reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol już mamy skierowanie do fizjo w uk...muszę czekać pół roku...A nawet gdybym chciała ją tam prowadzić w jakiejś polskiej klinice to niestety ale z jednej wypłaty nie dalibyśmy rady bo to byłby koszt ok 1000f... także wolę tu być bo w Pl nas na to stać.
 
reklama
Nika tak jak piszą dziewczyny, nie pozostaje Ci nic innego jak porozmawiać że swoją gin:) nie dziwię się że nie chcesz jej mówić, ja zmieniłam ginekologa, pracuje w tym co poprzedni i jak lezalam to pękalam że spotkam tego pierwszego (on na szczęście nie dyzuruje).

Mmag ciekawe czy wyjdzie coś w badaniach, daj znać! Ja czekam aż mojej minie katar, nie wiem czy to kiedykolwiek nastapi:/ moja z kolei mięso mogłaby jeść codziennie ale nie chce warzyw.
Taak, telefon to główny cel. Też jej nie daje, mąż czasem daje to chodzi i rozmawia, ale potem nie chce oddać więc jest płacz.
Fajnie że wola siku, moja też ale raz woła raz nie, już od dłuższego czasu.

Kasiu cieszę się że rehab dają wyniki:) szkoda że tam nie możecie sobie ich zapewnić. Tutaj masz przynajmniej pomoc więc korzystaj:)
 
Emol już mamy skierowanie do fizjo w uk...muszę czekać pół roku...A nawet gdybym chciała ją tam prowadzić w jakiejś polskiej klinice to niestety ale z jednej wypłaty nie dalibyśmy rady bo to byłby koszt ok 1000f... także wolę tu być bo w Pl nas na to stać.
To zrozumiałe. Bardzo dużo sobie życzą. Ale macie jakieś ćwiczenia, to do tego czasu trochę będzie lepiej. Do czasu wizyty w uk.
 
Kasia_831- myslam o Was ostatnio. Dobrze, ze rehabilitacja przynosi efekty. Bardzo współczuję rozlaki. Mam nadzieke, ze uda Wam sie to jakos zorganizowac.

Nika999- moze idz jeszcze na jedno usg jak nie jestes przekonana do specjalisty z certfikatem. Czasem spokoj ducha jest wart kazdych pieniedzy.
 
Podczytuje forum, ostatnio malo mam czasu na pisanie pomimo to albo wlasnie dlatego;) ze nadal jestem z malutka w domu;)

Nika trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok. Wg mnie lepiej pojsc do szpitala i posprawdzac co trzeba, dowiedziec sie co planuja (usg i inne ewentualnie basania), dowiedziec sie jakie zalecenia i zobaxzyc co dalej. Na sile nie trzymaja przeciez, zawsze mozna wypisac sie na wlasne zadanie.

Pumelova tez mocno kibicuje!

Kasia super ze macie mozliwosc byc s Polsce i tu pomoc coreczce!
 
Kasia trochę slabo z rehabilitacja ale z drugiej strony dobrze ze pomaga no i może dostaniecie zestaw ćwiczeń bardziej lajtowych aby ćwiczyć w domu.

Czy Wasze dzieci przybierają nadal na wadze? Nasza do małych nie należy ale od dobrych paru miesięcy waga stoi w miejscu lub waha się +/-0,5kg
 
Witam po długiej przerwie!
Chciałam tylko przekazać, że o Was pamiętam i wracam myślami do forum tym bardziej, że w kwietniu szykuje mi się kolejne wyzwanie macierzyńskie - synek będzie miał siostrę.
Nadal pracuję, a remont przyciągnął się aż do teraz przez nieuczciwość ludzką. Trzymajcie kciuki, żebym dotrwała do przeprowadzki A potem wytrwała przy dwójce maluchów. Pozdrawiam Was wszystkie naraz i z osobna. Piszcie co tam u Was?
 
Mamusia Muminka - a to informacja! [emoji2]. Gratulacje ogromne! Trzymam kciuki za akcje remontowo - przeprowadzkowa. Będzie dobrze, nawet jak się lekko obsunie. Cierpliwość i spokój ratuje (patrz mój przykład, hihi. Końca remontu nie było widać, a dziec już na wyjściu. Ostatecznie wprowadziliśmy się jak K miala 2 miesiące, a dlubanina w środku nadal trwa [emoji16][emoji6]). Pisz jak się czujesz, jak z wyprawka, imię wybrane?


Kurcze to całkiem fajna cześć lipcówek reprezentowac będzie tegoroczne kwietniowki [emoji16]
 
Mamusia_muminka ale zrobiłaś wejście po przerwie [emoji85][emoji2960] super wieści, cudownie, mam nadzieję, że czujesz się świetnie i na pewno sobie poradzisz

Dziewczyny dostałam nową pracę, bozzzzeeee jak się cieszę, bo wiary w siebie miałam tyle co nic, jupiii

Bab u mnie Miko od pół roku waży tyle samo i w sumie w siatce centylowej jest ok, więc przyjmuje to za normę
 
reklama
Aha!!! Gratulacje! [emoji2]. Super! Taka wiadomość, i nowa praca uskrzydla - więc leć z tym prądem i podbijaj co nowe [emoji11][emoji2]
 
Do góry