe, czy mogłybyście mi doradzić? :)
 
reklama
W jakim celu chcesz używać podgrzewacza? Do swojego mleka? To lepsza kąpiel wodna. Mi podgrzewacz zawsze grzał tak,że się robił wrzątek i musiałam studzić [emoji35] a słoiki potem grzalam w mikrofalówce normalnie
 
Do góry