reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Faceci to mają inna wrażliwość to musi zobaczyć dotknąć wtedy dociera do niego
Ja tak z rana bo z psem że spaceru ale dalej poszłam drzemać
Jakbym zniknęła nagle z forum tzn ze mnie zamknęli za zabójstwo chrapiącego M
No tak charczy że spać nie idzie zupełnie a on zdziwiony

Ja juz mojego z sypialni wyrzuciłam...
 
hej hej :)
O jak miło kwiaty z rana :)
Ja dziś przed śniadankiem zostałam zaskoczona nową biżuterią :D
i tak sie zastanawiam co ja mogę dziś dobrego zrobić i chyba przejadę się po homara - niech będzie romantycznie na kolacji :D

Zapowiada się ciekawie :) powiem Ci że nigdy w życiu nie jadłam homara ani krewetek ani żadnych owoców morza. Nie wiem czemu jakoś nie mogę się przekonać.

Cześć dziewczyny :) Udanych wizyt i ładnych pamiątkowych zdjęć :)
Życzę zdrowia dla chorujących maluchów.
Ja też zostałam dziś zaskoczona świeżym pączkiem i bukietem róż. Mój mąż nigdy nie kupuje mi biżuterii, czy innych akcesoriów, bo wie, że mamy inny gust i lepiej żebym sama coś wybrała.
Poza tym dziś nasza 10 rocznica odkąd żyjemy w związku! Kiedy to zleciało? W kwietniu minie 10 lat odkąd razem mieszkamy i dzielimy prawie każdy dzień. Mam cichą nadzieje, że będziemy jak bociany i związaliśmy się już na zawsze :D

Piękna okrągła rocznica. Życzę Wam jeszcze więcej miłości [emoji813]

Hej

My dziś świętujemy 10 rocznicę ślubu [emoji4] M wziął dziś urlop ale nic specjalnego robić nie będziemy

Pogoda nawet fajna, teraz wracam ze szkoły a potem może jakiś spacerek [emoji6]

Miłego dnia [emoji8]

Wam też serdecznie gratuluję i życzę dużo dużo miłości [emoji813]

Ja mam randke z krolewiczem dzisiaj [emoji7]

Powodzenia [emoji1696] Zazdroszczę.


Jejku jakie Wy macie długie staże w związkach. Pięknie i oby tak dalej w szczęściu i miłości [emoji813] Nam w grudniu stuknęły dwa lata po ślubie. Znamy się od października 2013. Poznaliśmy się w pracy i od razu wiedzieliśmy że to jest to. Trochę trwało nim zaczęliśmy być razem bo musiałam uporządkować najpierw swoje życie, ale o tym opowiem więcej na zamkniętym.
 
A ja bym chciała, żeby mi mój trochę dzisiaj pochrapal do ucha, bo przyjedzie dopiero w sobotę..


Chyba dopadł mnie ten słynny ciążowy niż umysłowy, bo właśnie wyspałam kotom pół paczki karmy do miski z wodą i się dziwię, co te chrupki tak pływają:oops:
 
A ja bym chciała, żeby mi mój trochę dzisiaj pochrapal do ucha, bo przyjedzie dopiero w sobotę..


Chyba dopadł mnie ten słynny ciążowy niż umysłowy, bo właśnie wyspałam kotom pół paczki karmy do miski z wodą i się dziwię, co te chrupki tak pływają:oops:
Haha dobre :) też kiedyś mi się tak zdarzyło ale nie taką ilość. Mojemu przeszkadza jak nawet jedno mu pływa.

A ja wczoraj wieczorem dostałam od męża tulipany. Drugi mniejszy bukiet dla córci [emoji255] Planuję zrobić jakiś dobry deserek wieczorem. Macie pomysły?
 
Ja też myślę co zrobić [emoji13] trochę mnje zaskoczył tymi kwiatami.
Czyżby wrócił z nocnej zmiany? ;)

Moj D dziś wrócił z pracy po 6, obudził mnie, byłam poprostu wściekła, ale jak zobaczyłam bukiet róż i chałwę to mi przeszło [emoji16]

Gratuluje i dużo miłości życzę wszystkim, którzy dziś obchodzą jakaś rocznicę ;)
U nas termin porodu przypada na 9 rocznicę [emoji5]

Miłego walentynkowego dnia!
 
reklama
Dziękuję za życzenia zdrowia, chciałabym napisać że jest lepiej, ale nie jest. Młody dalej wymiotuje.

Co do związku, my 3 dni temu obchodzilismy 10 rocznicę związku a po slubie jestesmy 8 lat ;)
Powodzenia wizytującym, ktoś pisal ze ma randke z dzieckiem w walentynki ;)
 
Do góry