reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Kurde, ma być łatwiej a tylko utrudniają..... Już słyszałam takie historie, że l4 nie dotarło do pracodawcy... I potem nerwy, stres i problemy. :/
Mój gin ma skierowany monitor na mnie, więc zawsze widzę potwierdzenie, że zwolnienie poszło, ale czy coś się po drodze nie zacięło to nigdy nie mam pewności. :/
To właśnie. Ja jesten pewna że wyszlo od niego. Ale co sie wydarzyło po dordze...
 
Koleżanka napisała ze gadała z kierowniczka i powiedziała ze l4 bylo nie widoczne w systemie ale mam czekać. Także narazie sie nie stresuje. Najwyżej bede wyjaśniać to na następnej wizycie.

Ja nie mam kreski . przynajmniej nie widzę [emoji14]
 
My już po wizycie. Potwierdzony chłopczyk. Będzie Szymek chyba :) Waży 360 gram [emoji813]

@Momof229 - u nas teraz wyszły dwa te ogniska. Po jednym w każdej komorze serca. Też mamy zalecenie wykonania echa serca płodu. W przypadku córki która miała jedno nie mieliśmy takiego skierowania. Muszę jutro jechać po nie i umówić się na wizytę. Ciekawe jakie terminy. Pewnie po Was będziemy. Można wiedzieć gdzie robicie? My na pewno do Katowic pojedziemy. Podała mi namiary na dwie placówki.
 
My już po wizycie. Potwierdzony chłopczyk. Będzie Szymek chyba :) Waży 360 gram [emoji813]

@Momof229 - u nas teraz wyszły dwa te ogniska. Po jednym w każdej komorze serca. Też mamy zalecenie wykonania echa serca płodu. W przypadku córki która miała jedno nie mieliśmy takiego skierowania. Muszę jutro jechać po nie i umówić się na wizytę. Ciekawe jakie terminy. Pewnie po Was będziemy. Można wiedzieć gdzie robicie? My na pewno do Katowic pojedziemy. Podała mi namiary na dwie placówki.
Gratuluje synka :)

Dziewczyny a co to są te ogniska... w serduszku?
 
Gratuluje synka :)

Dziewczyny a co to są te ogniska... w serduszku?
Takie białe plamki (zwapnienia) które najczęściej wykrywa się na usg połówkowym a które do 30 tygodnia najczęściej się wchłaniają. Wszędzie pisze ze jesli nie ma przy tym innych nieprawidłowości to nie trzeba się tym martwić. Często lekarze zlecają dodatkowo echo serca żeby sprawdzić wszystko jeszcze raz dokladniej.
 
reklama
Do góry