reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova chyba jeszcze nie pisałam - gratulacje [emoji173]️ trzymam kciuki

Bab u nas takie walki przed snem byly w grudniu, no dramat po prostu, ale u nas ze snem ciągle słabo.

Zdrówka życzę, my też tak chodzimy do żłobka chociaż jak zmieniliśmy na inny to jesteśmy w nim 1,5tyg a nie 0,5 i choroba. Generalnie łączę się w bólu, u nas zapalenie oskrzeli i wyrzynająca się piątka więc i tyłek odparzony tak, że jak źle usiądzie to jest ryk ;/ jeszcze raz zdrówka:)
 
reklama
Już 5 idą? Wow. U nas dopiero 4 i brakująca 2 wyszły niedawno. Nam do 5 jeszcze baaaardzo daleko. Współczuję pupy bo to gorsze niż zapalenie oskrzeli. Przynajmniej w naszym przypadku
 
Bab aaa racja. Nie pomyślałam. Na szczęście u nas to wychodzi raz na miesiąc tydzień choroby więc ja biorę L4 raz na 2 miesiące a dzisiaj mam 100%L4 ciążowe:p

Judith[emoji4] współczuję! U nas ida trojki i dojść nie mogą już chyba ze 2 miesiące
 
Bab, ewella masakra, współczuję bardzo, zdrówka dziewczynkom

Pumelova zdrówka Agatce, jak się czujesz? Ja rodzilam w św. Rodziny, szpital super, nie miałam położnej, bo cc planowana, ciąże prowadziła mi dr. EWA Zwolinska, pracowała w tym szpitalu, ale prowadzilam u niej prywatnie, lekarz mega, moja bratnia dusza, terapeutka

Bab u mnie Miko wszystkie 5 już ma [emoji12]
 
Dzieki za info:) czuje się dobrze, plamię trochę, więc czekam na wizytę za 2 tyg.. Ale mam mdłości cały czas więc mam nadzieję jeszcze nic straconego.
Wow wszystkie 5? U nas jeszcze trójki i piatki..
 
No A u nas wszyscy chorzy ,tzn ja i Mąż gardło, a K grypsko od pt razem z gorączką, biegunką, brakiem apetytu i bólem wszystkiego, L katar i kaszel :zawstydzona/y: Ehh jest to do wytrzymania, wszystko jest, ale dzieci są mega marudne i w nocy na zmianę co chwilę któryś się budzi. Więc no,apteka mega w domu. Dobrze, że przynajmniej K teraz gorączki nie ma. Ja za dzieciaka non stop chorowałam, bardzo podobnie do K. Na szczęście człowiek jakoś w miarę wie co robić, ale w aptece i tak zostało 300 zł...

Co do ciąży nadal mam co miesiąc stres czy @dostanę hehe i mdłości na myśl o kolejnej :-p
 
Artur tez jeszcze nie ma 5 i 3, ale trójki są widoczne białe krechy już od 2 miesięcy.

A co do chorób to Artur w ogóle nie choruje więc jak tylko pójdą dzieciaki do żłobka to będzie maraton. [emoji4]
 
Dziewczyny współczuję chorób bardzo. A uszy to już wogole masakra. Do tej pory pamiętam jak mnie bolały jak mała byłam a to było dawno temu. Zdrowia!
 
Cześć Kochane,

Ja po "feriach". Ubiegły tydzień mezowy miał urlop, i sporo tematów mieliśmy do wykonania, do tego warsztaty młodej, goście feryjni, i jakos tak nie mogę się pozbierać. A żeby było mało, od poniedziałku J ma dzień w dzień jakieś sprawdziany albo klasowki. Ehhh


Zdrówka dla chorych! Niebawem wiosna, będzie troszkę lżej (oby!).

Judith - piąteczki już idą? Moja paszczy nie chce otworzyć na tyle by pokazać stan uzębienia, a jsk palcem jej swidruje to mnie gryzie Małpa. Po kupkach jednak widzę, że i u nas coś jest na rzeczy. Masakra... Do tej pory był luzik kupowy i pupa idealna, a teraz chwila moment i cała czerwona w babelkach. Na szczęście tormentiol szybko pomaga.


Pumelova - kurcze, ale się cieszę Waszym szczęściem [emoji16][emoji7]. Trzymam kciuki aby te plamienia w końcu odpuściły (wcześniej też tak miałaś prawda?). Nie przemęczaj się, nie nos Agatki, żyj pozytywnie a napewno będzie dobrze. Wierzę w to [emoji8].
Współczuję mdłości (mam nadzieję, że nie są za bardzo uciążliwe? Tutaj to mi się Maziajka od razu przypomina i cały jej ciężki 1 trymestr [emoji16]), ale jak puszcza... To nie żałuj sobie na food truckach [emoji6][emoji16] (po tej diecie eliminacyjnej należy Ci się [emoji5]).
 
reklama
Do góry