reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Znalazłam fajną stronę gdzierodzic.info dla mnie laika dużo ciekawych informacji włącznie z ocenami szpitali zaprawione w bojach dziewczyny pewnie znają
Potwierdzam. ;)
Tylko przy opisie szpitala trzeba brać poprawkę na rzeczywistość i poczytać komentarze.
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie Was doczytałam. Miałam dziś bardzo zabiegany dzień więc dopiero teraz znalazłam chwilkę. Udało się dzisiaj pospać prawie do 9. Co za luksus. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak późno się obudziłam :) przez to cały dzień w biegu bo nie mogłam się wyrobić ze wszystkim. No ale wieczór zapowiada się spokojny. Pewnie coś obejrzymy jak córka pójdzie spać. Jutro leniwa niedziela :) Dziś było u nas mega wiosennie. Jak jutro też tak będzie to spacer musi być.

Na zakupy do Lidla chętnie się wybiorę :) jak nie zapomnę bo jeszcze trochę czasu zostało. I już nie mogę doczekać się wizyty ale to dopiero 18go..

Miłego wieczoru Wam życzę [emoji8]
 
Doczytałam, ale ja ty chyba przestanę wchodzić bo o takich pysznosciach gadacie że nie idzie wytrzymać [emoji1] my właśnie zjedliśmy obiadokolację, późno dziś bo ja przysnelam a M leżał z małym i nie mógł wyjść do sklepu. Dziś ambitnie zrobilam paluszki rybne i do tego frytki z serem na które mam ochotę od wczoraj [emoji16]

W ogóle zrypalam starego, poszłam na górze się położyć a on o 15 wziął i uspil Maksa no ciekawa jestem kto go będzie usypial wieczorem i o której zachce mu się spać [emoji35]
 
Przeraża mnie to ale dzięki dziewczyny :)
Boję się jeść, póki co cukru sobie nie sprawdzę... No ale może twarozek z pomidorem... ;)
Żeby mieć ładniejszy cukier rano zalecane jest zjedzenie jakiejś kanapeczki np. z żółtym serem na drugą kolację około 22, żeby cukier za bardzo nie spadał przez moc i potem samo się za bardzo nie podnosił.

Jeśli nabiał, to jak najtłustszy (twarogi, śmietaną itp.), bo jeśli mają więcej tłuszczu, to mniej cukru.
No i mięso i warzywa, tylko ostrożnie na marchewki, buraki, cebulę i paprykę, zwłaszcza na ciepło, bo też podnoszą cukier.
To takie ogólne zalecenia że szkolenia dla cukrzyków u nas, ale pewnie każdy organizm reaguje inaczej. U mnie jest masakra po gotowanych ziemniakach, słaniam się na nogach i zasypiam momentalnie, nie jestem w stanie tego opanować i jestem rozwalona przez resztę dnia. Ale już np. ziemniaki smażone mi tego nie robią, bo mają dużo więcej tłuszczu i po frytkach i plackach ziemniaczanych czuję się dużo lepiej. Więc niestety, ziemniaki gotowane ze śmietaną i pierogi odpadają, a tak je uwielbiam..
 
Przeraża mnie to ale dzięki dziewczyny :)
Boję się jeść, póki co cukru sobie nie sprawdzę... No ale może twarozek z pomidorem... ;)
Nie boj sie, narazie co to jedz male porcje a czesto. Moze zle samopoczucie jest tylko chwilowe.
Żeby mieć ładniejszy cukier rano zalecane jest zjedzenie jakiejś kanapeczki np. z żółtym serem na drugą kolację około 22, żeby cukier za bardzo nie spadał przez moc i potem samo się za bardzo nie podnosił.

Jeśli nabiał, to jak najtłustszy (twarogi, śmietaną itp.), bo jeśli mają więcej tłuszczu, to mniej cukru.
No i mięso i warzywa, tylko ostrożnie na marchewki, buraki, cebulę i paprykę, zwłaszcza na ciepło, bo też podnoszą cukier.
To takie ogólne zalecenia że szkolenia dla cukrzyków u nas, ale pewnie każdy organizm reaguje inaczej. U mnie jest masakra po gotowanych ziemniakach, słaniam się na nogach i zasypiam momentalnie, nie jestem w stanie tego opanować i jestem rozwalona przez resztę dnia. Ale już np. ziemniaki smażone mi tego nie robią, bo mają dużo więcej tłuszczu i po frytkach i plackach ziemniaczanych czuję się dużo lepiej. Więc niestety, ziemniaki gotowane ze śmietaną i pierogi odpadają, a tak je uwielbiam..
U mnie ziemniami w kazdym wydaniu sa zle...niestety bardzo je lubie w ciazy. Poza ciaza, ziemniakow nie jem.
 
Żeby mieć ładniejszy cukier rano zalecane jest zjedzenie jakiejś kanapeczki np. z żółtym serem na drugą kolację około 22, żeby cukier za bardzo nie spadał przez moc i potem samo się za bardzo nie podnosił.

Jeśli nabiał, to jak najtłustszy (twarogi, śmietaną itp.), bo jeśli mają więcej tłuszczu, to mniej cukru.
No i mięso i warzywa, tylko ostrożnie na marchewki, buraki, cebulę i paprykę, zwłaszcza na ciepło, bo też podnoszą cukier.
To takie ogólne zalecenia że szkolenia dla cukrzyków u nas, ale pewnie każdy organizm reaguje inaczej. U mnie jest masakra po gotowanych ziemniakach, słaniam się na nogach i zasypiam momentalnie, nie jestem w stanie tego opanować i jestem rozwalona przez resztę dnia. Ale już np. ziemniaki smażone mi tego nie robią, bo mają dużo więcej tłuszczu i po frytkach i plackach ziemniaczanych czuję się dużo lepiej. Więc niestety, ziemniaki gotowane ze śmietaną i pierogi odpadają, a tak je uwielbiam..
Dużo zależy od osoby. Mi twoje rady by zaszkodziły. Mi żadne warzywa nie podnoszą cukru niezależnie jak obrobione. Pierogi też spoko tak jak i ziemniaki. Kontrowersyjne banany jem i nic a zjem maliny czy inne "dobre owoce" i cukier skacze.
Jak jem po 22 cokolwiek nawet twaróg czy samo mięso to rano cukier okropny
Nie zjem nic i jest spoko
Najlepiej sprawdzić na sobie.
 
Ostatnia edycja:
Ja jak miałam silne bóle na dole brzucha po lewej stronie też silne nie mogłam spać lub budziłam się z bólu to zgłosiłam się do swojego gin i powiedział że to jelito grube i że to przez zaparcia lub wzdęcia i od momentu jak zaczęłam pilnować wypróżnień to odrazu przeszło czasami boli przy wzdęciach ;)
Wydaje się że u mnie to samo.
 
reklama
Althea sto lat!
Ja dziś wszystkie plany zrealizowałam, teraz leżę i nic nie robię i mogłabym w sumie jutro też tak zrobić [emoji23] odpuszczam sprzatanie w ten weekend, poczekam aż rodzice zabiorą starszaki, to na spokojnie sprzatne i moze nawet przez chwilę będzie widać efekt, a nie jak teraz[emoji85]
 
Do góry