reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

No wlasnie ja bardzo duzo buziakow daje Kubusiowi i od 2 dni zaczal otwierać buzie i przykładać mi do buzi :) ale nie wystawia jakos specjalnie języka, nie probuje gryźć. Po prosu przykłada otwarta buzie. Mężowi tak bie robi. A mnie jak w innym miejscu Np na ranieniu to tak jakby probuje ssać, wiec robi zupełnie co innego niz przy buzi. Dlatego zastanawiałam sie czy to buziak czy jako mama sie doszukuje cudownych umiejętności [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ola moja Oliwcia tez daje buziaki, szczegolnie po mleczku, my sie smiejemy z mezem ze to sa lizusie:) otwiera buzie z jezyczkiem i tak dotyka policzka mojego. Ja bardzo duzo daje buziaczkow malutkiej i chyba sie nauczyla co to jest:)

Aniek moja Oliwcia swiadomie wg mnie mowi tylko jak jest glodna cos w stylu ammmmm:) oprocz tego mowi sobie bu, ba, bo, pu, lo ale to chyba nic nie znaczy albo nie wiem co:)
Udanej wizyty u fryzjera!

Mamusia tez sledzilam akcje ratownicza, strasznie smutna historia, szczegolnie przykre gdy pomysle o zostawionych dzieciach.
 
K tak się mega pocił przy jedzeniu.
Teraz w sumie L już sam butlę trzyma i jakby to powiedzieć sam je, w wózku lub łóżku, nie mam czasu aby tak się przykleić z Nim pół godz:-p Przy odbijaniu lub zabawie się przytulamy i śmiejemy, jest mega śmieszkiem, ale przy tel zawsze się uspokaja.

Byłam na tym piwku z kumpelą i jakoś tak dobrze mi było gdy do domu wróciłam. Kurczę Ona wybuchowa, Mąż też, z resztąOn z tych co uważa, że boga za nogi złapała, bo On całymi dniami pracuje i kasę przynosi, nic przy dzieciach nie robi. A Ona całe tygodnie jest z dwójką sama, matka i ojciec też nie pomagają, wolą się sobą lub psami zająć, no przesrane, kurde priorytety Im się pomieszały. A i w ogóle kłócą się, jakieś awantury są, a no i lubią alko. Kuźwa te dzieci będą miały rysę. Wygląda mi to bardzo podobnie do tego jak ja Jej rodziców pamiętam z dzieciństwa. Aj całą noc o tym myślałam.

No nic. Kolejny cudowny tydz przed nami i ma cały lać, pewnie rodzice wpadną, ja coś poćw, no i tak no. L coś pokrzykiwał w nocy. Hymmm chyba kotlety z piersi zrobię. Miłego dnia! :blink:
 
Ola Grześ daje otwarta buzia buziaki. O doczytalam, tak jak Kuba.
Aniek super Maja pojadła. Też czekam na wiejskie jajka na jajecznice, ale już raz jadł jajko w zupce. Gratulujemy zabka. Vit D teraz mam z krótkim patyczkiem ale wolę z długim jak w tantum verde.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatka mówi bardzo dużo różnych rzeczy ale nic świadomie nie powtarza. Gada sobie po swojemu :D

Nie poci się jakoś mocno ale ja jak byłam mała to byłam mega spocona ciągle, mama mi mówiła że miałam zawsze mokra glowe. Ale ja byłam gruba:p

A w ogóle obejrzałam sobie siatki centylowe wg who i jesteśmy na 15 centylu (dokładnie na 13) a nie na 3 jak wg mojej apki więc się nie przejmuje:D ale karmię całą dobę co 2h więc jak nie przybierze to mi chyba cycki odpadna.

Co do buziaczkow to Agatka też tak robi że otwarta buzię przykłada do nas- ja myślałam że ona tak robi jak jest głodna [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] nie pomyślałam że to caluski, a przecież ciągle ja całuje ciągle ciągle ciągle więc może też chce [emoji7]

Ja jeszcze nie gotuje bo jesteśmy w czarnej dupie z rozszerzeniem, wczoraj znów dalam dynię bo to już zna. I jest promocja na słoiczki z Humany w rossmanie 2+1

Laseczki które podają 600jm vit D. Jaki stosujecie preparat?

Ewella widziałam fotke o essu jaka dzaga, ja tak dobrze nie wygladalam nawet przed ciążą [emoji41]

Linoone przekonalam mojego męża że zwijamy wszystkie dywany (mamy je ze względu na psa) na czas nauki raczkowania [emoji4] bo podłogę to bez problemu ogarnę codziennie rano (100m2[emoji52]) ale dywanów nie ma szans wyodkurzac dokładnie z tych klakow.
Pytałam mojej pediatry czy dawać 600 bo na forum tak mówią ([emoji23][emoji23][emoji23]) powiedziała że mogę dawać 600 bo jest zima.

Beatka ja jestem i pediatry co miesiąc bo chce kontrolować wagę:)

Monti fajny pomysł z pojemniczkami.

Napolka teraz już cwiczymy.mimo.spadkow, ale jak tylko zaczęła mieć katar to nie cwiczylismy żeby organizm się skupił na zdrowieniu a nie obciążać bo ćwiczeniami.
Zdrowka!

Misia gratuluje zabkow

Aniek gratuluje zabka[emoji7] jaka masz Wit D?
Udanego fryzjera! Oj musimy się wkoncu umówić [emoji23]

Ola może chce wyszeptac Ci coś do.uszka[emoji23] moja też tak robi [emoji16]




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatka mówi bardzo dużo różnych rzeczy ale nic świadomie nie powtarza. Gada sobie po swojemu :D

Nie poci się jakoś mocno ale ja jak byłam mała to byłam mega spocona ciągle, mama mi mówiła że miałam zawsze mokra glowe. Ale ja byłam gruba:p

A w ogóle obejrzałam sobie siatki centylowe wg who i jesteśmy na 15 centylu (dokładnie na 13) a nie na 3 jak wg mojej apki więc się nie przejmuje:D ale karmię całą dobę co 2h więc jak nie przybierze to mi chyba cycki odpadna.

Co do buziaczkow to Agatka też tak robi że otwarta buzię przykłada do nas- ja myślałam że ona tak robi jak jest głodna [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] nie pomyślałam że to caluski, a przecież ciągle ja całuje ciągle ciągle ciągle więc może też chce [emoji7]

Ja jeszcze nie gotuje bo jesteśmy w czarnej dupie z rozszerzeniem, wczoraj znów dalam dynię bo to już zna. I jest promocja na słoiczki z Humany w rossmanie 2+1

Laseczki które podają 600jm vit D. Jaki stosujecie preparat?

Ewella widziałam fotke o essu jaka dzaga, ja tak dobrze nie wygladalam nawet przed ciążą [emoji41]

Linoone przekonalam mojego męża że zwijamy wszystkie dywany (mamy je ze względu na psa) na czas nauki raczkowania [emoji4] bo podłogę to bez problemu ogarnę codziennie rano (100m2[emoji52]) ale dywanów nie ma szans wyodkurzac dokładnie z tych klakow.
Pytałam mojej pediatry czy dawać 600 bo na forum tak mówią ([emoji23][emoji23][emoji23]) powiedziała że mogę dawać 600 bo jest zima.

Beatka ja jestem i pediatry co miesiąc bo chce kontrolować wagę:)

Monti fajny pomysł z pojemniczkami.

Napolka teraz już cwiczymy.mimo.spadkow, ale jak tylko zaczęła mieć katar to nie cwiczylismy żeby organizm się skupił na zdrowieniu a nie obciążać bo ćwiczeniami.
Zdrowka!

Misia gratuluje zabkow

Aniek gratuluje zabka[emoji7] jaka masz Wit D?
Udanego fryzjera! Oj musimy się wkoncu umówić [emoji23]

Ola może chce wyszeptac Ci coś do.uszka[emoji23] moja też tak robi [emoji16]




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pumelova ja mam ibuvit D 600 twist off

Z dywanami dobry pomysl, bo podloge zawsze da sie doczyscic, nawet jak bedzie lizac to bedzie ok, a w dywanie klaki i roztocza nawet jak sie czysci.
 
Pumelova ja mam ibuvit D 600 twist off

Z dywanami dobry pomysl, bo podloge zawsze da sie doczyscic, nawet jak bedzie lizac to bedzie ok, a w dywanie klaki i roztocza nawet jak sie czysci.
O super że są kapsułki 600jm myślałam że trzeba w kroplach. Ale ma w składzie olej palmowy, a on podobno nie jest zbyt zdrowy. Zapytam pediatre.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O super że są kapsułki 600jm myślałam że trzeba w kroplach. Ale ma w składzie olej palmowy, a on podobno nie jest zbyt zdrowy. Zapytam pediatre.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurcze, nie doczytalam skladu, nie strasz:) a tak na powaznie to daj prosze znac jak soe dowiesz od cioci czy takie kapsulki sa ok z tym olejem palmowym, czy lepiej innego cos podawac.
Ja bardziej slyszalam o wycince lasow tropikalnych, zeby unikac go z tego powodu- troski o srodowisko. Musze doczytac.

Ps. A jaka wit d podajesz?
 
reklama
Ja stosuje bioaron baby bo ma też kwasy w skladzie. Ale już wiem co lekarz to opinia i juz.mnie to nawet bawi bp w czw nasza pediatra powiedziała żeby nie zwiększać do 600 bo jak nic się nie dzieje to znaczy że nie ma zapotrzebowania a dzień później neo atolog że koniecznie zwiększyć bo skończył pol roku i kogo tu słuchać:-D
Zmykam bo znowu mam dwójkę gagatkow w domu więc czasu malo.
 
Do góry