reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Emol hihi gratulacje [emoji16]
Też tak pomyślałam że ktoś mógł zebrac odwagę i się zniechęcić. Co za łosie...

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pewnie będę codziennie gotować ziemniaczka czy marchewkę czy inne warzywko osobno w wodzie bez soli, ale słoiczki też kupię, np takie których warzyw nie uda mi się zdobyć.

Nie wiem co z Sylwestrem w sumie. Mamy zaproszenie do kumpeli, ale trzeba by zorganizować teściową i jechać tam autem, a żadne z nas się do tego nie pali:-p Ja nie wiem , oczywiście odkąd jeżdżę to mąż ani razu nie jechał gdzieś tylko ja i tym razem też ucina temat od razu, wiedziałam, że tak będzie... burak.

Mamy też niedaleko parę znajomych, którzy mają 2mies bobasa i zastanawiam się czy by Ich do nas nie zaprosić hymmm. Ale Oni też chyba chcą jechać tam do tych wspólnych znajomych .

Pewnie i tak się skończy tak, że zostaniemy sami z dziećmi i już.

Piękna pogoda, zaraz zbieramy się na zakupy i do rodziców na obiad, później ja lub mama odwieziemy brata z dziełchą na autobus i popołudnie pewnie w domu.

Macie widok z okna :)
20171230_094330.jpg
 

Załączniki

  • 20171230_094330.jpg
    20171230_094330.jpg
    266,5 KB · Wyświetleń: 422
Ostatnia edycja:
Marchewke tez gotuje osobno bez soli i reszte warzyw tez tak bede gotowac.

Dzieki Dziewczyny tez sprobuje na wodzie.

Kasia no i niech sie nie odzywa przynajmniej masz spokoj [emoji6]
 
Chybra piękny widok! [emoji7]
Kurde trzeba podziękować tym wszystkim matkom że tak wychowują swoich synów ma egoistów. Potem kobiety mają na łbie wszystko łącznie z pracą zawodową a oni szukają tylko wymówek. Nasza w tym głowa żeby naszych synów wychować nie na królewiczów tylko partnerów swoich przyszłych kobiet...

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol a kupujesz zwykłe warzywa czy jakieś bio/eko? Bo ja dla nas to biorę zwykłe, ale młodemu chyba będę lepsze kupować. Tak myślę. Ale też nie wiem skąd brać dobre mięsko. Polecacie jakieś sprawdzone miejsca w Warszawie?

A któraś z was gotuje na parze? Bo ja warzywa dla nas właśnie tak gotuje, przyprawiam dopiero na talerzu i chyba młodemu będę po prostu dawać coś z naszej porcji.
My też po nowym roku rozszerzamy [emoji4]

Emol, hahah ja też dostałam pierwszego okresu.;) Dwa dni temu, ale jest strasznie obfity. Też tak miałyscie? Nigdy aż tak nie miałam.. za tydzień mam wizytę u gina to go wypytam. Jak się wykrwawię do tego czasu [emoji23]

My bez planów na sylwestra. Mój jeszcze dzisiaj kończy jakieś raporty. Także albo siedzimy w domu, albo idziemy do znajomych którzy mają 10 miesięczną córeczkę. Zobaczymy.

Kylesa, trzymam kciuki żeby twój się ogarnął.

Misia, zazdroszczę treningu! Ja mam nadzieję że od stycznia będę mogła zacząć chodzić na siłkę. :)

Ewella, wow! Super to wygląda, jaką spryciula[emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela tylko krople fenistil i Wit c

Linoone kurczaka kupiłam bio z Lidla. Wielkość piersi to moja mała pięść. A nie taki na paszy.
Warzywa kupuje takie najbrzydsze szczerze mówiąc. Prosto od rolnika co ma żałobę pod paznokciami. Nie umyte są warzywa. Takie najlepsze.
Otwock albo Falenica Mają lepsze niż na szembeku ale wiem że to Praga południe, Wawer więc dla ciebie dość daleko. Ale jak raz w na 2 tyg pokupujesz warzyw to spokojnie nic z nimi się nie stanie :)
Co do okresu mega obfity!

Jakie ja mam szczęście mój to wie że musi być trzezwyvw robocie więc mało piję albo jak piję to tylko jedno piwo. Ale jak jest to niedziela i jesteśmy u kogoś to ja piję lampkę wina najczęściej
 
reklama
Do góry