reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pola ja do tej pory podawałam Vita D (W składzie jest olej kokosowy). Teraz jak poczytałam o tych 600jm to jestem w grupie Pan tabletka na fb i tam polecają devikap- na recepte. I chyba to będę podawać to są kropelki. Ale jestem właśnie ciekawa waszych witamin, dlatego spytałam.

Kurcze ja żadnych dha nie daje agatce.. :// trzeba? :-(((((

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dzisiaj zamierzałam skoczyć po sloiczki Humany, lubię ich owoce.
My mamy wit d 600j ibuvit w kropelkach.

Moja też gadała różności ale od 3 dni przeważnie aaaaaa i yyyy no i mamama jak placze a jest u ojca na rękach [emoji23] u nas kolejne zabki tylko nie wiem które i coś mi się wydaje że skok jakiś. Jest coś na 28-29 tydzień, eh.

My też jesteśmy co miesiąc u pediatry, kontrolnie, ważymy mierzymy, gadamy. Ja zawsze mam multum pytań, a zwyczajnie mam zaufanie do naszego pediatry więc mi pasują te wizyty [emoji12] sama je chcę umawiać.

Monti ja robię dokładnie tak samo z pojemniczkami.

U nas też buziaki pełnym pysiakiem, oślinionym [emoji7]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aniek jak pierwszy raz po porodzie byłam u fryzjera to musiałam córcie ze sobą wziąć, bo nie było chętnych żeby z nią zostać, a miała już ponad 3 miesiące. Teściowa tylko krytykowała, że dziecko zabieram ze sobą ale nie powiedziała, że z nią zostanie.

Co do rozszerzania diety to nam idzie w sumie świetnie. Zuzia je wszystko co jej dam, no prawie poza bananem. Od razu ma odruch wymiotny. Dzisiaj do obiadku dodam pół żółtka, mam jajka od ciotki ze wsi. A dziadek ostatnio dał małej czekoladkę do polizania, cała pysia była w czekoladzie. Bałam się czy jej coś nie wyjdzie potem, ale nic, żadnej chrostki. Za to cała zadowolona :)

Jakie dajecie owoce poza jabłkami? Czy słoiczkowe tylko, skoro nie bardzo są świeże?
A mięsko kupujecie w normalnym sklepie czy macie jakieś dojście do lepszego? Ja mam kurczaczka od ciotki, z młodych kurek, ale starczy może na 2 tygodnie. Jakie jeszcze mięsko podajecie?

Co do buziaków to ja daje i Zuzia całą pysię wtedy otwiera :)
 
Aniek, mój też tak daje buziaki. Zawsze mówię daj buziaka i mu daje w policzek, on się nauczył i otwiera buzię i robi tak samo :o

Pumelova, mój inaczej daje buziaczki a inaczej robi jak chce jeść, wtedy po prostu ssie, np. rękę czy coś co ma pod ręką. ;)

Ja biorę cały czas dha te same co w ciąży, więc mój sobie ściąga z mleczka. Bo ja dalej ciągnę kp
A vit D to mam chyba bioaron, 400j

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek moja też gada mama, dada tylko raczej tak nieświadomie:) i też skrzeczy, piszczy, wogóle różniaste odgłosy wydaje.Muzyka dla uszu:)
Ola to napewno buziak[emoji3]
Chybra ja też obserwuje związki innych i czasem mi już towarzystwo pewnych ludzi nie pasuje bo się stresuję, wkurza mnie ten brak szacunku, wbijanie sobie szpili, zazdrość itp ehh
Emila jeszcze nie na etapie całusów, za to cacy cacy próbuje robić :)


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova mi położna kazała na początku wybudzac co 1,5 h i przystawiac. Nie wiem czy pamiętasz. I tak przez 1 tydzień. Chodzi się jak zombie ale wtedy dużo artur przybrał i do teraz mu tak zostaje. (przez miesiąc ostatnio przybrał 750 g, a ostatnio trochę mniej je)

Beatka mój je jabłko, banan, gruszka, mango, melon, śliwki suszone, nektarynki, maliny, borówki amerykańskie,
Co do mieska to Arturowi sporo mniej je jak jest mięsko, niż jak same warzywa. I nie wiem czy mu mniej smakuje czy szybciej się najada. Możesz podać chude mięso np. Krolika, indyka.
 
My już po szczepieniu. Zosia waży 7860.
U nas też brak zębów ale ślinotok trwa od dłuższego czasu także może lada dzień coś wyjdzie.
Nam idzie słabo rozszerzanie diety bo nic tak naprawdę nie wchodzi. Banan i jabłko to tragedia. Najbardziej smakowała dynia i brokuł ale już minęła na nie faza. Dziś spróbuję dać pierwszy raz coś z mięsem. Chyba zacznę od królika i zobaczymy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova a dziękuje bardzo :D

Iga mało mówi uśmiecha się bez głosu trzeba się nameczyc żeby głośno się śmiała, piszczy.
Je banany, pomarańcze, jabłka, brzoskwinie, morele, śliwki suszone.
Mięso na razie raz tylko jadła.
Gluten też je od tygodnia nic jej nie ma :)
 
reklama
Chybra ja tylko z apki korzystam. Wszystko wogole robie na tel.wlacznie z przelewami.

Poranna burza u nas miesko dopiero raz jadl Szymek. Nawet smakowalo. Moze w koncu zacznie jesc wiecej rzeczy.

Tesciowa.. Nadal z moja nie gadam,a i tak potrafi mi cisnienie podniesc.

Napolka ja zamowilam dermene tez i licze na cudownie szybki porost wlosow [emoji23]

Przyszla Mamusia Szymek sie strasznie drapie. Paznokcie obciete a on wyglada jak po wojnie..

Aniek ja mam tak samo. Nie znosze wsi na ktorej teraz mieszkam.

Pumelova ja zawsze wesele w wyprostowanych a teraz to nie wiem co zrobie. Chyba tez loki jakies.
My mamy ta witamine Devikap. Staram sie podawac codziennie ale jak mi sie kapnie wiecej kropelek to kolejna dawke omijam.
Ale ona ma wieksza dawke.

Szymek kilka razy powiedzial mama. Ale od kilku dni nawet powtorzyc nie chce.

Beatka mojemu sie poci przy karmieniu czasami.

Mumusia Muminka ja tez caly czas sledzilam akcje na Nanga. Czytalam dzis ze moze pojda po niego.

Ola W.Szymek daje buziaki tak samo jak Twoj Kuba. Bo ja go ciagle caluje [emoji16]
I sie tak fajnie przytula.
 
Do góry