reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Poranna burza gratulacje czworakowania!

Przyszła mamusia Tobie również gratuluje:D

Abed oj przepraszam, nie mam tak dobrej pamięci [emoji11] czyli teoria przeciwieństw się sprawdza?:p

Czy możliwe żeby najpierw wyszły górne jedynki?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wracam po długiej nieobecności, mam nadzieję, że już regularnie uda mi się tu znowu zaglądać.
Tak długo mnie nie było, że nawet nie próbuje was nadrabiać...

Jakieś mam chyba zmęczenie organizmu ogólne połączone z przesileniem i nieco marudnym ostatnio bobasem [emoji52]

Ale ciepło się robi i będzie super. Jeszcze chyba nigdy nadejście wiosny mnie tak nie cieszyło jak teraz.

Moja mała nie chce tykać nabiału, a widziałam, że niektóre bobasy już całkiem lubią [emoji849]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova życzę ci żeby drugie było przeciwieństwem :) lepiej najpierw mieć masakrę a później luz :) ja miałam na odwrót i jeszcze pewnie mój wiek więc czasami mi się od nie chciewa wszystkiego :( a z dzieckiem wszystko jest możliwe :) więc górne jedynki jak najbardziej :) mój też mocniej protestuje jak górę mu próbuje dotknąć :( a u nas ostatnio hitem jest mycie zębów :) kupiłam szczoteczkę i szorujemy bez pasy ale sam chętnie otwiera :)

Konto jaka wiosna ? Widziałaś prognozę u mnie dziś już chłodniej

Aha u mnie to nie wiosna tylko zmęczenie i bardziej absorbujący maluch :( przy wszystkim staje więc muszę go asekurować zanim stanie stabilnie. Dziś próbował pokonać pierwszy schodek ;) chciał iść na górę :)
 
Hej.
Wybaczcie że ostatnio mnie tu mniej, ale jakoś brakuje mi czasu.
Wczoraj Majcia skończyła 8 miesięcy, nie czworakuje i nie raczkuje:laugh2: wspina się, trochę pełznie na brzuszku. Nie źle je, nie chce pić nic po za cycem.
Z dobrych rzeczy jeszcze tyle, że zaczynamy trochę lepiej spać....

Pumelova ja bym się nie cieszyła, moje chłopaki obydwaj kiepsko jedli. Starszy potem nadrobił, ale młody dalej słabo. Zresztą Maja też nie jakiś wielki głodomor.
Piątka, Maja też zaczęła wyciągać rączki.

Kasia fajne takie zajęcia i ten kurs masażu, ekstra. Gratulujemy nowych umiejętności.

Chybra no jak nic wielkiego, to mega osiągnięcie takie rolowanie, super!

Madzik pochwal się tatuażem.

Ewela fajnie bąblom w spacerówce, my też już w spacerówce. Jak tam po zajęciach?

Misia gratulujemy ząbka. Jak po basenie?

Napolka jakie to super uczucie jak maluszek woła mama, nawet jeśli nie do końca świadomie.

Ola no nareszcie! Bardzo się cieszę że u Kuby wszystko dobrze i ty jesteś spokojniejsza.

Emol ale Artur duży chłop.
Ty to się masz dobrze kobieto z tym mężem...

Pity nam rozlicza szwagierka, bo tym się na codzień zajmuje.
Codziennie spacerujemy, korzystamy z pogody. Szkoda że znów ma się ochłodzić, mam nadzieję że nie na długo.
Młody od jutra zaczyna rekolekcje, to możemy dłużej poleżeć, ale się cieszę.
Dobranoc
 
reklama
Aniek, Bardzo fajnie było, Iga była wszystkim zainteresowana i patrzyła na wszystkie dzieci co robia, a Później sama szalała ;)

Przyszła Mamusia gratuluje ząbka, u nas są białe kropki na lewej górnej jedynce i dwójce :)
 
Do góry