reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hejka dziewczyny [emoji3] ale naprodukowalyscie wpisów [emoji15] ja dzisiaj dalam sie namowic na wyjazd w gory do rodzinki [emoji6] dziadek mojego narzeczonego powiedzial ze pieknie wygladam [emoji85] nigdy wczesniej mi tego nie powiedzial i nie wie nic o ciazy tak mi sie cieplutko na sercu zrobilo bo to chyba znaczy ze ciaza mi sluzy [emoji87] [emoji23] dzisiaj zaczynam 7tydzien ttosze pobolewal mnie brzuch ale od paru dni mialam spokoj moze to od kregoslupa od siedzenia w aucie tyle godzin... [emoji26] jem za trzech juz nawet nie za dwóch właśnie kazalam zamowic sobie pizze [emoji23] po za tym czuje sie rewelacyjnie jak tak bedzie wygladala reszta ciazy to moge byc w ciazy na okraglo[emoji23] [emoji23] jeszcze jutro leniuchowanie jak fajnie [emoji3]
Ale ci fajnie że w górach wypoczywasz ... jakby nie było miło otrzymać taki komplement
 
reklama
Cześć :) Forum znalazłam zupełnym przypadkiem i postanowiłam się przywitać. O ciąży wiem od 3 tygodni (test ciążowy), natomiast u lekarza byłam w zeszły piątek i na ten moment widać jedynie pęcherzyk. Ciąża została oceniona przez lekarza na 5 tydzień, chociaż wydawało mi się, że jest już bardziej zaawansowana (nieregularne cykle i choroba Hashimoto). Mam do Was pytanie- czy robiłyście już badania, tj. toksoplazmoza, różyczka, cytomegalia i inne zalecane na początku ciąży, czy jest to według Was za wcześnie? Lekarz odmówił mi skierowania, mówiąc „że nic mnie nie ominie” i mam przyjść za 3 tygodnie. Niestety, ale nie wzbudził mojego zaufania i mam zagwostkę. Dajcie znać. Pozdrawiam!
Super Gratuluję dopiero przy kolejnej wizycie pewnie zleci potrzebne badania ;)
 
Hej dziewczyny, to i ja sie przywitam!
Poczytuje was od dluzszego czasu i wres,cie sie ujawniam :-)
Cieszy mnie i jednoczesnie jestem zaskoczona, ze duzo tu mam z duza ilosca dzieci!
U nas jest ogromna niespodzianka... bo 4 ciaza! A mlody ma 10 miesiecy! Coreczki 12 i 8 lat. O ile 3 dziecko bylo planowane, tak 4 ciaza jest dla nas duzym zaskoczeniem.
Oj duzzoo lez wylalam po tescie, ale to chyba ze stresu jak sobie damy rade? Zwlaszcza, ze mieszkamy bez rodziny, za granica, oboje pracujemy i aktualnie kupilismy dom, ktory remontujemy!
Wizyte mam w przyszlym tygodniu
Bedzie to 6t 6d serducho powinno juz bic...

Z doswiadczenia wien, ze h mnie kazda ciaza zupelnie inna! Z dziewczynkami spokojniej, z synkiem wymioty, potworne mdlosci i kreciolki w glowie. Zobaczymy co nam przyjdzie teraz :-)
Witaj i Gratuluję
 
Witajcie kobietki! Co wejdę na forum to dużo do nadrobienia w postach ale to dobrze :tak:
Witam nowe przyszłe mamy! Trzymam kciuki za najbliższe badania :tak:
Ja odliczam dni... :sorry:
Pozdrawiam serdecznie :biggrin2:
 
Przyszły właśnie wyniki bety i mam 652.70. W piątek było 123 więc z tego co widzę to przyrost prawidłowy. Bardzo się cieszę. Teraz pozostaje czekać do wizyty czyli równe 3 tygodnie. Ktoś jeszcze ma może wizytę 3 grudnia? Byłoby raźniej :)
 
reklama
Do góry