reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja juz po wizycie mały ma 870 gram.
Jakoś mało mi sie wydaje ale lekarz mówi ze wporzadku. W badaniu ginekologicznym wszystko dobrze na spinanie mam brac magnez 3 razy dziennie.
Powiedział ze ma nadzieje ze nerkami sie nie martwie ze to po porodzie schodzi. A teraz zmiana jest niewielka.
Następna wizyta za 4 tyg bo po drodze święta i majówka ..
 
reklama
Ja juz po wizycie mały ma 870 gram.
Jakoś mało mi sie wydaje ale lekarz mówi ze wporzadku. W badaniu ginekologicznym wszystko dobrze na spinanie mam brac magnez 3 razy dziennie.
Powiedział ze ma nadzieje ze nerkami sie nie martwie ze to po porodzie schodzi. A teraz zmiana jest niewielka.
Następna wizyta za 4 tyg bo po drodze święta i majówka ..
U mnie dzidziuś miał 891g w 25tc + 6 :)
Teraz idę we wtorek, więc będzie to już 29tc i sama ciekawa jestem ile waży.
Dużo zdrówka życzę ;)
 
Cześć, miłego dnia! Ja od niedzieli leżę z angina, dostałam antybiotyk i już jest coraz lepiej ;) na jakie butelki się zdecydowałyście? Ja zamówiłam wczoraj zestaw startowy avent natural bo wszyscy mi bardzo polecali. Co do wózka wybraliśmy maxi cosi nova 4, wpadł nam w oko a potrzebny nam wózek i na miasto i na wieś :D
 
Cześć, miłego dnia! Ja od niedzieli leżę z angina, dostałam antybiotyk i już jest coraz lepiej ;) na jakie butelki się zdecydowałyście? Ja zamówiłam wczoraj zestaw startowy avent natural bo wszyscy mi bardzo polecali. Co do wózka wybraliśmy maxi cosi nova 4, wpadł nam w oko a potrzebny nam wózek i na miasto i na wieś :D
Ja nie kupuje narazie butelek mam laktator z chico i do niego jedną butelkę. Ale mam nadziej karmić piersią. W razie czego dokupie.
 
reklama
Hej dziewczyny czy moge do was dołączyć? Termin mam na 27 lipiec ‍♀
Witaj :)
Cześć, miłego dnia! Ja od niedzieli leżę z angina, dostałam antybiotyk i już jest coraz lepiej ;) na jakie butelki się zdecydowałyście? Ja zamówiłam wczoraj zestaw startowy avent natural bo wszyscy mi bardzo polecali. Co do wózka wybraliśmy maxi cosi nova 4, wpadł nam w oko a potrzebny nam wózek i na miasto i na wieś :D
Zdrówka! :)
 
Do góry