reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry. Mnie nadal boli, nawet jak leżę:/ dziś mam hennę nie wiem jak ja się tam dowloke. Dzwoniła mama,że średniak kaszle:/ także już mi się do dupy dzień zaczął..
Zdrowka dla wymiotujacych:(
 
cześć dziewczyny :)

Poczytałam was trochę wczoraj ale tak kiepsko się czulam, że nie byłam wstanie nic odpisać :(

Gratuluję udanych wizyt :)

Jagódka bardzo mi przykro z powodu męża przyjaciółki - bedę się modlić, żeby wszystko było dobrze i wyzdrowiał.

Slodkatrójeczka współczuję zerwanej nocy ( ostatnio i ja to przeżywalam z córcią) i dużo Zdrówka

Aguu zdrówka :)

Pisalyście o ocenach :) ja również mam pierwszoklasistkę - u nas na semestr ocena opisowa ale Pani od początku wpisuje dzieciom do zeszytów i zeszytów ćwiczeń i dziennika oceny "normalne" żeby przyzwyczajac dzieci. Na oceny nie mogę narzekać. A co do tej muzyki to przecież nie każde dziecko ma wyczucie rytmu, ładny glos czy jest po prostu uzdolnione muzycznie ale to nie powód żeby dziecko zniechęcać i dawać mu słabą ocenę - to trochę nie pedagogiczne zachowanie nauczyciela. U córki w klasie Pani na początku zapowiedziała że z muzyki ocenia zaangażowanie a nie zdolności bo wiadomo, że ktoś ich może nie mieć więc jak mają się nauczyć piosenki to najważniejszy jest tekst - żeby dziecko się go nauczyło.

Czy mój mąż przezywa ciążę :) to już 3 więc inaczej na to i ja patrzę ale nawet pierwszej mój nie przeżywał. Ogólnie do wylewnych on nie należy - abym ja uslyszała "kocham Cię" to musi byc jakieś wielkie święto ale i wtedy nawet ciężko. Do brzucha nie mówi, nie głaszcze, wyprawki raczej nie szykuje ale ani razu nie zakwestionował jak ja coś chcialam kupić. Na żadnej wizycie u gina nie byłam sama - jak kiedys wylądowałam na ip i Pani nie pozoliła mu wejśc ze mną ( w pierwszej ciąży) to powiedział jej gdzie i w którym artykule jest że może wejść - w końcu musiałam go poprosić żeby poczekał bo strasznie uparty to on jest. Wydaje mi się że on tak to odbiera - nie potrafi gadac do brzucha ale sama jego obecność na każdej mojej wizycie świadczy, że chce wszystko wiedzieć i interesuje się tym. Nie potrafi mówić o uczuciach ale potrafi je okazywać więc już nawet nie nalegam na wyznania miłości :D

Przepraszam za długaśnego posta :)

Sa jakieś walentynkowe wizyty dzisiaj?
 
hej hej :)
O jak miło kwiaty z rana :)
Ja dziś przed śniadankiem zostałam zaskoczona nową biżuterią :D
i tak sie zastanawiam co ja mogę dziś dobrego zrobić i chyba przejadę się po homara - niech będzie romantycznie na kolacji :D
 
Cześć dziewczyny :) Udanych wizyt i ładnych pamiątkowych zdjęć :)
Życzę zdrowia dla chorujących maluchów.
Ja też zostałam dziś zaskoczona świeżym pączkiem i bukietem róż. Mój mąż nigdy nie kupuje mi biżuterii, czy innych akcesoriów, bo wie, że mamy inny gust i lepiej żebym sama coś wybrała.
Poza tym dziś nasza 10 rocznica odkąd żyjemy w związku! Kiedy to zleciało? W kwietniu minie 10 lat odkąd razem mieszkamy i dzielimy prawie każdy dzień. Mam cichą nadzieje, że będziemy jak bociany i związaliśmy się już na zawsze :D
 
hej hej :)
O jak miło kwiaty z rana :)
Ja dziś przed śniadankiem zostałam zaskoczona nową biżuterią :D
i tak sie zastanawiam co ja mogę dziś dobrego zrobić i chyba przejadę się po homara - niech będzie romantycznie na kolacji :D
Ja też myślę co zrobić [emoji13] trochę mnje zaskoczył tymi kwiatami.
 
Cześć dziewczyny :) Udanych wizyt i ładnych pamiątkowych zdjęć :)
Życzę zdrowia dla chorujących maluchów.
Ja też zostałam dziś zaskoczona świeżym pączkiem i bukietem róż. Mój mąż nigdy nie kupuje mi biżuterii, czy innych akcesoriów, bo wie, że mamy inny gust i lepiej żebym sama coś wybrała.
Poza tym dziś nasza 10 rocznica odkąd żyjemy w związku! Kiedy to zleciało? W kwietniu minie 10 lat odkąd razem mieszkamy i dzielimy prawie każdy dzień. Mam cichą nadzieje, że będziemy jak bociany i związaliśmy się już na zawsze :D
Ooo to najlepsze życzenia rocznicowe, oby tak dalej ;)

Nam w tym roku suknie 10 po ślubie, ale to już z bobasem będziemy świętować :)
 
reklama
Faceci to mają inna wrażliwość to musi zobaczyć dotknąć wtedy dociera do niego
Ja tak z rana bo z psem że spaceru ale dalej poszłam drzemać
Jakbym zniknęła nagle z forum tzn ze mnie zamknęli za zabójstwo chrapiącego M
No tak charczy że spać nie idzie zupełnie a on zdziwiony
 
Do góry