reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@LolaLolina - śliczne kruszynki. Niech pięknie i zdrowo rosną. A dla Ciebie również dużo zdrówka i mam nadzieję że sytuacja jest już opanowana. Trzymajcie się!
 
reklama
Dochodzę do siebie.
Malutkie w porządku. Dostają antybiotyki, wody były zielone. Natalka miewa niewielkie problemy z oddychaniem. Mleko wcinają pięknie, mi też się udało ściągnàć i podobno jest spoko :)
 
Zobacz załącznik 987339
Amelka
Zobacz załącznik 987340
Natalka
Urodzone 16.06.2019 czyli spod znaku bliźniąt

Mało się nie przekręciłam dobrze że mąż nie opuścił mnie nawet na sek. Dwukrotnie przetaczali mi krew, a potem operowali.
@LolaLolina wow GRATULCJE, sa prześliczne!!!!!Widze jakos szybko sie potoczyło, miałaś cc rozumiem? Co sie z toba dzialo, musiala ci hemoglobina spasc mocno? Zaczelo sie samo?Bardzo mocno Cie ściskam, trzymaj sie tam i dziewczynki.Dobrze ze ladnie jedza.Mojemu jeednemu tez saturacja spadala ale szybko sie poprawiło.Wszystko bedzie,a wslaściwie jest dobrze. :wink:
 
reklama
Zobacz załącznik 987339
Amelka
Zobacz załącznik 987340
Natalka
Urodzone 16.06.2019 czyli spod znaku bliźniąt

Mało się nie przekręciłam dobrze że mąż nie opuścił mnie nawet na sek. Dwukrotnie przetaczali mi krew, a potem operowali.
Piękna [emoji9][emoji847][emoji7]nogi długie jak u modelki [emoji16][emoji16][emoji16] lalalolina jak ty sie czujesz??? Jeszcze operacja do tego [emoji44] jestes naprawde bardzo dzielna !!! Wracaj szybko do sił !
 
Do góry