reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny słyszałyscie o ataku nożownika w Wielkopolsce ? Ranił kobietę w ciąży :( dziecko przez CC urodziło się z ciężkim niedotlenieniem ma kute rany klatki piersiowej, jest po operacji w ciężkim stanie :( co koleś miał w głowie bo on ich w domu zaatakował ....
 
reklama
Abed Boże w głowie mi się nie mieści, straszne, teraz gdy słyszę takie złe wieści o kobietach w ciąży czy małych dzieciach to aż mnie mdli :(

Kasia może tak właśnie do tego podejdę, że to ambicje!:-D Na szczęście dziś już od rana znowu jest cudowny i kochany.
 
Abed to były partner tej ciężarnej. Jak to słuchałam to aż mnie skręcało.
A jeszcze bardziej się wkurzyłam jak pokazywali tego biednego faceta który niewinnie siedział 18 lat za gwałt i zabójstwo .
 
Misia moja je papki aczkolwiek próbuję jej dawać owoce czy warzywa w kawałkach tak żeby sobie trzymała i jadła ale ona nie kuma co się z tym robi za bardzo[emoji3]a tak wogóle to ostatnio nie chce za bardzo jeść, tylko mleko.



Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed biedne dzieciątko, straszne to.
Aniek ten chłopak co siedział to nie było niewiniatko, więzienie mu na pewno nie pomogło w resocjalizacji. Może chociaż za odszkodowanie ułoży sobie życie. Oby.
Kasia u nas wszystko idzie do buzi, czy jadalne czy nie, boję się takich dużych kawałków, daje tylko miękkie bardzo :) za to cycus w odstawce. Rano je i do pierwszej drzemki około 11, a potem dopiero do spania.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia Może nie niewiniątko, tego nie wiem, ale wiesz...18 lat..? Wiesz co on tam miał za gwałt na nieletniej?? Za niewinność.

Ja się boję Majce dawać kawaki, ona się strasznie krztusi.
Nie znosi słoiczków z rybą, normalnie ją naciąga. macie jakieś sposoby na rybkę?
 
Dzięki dziewczyny za rady. Dziś od rana taki sajgon i wrzask , że przyspieszalam wizytę u lekarza. No i mamy zapalenie ucha albo uszu (w jednym na pewno zapalenie a drugie zawalone woskowina wiec ciężko powiedzieć) oraz gardło czerwone. Niestety antybiotyk poszedł w ruch

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek moja też ma tendencje do krztuszenia, non stop się krztusi wszystkim , własną ślina, wodą, jedzeniem.Ale np jak daję jej.coś do ręki np chrupka to ona bardzo ostrożnie sobie skubie, zakrztusi się nieraz ale jakoś z tego wybrnie.Ogólnie to tak poważnie mi się zakrztusiła ze 3 razy.Raz syropem o smaku truskawkowym bo nie znosi a dwa razy mleko jej się cofnęlo, okropne uczucie, serce staje:/



Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc [emoji3]


Tylko nie bijcie! Totalnie nie wiem co tu sie dzieje, i chyba nie dam rady nadrobic. Moze jakas dobra dusza strescilaby mi miesiac [emoji6]?

Wszystkim aktualnym juz 8 miesieczniakom i tym oczekujacym skladam najlepsze zyczenia [emoji8][emoji8][emoji8]
Chorowitkom zycze ogromu sil i zdrowka.

Emol - czy Ty juz po prenatalnych? Jakies sugestie? Jak sie czujesz?


My juz po klinice, ale chyba cos tam podlapalysmy, i obie "chodzimy" strute od 2 dni.


Olu - mamy podobne przypadki skorne, tak wiec napisze Ci, ze nam stwierdzono jednak azs, a wyniki testow z krwi beda w przyszlym tyg, takze jestem ciekawa czy alergologicznie cos tam wyjdzie.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry