reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Agakm tak, w poprzedniej też plamilam i krwawilam. Oj food trucki [emoji16][emoji7][emoji7] nie bylam cały rok na niczym dobrym. Ale przez miesiąc po odstawieniu diety przytyłam 4 kg więc musiałam się uspokoić haha

Poranna burza dzięki!
 
reklama
Happy valentines!
Ja świętuje w szpitalu, mam krwiaka, miałam krwotok, ale fasolka się trzyma dzielnie. Co to będzie co to będzie:)
 
Trzymamy kciuki za fasolke. Oby było wszystko ok. I utrzymać ciĄżę z krwiakiem trudniej Ale nie jest nie do zrobienia. [emoji4] trzymam kciuki! Szczęśliwych Walentynek.

My czekamy na wiadomość w sprawie mieszkania. Bo agent dzwonił o 19, ale kuba wyciszyć tel i nie słyszał, a tu kąpiel jednego, drugiego, jedzonko, sprzątanie i po 20.15 zobaczył że dzwonił. odzwonil Ale nie odebrał już telefonu służbowego. Ale chyba ktoś czuwa bo odezwał się właściciel małego domku za otwockiem ze jednak aktualne i czy chcemy. Ale musimy mieć jasna sytuację tutaj z mieszkaniem w centrum otwocka. (50 M od szkoły podstawowej, obok żłobek i przedszkole, bazar, Rossmann, kaufland, apteka) A ten domek na wsi 10 km od otwocka Ale tam to nawet sklepu spożywczego nie ma. Także duża różnica. Ale działka ponad 2000 m2, dzieciaki miałyby gdzie latać. Dylematy.
 
Ostatnia edycja:
Emol, dzieciakom wystarczy i 800m2, a ogarnąć te 2000, masakra... Wiem co mówię, bo w ub roku w lutym przeprowadziliśmy się do nowego domu, na początku cieszyliśmy się, że mamy dużą działkę 1800m2, na tą chwilę, to.byśmy z 800 chcieli:p skosić to, ogarnać, masakra... my do tego mamy jeszcze sajgon po budowie, w tym roku chcemy to.ogarnąć, to koszt będzie podobny do domu w stanie surowym :p także ja przy dzieciach i braku czasu, teraz stawiała bym na małą działeczkę, szwagierka ma 800m, na niej jeszcze stoi dom, taras, kostka i koszą ją w 30min.
 
Pumelova - trzymajcie się dzielnie w szpitalu [emoji8]. Oby d u e wszystko ładnie wchlonelo a dzic był nadal silny i waleczny.


Emol - ja swój domek uwielbiam. Mam 1050 m2 z możliwością dokupienia jeszcze części ziemi.. (Ale nie w tej chwili. ) Spokój, cisza, ale i mega blisko miasta. Bo ta moja wieś i sama lokalizacja domu to takie bliskie przedmieście. Na dalszą wioskę bym się nie zdecydowała... Ja jak ja.. Mój mąż jak szukaliśmy działki miał swój ważny punkt, którym oceniał, była to własnie odległość od miasta, która by miał pokonać na pieszo gdyby taxi zawiodło po jakiejś bibie [emoji23]. I tym sposobem od "centrum" mamy 40-50 minut drogi spacerkiem.


Nika - my też w tym roku chcemy ogarnąć armagedon wokół domu, ale na spokojnie.. Te koszta mnie przerażają


Aha - ooo, zmiany się szykują. Opowiadaj [emoji2]



Udanych i szczęśliwych Walentynek [emoji177][emoji179]! [emoji2]
 
Ale w centrum otwocka to 48m2. A dom ma 75m2 +poddasze które można zaadaptowac. A jednak jest nas aż 4 osoby...
 
Ojjj, nie Emol. Szukajcie dalej. 48 m2, to nie metraż na młoda rozwijającą się Rodzinkę. Da się oczywiście żyć na tym metrażu.. Ale kurcze, jeżeli macie możliwość wyboru, to szukajcie dalej.
 
reklama
Ojjj, nie Emol. Szukajcie dalej. 48 m2, to nie metraż na młoda rozwijającą się Rodzinkę. Da się oczywiście żyć na tym metrażu.. Ale kurcze, jeżeli macie możliwość wyboru, to szukajcie dalej.
No właśnie możliwości wyboru mamy słabe. Albo do 50m2 w otwocku albo za otwockiem większe Ale trzeba te kilka km dojechać. Teraz jesteśmy na 37 m2 i już dosyć mam tego małego mieszkania. Jeszcze w 3 ok dało się przezyc, ale teraz to masakra jest.
 
Do góry