reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola mój starszy miał rok i trzy miesiące jak zaczął spać na łóżku bo płakał straszne w łóżeczku. Co do rzucania się w nocy to mój strasznie ale on śpi w łóżeczku turystycznym :) więc po problemie.

Co do żłobka to ja wiem ile to dziecku daje :) tylko boję się chorowania bo starzy dużo chorował. Tego kombinowania kto może z nim zostać itd...

W końcu słońce i ciepło :)

Liluli a gdzie lecicie ? Fajnie dla Szymka że tata zmądrzał , nawet jeśli ty się nie zdecydujesz mu zaufać to dobrze żeby mały miał kontakt z tatą.
 
reklama
My właśnie montujemy łóżko Artura, Liwia dostanie po bracie w spadku :) oto fotka. Jeszcze szuflada musi zostać zamontowana :)
IMG_20180705_151648.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180705_151648.jpg
    IMG_20180705_151648.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 396
Emol super :) moja jeszcze nie umie schodzić więc takie łóżko nie wchodzi w grę.

Dziewczyny czy dajecie maluchom obiad dwudaniowy?? Ja kiedyś próbowałam ale potem nam dnia nie starcza na owoc albo jogurt.
 
Emol, jakie dorosłe łóżko! ;) Artur będzie spał z wami, czy ma swój pokój? My na razie będziemy się gnieździć wszyscy razem w sypialni. Bo nie wyobrażam sobie spania w salonie.. mam tylko nadzieję że szybko zmienimy mieszkanie..

Mój umie schodzić z łóżka, z kanapy, ze stolika itp, ale na razie nie dostanie większego łóżka. Jeszcze chce mieć pod kontrolą jego wychodzenie z łóżka. Bo np jak śpi z nami, to jak się obudzi to sobie schodzi z łóżka i np wchodzi pod łóżko, albo idzie sobie do przedpokoju, więc od razu muszę się zrywać i lecieć za nim ;)

Beatka, u mnie jest porcja zupy, a za 2-3h drugie danie. Albo gerberek. :) ale nie przestrzegam tego ściśle. Czasem na obiad ma serek z owocami a zupy wcale ;)
 
Linoone mamy jeden pokój. 38 m2 więc sypialnia i salonokuchnia tylko, tak jak u Was. Ale trzymam się tego ze za rok będziemy urządzać swoje 4 ściany. :) nie wyobrwzam sobie dluzej wynajmowac i chcemy kupic e3 pokojowe abysmy my mieli sypialnie i dzieci swoj pokoj
 
Abed do Włoch do mojej siostry.
Bardzo mi na tym zależało żeby mieli kontakt ale nie naciskałam na T. W końcu późno bo późno ale i tak sam zrozumial,kto powinien być dla niego najważniejszy.

Emol super. I jak pierwsza noc Artura w nowym łóżku?

Beatka ja nie daje. Ciesze się jak zje jedno danie chociaż.
 
U nas zupę (moja,w słoiku) dają młodemu ok 14 w żłobku, zjada wszystko, kiedyś bałam się że to mało ale po wielu wpisach innych wiem, że 2 chochle to bardzo ok. Później ok 16.30-17 zaczynamy próbować dawać już w domu "normalny" obiad który idzie jak po gruzie na razie, więc po pół godzinie uzupełniany kaszką - wcześniej o tej porze jadł pełny talerz kaszki.
Za 3-4 miesiące kupimy catering w żłobku i tam będzie jadł 2 dania ale z tego co wiem to rozdzielają w czasie to też.
 
Liluli to milo ze te kontakty sie Wam. A z wyjadem super. Odpoczniecie troszke.
Ja do pracy wracam na przelomie wrzesnia/pazdziernika bo mam tyle zalego urlopu i tak ni chyba zostanie wtedy jesaxze ok 15 dni. Wszytko zalezy ile bede mogla sobie zostawic.

Emol ekstra lozko.

Dziewxzyny kciuki za zakupy Waazyxh wymarzonych M.

Milego.dnia dla wszytkich.
 
reklama
Dziewczyny czy dziecku trzeba pobierać mocz na czczo?? Bo zwariuję chyba, młoda na czczo wogóle mi nie sika, noszę ją z tym woreczkiem ponad godzinę u nic, a wody nie chce pić rano:/ w pieluszcze woreczek wogóle mam się nie sprawdza...ehh
 
Do góry