reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Potwierdzam.. spotkanie superasne! Ale jakie moglo byc skoro nawet kwiaty urodzinowe byly[emoji23][emoji41][emoji3531][emoji257]

Milo było tak poplotkowac o brzuchach i nietylko. Ekipo warszawska- licze na spotkanie w szerszym gronie[emoji123]

Wspolczuje samopoczucia- wracaj do formy Mamita...[emoji31]


PS. Chyba nikogo nie zaskocze, ze Marta to lachon. Nic sie nie dziwie wielbicielom[emoji23][emoji41]

Zazdroszczę Wam tego spotkania. Co do Marty to ani chwile nie miałam wątpliwości, że to super laska patrząc na jej awatar. W ogóle to tu same super laski[emoji4][emoji4]
 
reklama
Wracam właśnie z tej nadprogramowej wizyty. Sytuacja wygląda tak, że jeszcze trochę wydzieliny brązowej mam w szyjce, ale nie wypływa na zewnątrz. Z maluchem wszystko ok, szyjka długa ponad 4 cm. Maluch się wykręcił i za nic w świecie nie chciał pokazać, co ma między nogami. Ale to mało istotne. Ważne, że serce bije jak dzwon. Mogę plamić po współżyciu, bo okazało się, że mam nisko łożysko. Także abstynencja. Przepisał mi luteinę dopochwowo do mojej regularnej wizyty, którą mam 15.02. Jutro mąż weźmie sobie dzień urlopu, żebym mogła poleżeć. Do tego łeb mnie boli, gardło mnie boli, z nosa zaczęło mi cieknąć. Także zaczynam być przeziębiona. Uroczo :/.
Dużo zdrówka dla Ciebie i cierpliwości dla męża ;)
 
Luz Marta, nie szyję już codziennie, klientki wiedzą,że teraz wolniej trochę realizuje zamówienia, poza tym w styczniu cała branża zaliczyła jakiś przestój, więc nie szaleję. Za to mam plan wyszyć trochę zapasy, raz żeby mieć co sprzedawać jak nie będę miała jak szyć, dwa żeby trochę zmniejszyć ilość materiałów, bo już mam je wszędzie i się wysypują [emoji85]
 
Coś u mnie nie tak. Tzn z brzuchem Ok, ale po powrocie do domu opędzlowałam sałatkę z salad store i poczułam się mega źle i słabo. Musiałam na ponad godzinę iść do łóżka, w sumie to nie spałam. Czuje się jak zmielona i wypluta [emoji31] wyprasuję kilka poszewek i wracam do łóżka ...

A tak w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że Janka to super babka jest [emoji471] nie wiem kiedy zleciał ten czas na gadaniu! Śmiechu było co nie miara i buzie się nie zamykały [emoji4][emoji4][emoji4]
Super :-) aż zazdroszczę spotkania :-)
 
@wszystkozajete mi się od dziecka tez bullterier marzy.
Bym miała tyle gadania jakbym wzięła...moja rodzina nie akceptuje psów tych ‚groźnych’, każdy żyje stereotypami. [emoji19][emoji19]
Zreszta jakie mi zwierze się nie marzy, za dzieciaka chyba przerobiłam prawie wszystko. [emoji23][emoji23]

Standardy miałam dwa, teraz miniak dla odmiany :) To zdecydowanie moja rasa, mam joba lekkiego. Zbieram gadżety, mam dwie dziary z bullem wplecionym [emoji85]

Lady najważniejsze, że z maluchem ok. Korzystaj z urlopu męża i odpoczywaj.
 
Potwierdzam.. spotkanie superasne! Ale jakie moglo byc skoro nawet kwiaty urodzinowe byly[emoji23][emoji41][emoji3531][emoji257]

Milo było tak poplotkowac o brzuchach i nietylko. Ekipo warszawska- licze na spotkanie w szerszym gronie[emoji123]

Wspolczuje samopoczucia- wracaj do formy Mamita...[emoji31]


PS. Chyba nikogo nie zaskocze, ze Marta to lachon. Nic sie nie dziwie wielbicielom[emoji23][emoji41]

Głuptasie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji173]️

Dziękuję Wam za te komplementy, w sumie mój mąż moze się uczyć [emoji23][emoji23] aż buraka strzeliłam [emoji23]

Lady, całe szczęście ze wszystko w porządku! Odetchnęłam z ulgą [emoji4][emoji4][emoji1360]

Ale żeby nie było za słodko to u mnie wlasnie....
IMG_7325.JPG
 
Tyle postów od południa, nie ma bata żeby przeczytać!

Kupiliśmy nowe auto, 's Maxa ale do odbioru dopiero za jakiś tydzień. Już się nie mogę doczekać.

Janka i Marta super że spontanicznie wyszło Wam spotkanie, zazdroszczę[emoji6]

Marta a powiedz dlaczego musisz wszystko prasowac? Tak się zastanawiam bo taka pościel po wysuszeniu jak się poskłada wygląda na wyprasowaną. Mi by było szkoda pleców na stanie przy tej desce. Podobnie jak dziewczyny pisały olewal prasowanie, jedynie jakieś wyjściowe koszule bluzki sukienki a tak wszystko do szafy i gra[emoji16]

Lady24 odpoczywaj, trochę szkoda zakazy tych baraszek, ale dla dzidziusia można wszystko.

X Jagoda trochę dziwnie doradzila Ci ta lekarka, tutaj jest napewno lepszy komfort w szpitalu jak i lepsze warunki do rodzenia. No ale Wasz wybór[emoji6].

Jagódka a z jaką spiralą wpadkę mieliście?
 
reklama
Janka i Marta super że spontanicznie wyszło Wam spotkanie, zazdroszczę[emoji6]

Marta a powiedz dlaczego musisz wszystko prasowac? Tak się zastanawiam bo taka pościel po wysuszeniu jak się poskłada wygląda na wyprasowaną. Mi by było szkoda pleców na stanie przy tej desce. Podobnie jak dziewczyny pisały olewal prasowanie, jedynie jakieś wyjściowe koszule bluzki sukienki a tak wszystko do szafy i gra[emoji16]
No wlasnie pranie z suszarki nie jest idealnie gładkie a ja mam takie spaczenie, ze dla gości musi być idealnie. A magiel się nie opłaca, bo kosza jak za zboże inni koszta wzrastają i to znacznie w skali miesiąca. Póki moge to prasuję. Jak pojawi się noworodek pewnie więcej będzie w maglu tej pościeli niż na desce....
gratuluję zakupu auta [emoji1360] co zadecydowało o wyborze?
 
Do góry