reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia831 u nas kupy żółte ale z takimi grudkami, wyglądają jak serek wiejski. Współczuję problemów ze snem u malutkiej :( Nie wiem skąd te nagłe zmiany w zachowaniu u tych naszych brzdacow ale miejmy nadzieję że wszystko się unormuje jak najszybciej.
Wydaje mi się że biodra już zostaną, mam ten sam problem niestety o_O Jeśli chodzi o piersi to w ciąży miałam bardzo duże ale nie przełożyło to się na ilość pokarmu, teraz mam takie flaki że szkoda gadać :sad:

Spokojnej nocki życzę
 
reklama
Panienka k mój też lubi spać. 21-7.15, potem 9-10 potem 12-i tu różnie bo jesteśmy na spacerze i ostatnio mi na nim zasypia :) i jeśli śpi na spacerze to ok 17znowu drzemka, a jak nie to ok 15. Potem ok 19 na 15 min(nie zawsze) i na 21 spanie nocne.
Oczywiście my bez nocnego karmienia, wytrzymuje tyle godzin

Judoth ale emocje! Masakra.
 
Sunday news[emoji320]
Mąż nie ma złamanej ręki [emoji106]
Bliźniaki się wlasnie rodzą, 28 tc skonczone, trzymajcie kciuki![emoji110]

Ola W to dobrze że Twój też pokazuje język:D Agatka tak robi rzadko, ale nie chce schizowac..;)

Mmag18 to duży babelek Ci się urodzil[emoji173]
A skąd jesteś?
Moja uczyła się mówić B i teraz zostało jej że pompuje policzka i pluje przy tym B:D
Myślę że daleko będzie plula przy jedzeniu[emoji23]

Muszę spadac, potem skończę pisać!



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też wypina język:p Na szczęście przy jedzeniu nie pluje, ewentualnie jak mu nie smakuje to wypycha to językiem:D
Pumoleva dobrze ze to nie złamanie bo dopiero byś się Agatke sama nadzwigala;)
Emol to z Ciebie kruszyna:-D
Ja niestety wchodzę we wszystko i przez to nie mam motywacji do zrobienia porządnej segregacji w ubraniach :mad:
U Nas noc marna i mam nadzieję że to tylko efekt szczepienia i minie:oops:
 
Joldzi chyba byłam. Kilka kg mam więcej. Po ciąży biodra szersze, więc już nie taka szczupła.

Artur ubudzil się o 2.30 i pierwszy raz nie umiał zasnąć. Ja rano na uczelnię. I obudziłam męża niech się nim zajmuje. Podobno dopiero o 4 się położyli, nie płakał ale chyba bolą go dziąsła bo robił mu masaż dziąseł i zasnął.
 
Hej
U nas znów histeria między 23 a 24...wprawdzie tylko godzina ale nawet mojemu R już ręce opadły-temu,który daje mi.złote rady jak się uspokoić:/ ale od północy do 8 już było ok.Mamy wrażenie że potrzebuje więcej mleczka tzn więcej razy.Przyzwyczaiłam się że wytrzymywala w nocy z 6 gdz bez mleka a teraz chyba wybudza się wcześniej bo jest głodna.Mam nadzieję że to właśnie to...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova dobrze że ręka nie złamana :) kciuki za koleżankę ! :**

Ja na szczęście mieszcze się we wszystko sprzed ciąży :)

Liluli też lubię sama robić burgery. Wczoraj objadlam się shusi mąż robił było pyszne ! :D
A ja właśnie piekę sernik, później goście :)
 
Pumelova kciuki mocno zaciśnięte :)

Emol gdzie byłaś, jak taki rozmiar nosić to chudzina jesteś w dalszym ciągu.

Kasia u mnie też przydało, by się wymienić garderobę. Jest kilka rzeczy, w które już nie wchodzę, bo przed ciążą były dopasowane. W sumie nie pamiętam kiedy ostatnio sobie coś kupiłam, wolę na Małą wydać pieniądze. Chyba mojego muszę wyciągnąć na zakupy, niech płaci, w końcu barbórkę dostał to może mnie porozpieszczać :p

Ja już Kasia miałam kilka razy tak, że dzwoniłam do mojego, że już nie daję rady. Ryczałam mu do telefonu. W sumie tak patrząc to chyba nie Mała tylko ja miałam gorszy dzień. Ale rozumiem Cię doskonale.

Udało nam się wczoraj spędzić miło wieczór, filmik, winko i relaksik. Mała tylko popłakiwała przez sen, co jakiś czas. Śmiałam się, że nie chce mieć braciszka ;p Ech, nie pamiętam, kiedy ostatnio tak było. Oby częściej :D

Chybra czyli wódka jednak pomaga :D

My też na Bebilonie i zielone kupy są. Szczerze to już się przyzwyczaiłam i nie zwracam na to większej uwagi.

Paninka ja wiem, że 20 to wcale nie tak wcześnie, ale jak czytam, że u niektórych dzieciaczki chodzą spać o 22-24 to stwierdzam, że to wcześnie. Ale cieszę się bardzo, bo przynajmniej coś można wieczorem jeszcze porobić.
 
reklama
Mmag18 uwielbiamMc Donald,ale rzadko jezdzimy bo ja jak dziecko wszystko bym zjadla [emoji23][emoji23]
Kebaby mi jakos nie podchodza [emoji5]

Ja sie mieszcze we wszystko sprzed ciazy,ale polowe prawie swoich rzeczy spakowalam i oddalam do pobliskiego domu dziecka.

Jenny84 prosze przepis [emoji6]
1512303808-e377872098674d61-aaaaaa.jpeg


Ola W. Haha pakujemy sie i przeprowadzamy do Ciebie [emoji5]
Ja gotuje Ty zmywasz [emoji23][emoji23]

Pumelova super ze to nie zlamanie.
Kciuki za kolezanke i Maluchy [emoji110][emoji110]

Ewella ja jakos nie moge sie przekonac zeby sprobowac chociaz sushi i przez to twierdze ze nie lubie [emoji3]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry