reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej,

Ola cieszę się że już sytuacja opanowana! Podziwiam za opanowanie ja to chyba bym kartkę wyzwala od razu-nie radzę sobie w takich sytuacjach :/

To Wy sny też ciekawe macie mi ta galaretka się snila bo dzisiaj najstarszej córce robimy imprezę urodzinową i o jedzeniu chyba myślałam;)

Myślałam że wysnilam sobie @ bo wczoraj pojawiło się trochę krwi na papierze ale dalej cisza :/ brzuch pobolewa ale nic nie leci. Nie wiem czy to normalne.
Pochwalę się później tortem (jak wyjdzie ;))
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stoję przed belchatowem od godziny na "katowickiej". Właśnie zamknęli ulicę. Mąż jedzie po poboczu bo chcemy w prawo skręcić i jakoś na Wieluń. Może dany radę.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ola - ufff, ciesze sie, ze sytuacja opanowana. Ja bym po rozmowie z lekarzem, o ile potwierdzi, ze niebezpieczenstwo zazegnane, opuscila szpital na biegu. Nie ma sensu narazac sie na dodatkowe wirusy (cos na ten temat wiem, bo i my przez wszech panujace epidemie szybciej zakonczylismy pobyt). Zdrowka i braku kolejnych tak silnych reakcji [emoji8]

Ewella - udanego wypadu (zazdroszcze [emoji4])!


Madzik - koniecznie pochwal sie tortem [emoji5]. Wszystkiego najlepszego dla corci! I udanej imprezy zycze [emoji847].
A z tym okresem, a raczej jego braku.. Na dzien dzisiejszy nie przeszkadza mi jego brak [emoji1]


Emol - pogoda nie sprzyja podrozy.. Cierpliwosci [emoji110]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola kurcze, trzymaj sie tam, dawaj znac czy juz wszystko ok. Z tego co wiem to bardzo uczulajace potrafi byc bialko z jajka.. Bardzo dobrze ze tak szybko zareagowalaliscie i pojechaliscie do szpitala.

Abed u nas po osluchaniu Oliwcia ma w oskrzelach czysto. Mamy inhalowac, odciagac + syropek na kaszel i jakby co kontrola. W nocy obie dostaly temp..teraz pod 38. Ciezko z dwojka. Ciesze sie ze weekend, to maz jest. Zaraz ide do fryzjera, na strzyzenie tylko, to w pol godz pojdzie.
 
Aniek wierzę w Ciebie, karnecik mobilizuje. Ja byłam przedwczoraj i idę jutro bo dziś z Grzesiem na basen :)
Ola no masakra, jednym Kubuś. Mi wygląda na te ciastka. Gdzie jesteście? Żwirki czy na Nieklanskiej?
Emol ja teraz do cityfit na wiatraku śmigam. W promenadzie ma być zdrofit.
Madzik czekam na foty.
Książę usunął, włączę sobie jakiś film.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny.

Chybra Abed popytajcie o te tampony. My narazie słabo z tentego więc nic nie biorę. Jak Maja pozwoli na więcej to też popytam, może zastrzyk?

Ewela życzę udanego wyjścia.

Ola wiadomo że różnie bywa w szpitalach, ale przynajmniej to opanowali. Co do pielęgniarek to u nas ostatnio tylko pobierały krew, a też nawywijały.

Emol udanego wypadu.

Madzik koniecznie pochwal się tortem.

Pola zdrówka u Was.

Idę ogarnąć jakiś obiadek i wypić kawę.
Boshee co za pogoda a ja chciałam u góry okna myć. Zanim się wypogodzi, to te na dole będą znów brudne.
 
Dziewczyny ten zakaz stosowania tamponów przy spirali to mit. Rozmawiałam z moim ginem o tym, bo u mnie też tylko tampony wchodzą w grę.

Ola to jakaś straszna alergia [emoji20] dobrze, że sytuacja opanowana


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola, o matko! Współczuję, mam nadzieję że szybko się wyrwiecie że szpitala

Potwierdzam, karnet to dobra motywacja. Ja chodzę codziennie, a to fitness, a to basen. Mimo, że zwykle z dzieckiem, to czuję się cudownie nie siedząc w domu ;)

Misia, my też dziś byliśmy na basenie i młody właśnie odsypia :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry