reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab masakra z tymi chorobami. Nie pomogę z jedzeniem w nocy bo artur nie jadł od samego początku, Liwcia tez już od jakiegoś czasu nie je w nocy. Zdarzają się noce sporadycznie Ale myślę że to dlatego ze takie upały były i w nocy mleczko lepsze niż woda bo ona bardziej leci. No i trzeba siedzieć.

Liwia ma 3 dniowke A za tydzień chrzest. Aby krótki jej zdarzyly zejść przed imprezą. Chrzciny polaczylismy z urodzinami Artura
 
reklama
Bab..przede Wszytskim .zdrówka Wam życzę. Mam.nadzieje ze.trafisz na dobrego lekarza..który zleci Ci jeszcze wymaz z gardła i.nosa. U nas właśnie bakteria w gardle powodował/ powoduje infekcje w dużej mierze...Ale jesteśmy dobrej myśli że w końcu kiedyś ja zwalczym. Ps sami te z.powinnsie.zrobic sobie takie wymazy bo może się okazać że Wy również.macie w sobie bakterie i stąd te nawracajcie infekcje.
 
Bab...U nas najpierw było zastąpienie mleka woda..A później sama przestała się budzić na jedzenie..

Emol po 3 dniowe chroski prawie od razu znikają.
 
Emol super,że dzieciaki mają już swój pokój :-) na pewno odżyliście na.swoim :-)
Bab zdrówka dla Zosi :-) u nas Kuba od daawna nie je w nocy ale on w drugą stronę stoi z centylami. Uwierzycie, że i Szymko daje mi pospać! Potrafi od 22 do 5 bez pobudek :-). Akurat o dziwo warzywa lubi, wczoraj bez problemu zjadł leczo, często je zupy kremy
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i rady.

Jeszcze jedno pytanie. Jak u waszych pociech z mowa? U nas bardzo słabo i mam wrażenie że nawet troche się cofnela. Już mi znajoma mówi, że trzeba działać bo w tym wieku dziecku powinno mówić zdania z 2 albo 3 słów. Nam do tego bardzo daleko i mówi, że można już mówić z opóźnieniem mowy czy jak to tam się fachowo nazywa
 
Bab - u nas samo z siebie się skończyło nocne jedzenie. W lutym odstawilam od cyca. I od razu nocne jedzenie odpadlo. Pije butle przed snem i śpi po tym do rana. Czasami zdążymy przed snem umyć zęby, czasami nie.. Ale i tak jestem szczęśliwa.


Pumelova, współczuję z tymi zębami i gorączką. U nas bez problemow temp przeszło zabkowanie. Była bardziej wrażliwa przy przebijaniu, ale też bez większej przesady.
 
Emol - super! Przestrzennie [emoji5]

Bab - nie świruj z tym mówieniem Zosi. To jest tak.. Jednego tygodnia nie mowi nic, a nagle z dnia na dzień zaczyna Ci dopierdzielac [emoji16][emoji23]
 
Bab - u nas nocne karmienia sa nadal.
Zycze duzo zdrowka dla Was. Wspolczuje tych chorob.

Z mowa to jest tak roznie, ze ja nawet nie chce tego porównywać. Jedno dziecko gada pełnymi zdaniami, a drugie gada po swojemu. Cwiczenia zawsze warto robic, nie zaszkodza..
Bab - a lubi czytac i ogladac ksiazki?
 
reklama
Mam takie podejście jak poranna burza, nie porównuje bo Agatka nie mówi dużo patrząc na inne dzieci. Jakieś zdania z 2, 3 wyrazów powie ale raczej proste.


Ma któraś fotelik bez isofixa? Jeden dziadek nie ma isofixa i chcemy kupić fotelik na pasy taki dla naszych 2 latkow i nie widzę nic sensownego. 2 foteliki do wyboru, peg perero jakiś za 900zl i za 650 jakiś inny. Ktoś coś?
 
Do góry