reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Abed może być Szczurowa zabawa. To zdjęcie zrobione z teraz.
Szczur szczęśliwy bo ma się z kim bawić i Artur szczęśliwy bo ma co robić :)
A i zapomniałam napisać. Wszelkiej wielkości kable i przewody uwielbia wyciągać. Po prostu pozwalam mu poznawać świat. On teraz nie usiedzi na miejscu aby bawić się zabawkami. Pralka, okno (mam paraperlt na wysokości 50 cm) łazienka, kable plyty...) chodzę ciągle za nim i pozwalam wyciagac po kilka sztuk. Chwile się pojawi i idzie dalej.
b19d28b2fcfd3e1677efdf2fc8a4aa7d.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Aga, spoko, now dostaniesz od nikogo [emoji3]
Ola każda z nas uczy się swojego dziecka.Czasem jestem zła na siebie, na swoją głupotę bo dajmy na to coś się dzieje z Emi, ja w panice nie wiem co robić i się gubię jak dziecko we mgle po czym po kilku dniach doznaje olśnienia w danej sprawie i zastanawiam się jakim cudem nie postąpiłam w ten sposób skoro to takie banalne rozwiązanie było[emoji33]No totalnie mi czasem nie styka...
Madzik....wymaz zrób.Skąd takie marzenie o lataniu?:)Ja chirurgiem zawsze chciałam być:)Ale sen hehe czerwona porzeczka hihi Mnie się kiedyś śniło,że latałam na olbrzymiej zapiekance[emoji23]
Linoone ja też ostatnio młoda biorę do siebie bo jak zacznie jęczeć to nie mogę jej uspokoić.Przy mnie usypia w okamgnieniu.U nas piękna pogoda, aż dziś mlodej ściągnęła m czapeczke na spacerku.
Pumelova no z tym podołaniem w sprawie pierwszej pomocy to różnie bywa, zależy chyba od charakteru.Ja zachowałem kilka razy zimną krew i umiem ją "odkrztusić" ,natomiast mój R....hmmmm nie był sam w takiej sytuacji...Mój chrzesniak tak się strasznie zakrztusił że siny się zrobił i dostał szczękościsku i moją przyjaciółkę sparaliżowało, taka harda babka a nie wiedziała co robić, dobrze że jej brat akurat był to zadziałał...






Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
3 :) a znamy sie juz chyba 15 lat :D nie wiem, nie chce liczyć ;p
Tzn .mznany.... wiemy o swoim istnieniu :D ale jakos blisko nigdy noe bylismy. Nie spotykaliśmy sie czesto.

Kasia dokladnie!

Sny... mnie sie śniło, ze wielka kaczka skakała przed wejściem do mojego bloku i nie chciała mnie wpuścić.
Ale co najlepsze - to nie byl sen w ciazy, wiec nie wiem na co zwalić taka glupote [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed ja Ci szczerze powiem, że nie mam pojęcia o spiralach, nie znam się na nich, nie wiem jakie są ich rodzaje i jak działają. Gdy pójdę do dr to mam nadzieję, że Ona dobierze mi odpowiednią. A Ty czemu akurat tą chcesz?
 
reklama
Laski nie gniewajcie się, czytam ale nie mam jak na wszystko odpisać.
Zdrówka chorującym.
Przedwczoraj noc u nas masakra, a rano Maja mówi ładnie baba, dada, tata tak że skok. Wczoraj też kiepsko spała i widzę rano że ma u góry ząbek przebity, a raczej najpierw usłyszałam, bo ta mała łobuza zaczęła zgrzytać.

Aga km właśnie miałam pytać co u was, czy już po szpitalu. Oby to nie alergia i żeby maści szybko pomogły.

Abed współczuję syt.z mężem, może wręcz przeciwnie powinnaś trochę oddać mu małego i poodpoczywać?

Zazdroszczę Wam fryzjerów i pazurków...ja się narazie nie dostanę do mojej pani fryzjerki przed świętami, więc po świętach się zapiszę. pazurki planuję sobie zrobić, tylko kiedy???

Pumelova bez cukru jest nawet fajnie, wczoraj zgrzeszyłam jeden gryz marcepana i dziś się zapomniałam i łyk soku zrobiłam. Jutro mija tydzień jak nie jem słodyczy. Jestem dumna z siebie.

Chybra ja też po tabsach źle się czułam, tylko że ja miałam teraz minipigułkę i odstawiłam. Myślałam o spirali, ale podobno nie powinno się przy niej tamponów używać, to odpada, ja wyłącznie tampony.

Ewela ja ryby nie lubię, to może Majka też nie będzie lubiła?

Nie mówcie mi nawet o krztuszeniu. Jak ja sobie przypomnę co przeżyłam jak mi się Majka zakrztusiła kroplami jak miała niecałe 2 miesiące. Widziałam jak odpływa, cała zasiniała i miała przestronne oczka i żadne klepani potrząsanie głową w dół nic nie dawało. a jak mi się ją udało przywrócić do oddechu, to tak dziwnie łapała powietrze że pędziłam z nią do szpitala i całą drogę ją szarpałam żeby nie zasnęła, żebym widziała że oddycha. Koszmar!

Aaa i jeszcze się pochwalę od wczoraj zaczęłam chodzić do siłowni. Karnecik jest, to nie będzie wymówek.
Dobranoc.
 
Do góry