reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wczoraj nie miałam jak Was po czytać, bo z babcią u kardiologa byłam, później zakupy spożywcze i tak jakoś dzień mi zleciał. Wieczorem Lidka mi się rozbudziła i do 22 szalała. Wiem, że w porównaniu do innych to jest wcześnie, ale ona normalnie o 20 idzie spać.

Pumelova ja o 16:40 urodziłam w Rudzie Śląskiej. A Ty w jakim szpitalu? Daje teraz małej to z bebilonu do zagęszczania, trochę pomaga, ale nie zlikwidował problemu. Zobaczymy co mi powie pediatra jak pójdziemy na szczepienie.

Chybra jak wódka to z pieprzem, rozgrzewa żołądek i ponoć pomaga.

Mmag18 witam na forum.

Aniek coś w tym jest, że córusie tatusiowe a synusie mamusi. Widzę to po swojej, niby dziecko w tym wieku jeszcze nie ma preferencji, ale moja ewidentnie za tatusiem jest.

Abed ale córcie masz dzielną, że zostaje na całą noc w przedszkolu bez mamy.

My już bez światła śpimy 3 miesiące.

Mała się obudziła, więc odpiszę jak doczytam resztę.
 
reklama
Tak mam dwoch synow odstep 5 lat :-) starzy nie ma problem z wyjazdami :-) zielone przedszkole :-) dwa tygodnie u babci :-) w tym roku nie musial bo ja bylam w domu ale sam chcial :-) Cytat : " to nie bylnprawdziwy mikolaj tylko przebrany bo mial krotka brode i lancuch na szyi. I w ogole byl za mlody na Mikolaja "

U kosmetyczki robilam regulacje brwi i paznokcie u rak. Zazwyczaj robie sama ale od czasu do czasu dobrze ze ktos frezarka zrobi. Pomalowalam od razu bo w czwartek impreza firmowa. A jutro mikolaj od meza z pracyn:-)

Ewella widze ze moj tak samo idzie spac 19, wstaje miedzy 22.30 -00.00 pozniej po 3 i ok 6. Czasem udaje pospac sie nam pospac do 8. A w dzien dzemki max pol godziny. Teraz spi np. na cycu, po juz taki zmeczony ze mu pozwalam. Tez dwoje sie i trone zeby w ciagu dnia jak najmniej marudzil :-) im glubsza mama tym smieszniejsza ;-)

Pumelova daj znac co z mezem
 
Hejka,
znów zostałam sama na placu boju... czyt. na kanapie z tel bo Pola śpi :p
M zapewnia rozrywki starszym córkom, dobrze ze on ogarnięty bo ja mam jakąś niemoc a może to zwykle lenistwo :D
We wtorek Blanka dostała gorączki, jeden dzień i się wykaraskala ale w domu ja zostawiłam do wczoraj. Pola za to rozchulala się i ma katar, kaszel... walczymy ze złem... śpi w miarę, w nocy tylko bardziej niespokojna jest ale nie dziwię się jak nos zatkany.
Wirusy niestety krążą, staram się unikać wychodzenia z młoda ale niedługo chyba osiwieje w tej chacie (przynajmniej będzie motywacja żeby do fryzjera się wybrać) :D
Ja za to nie lubię spać przy włączonym świetle bądź tv i tak dzieciaki też przyzwyczajam.
Agnesiam86 ja też kapie codziennie o 19 i idzie spać, więc 20 to wcale nie wcześnie, szkoda że reszta mi tak nie zasypia :D
Diety na razie nie rozszerzamy, od stycznia zacznę...
Moja to ma ogromne potrzeby snu.. wstaje 7 około 9 śpi godzinkę, od 11.30 do 13.30- 14.00 no i od 16 do 17.30 później już na noc przeważnie o 19.30 śpi. Nocne karmienie oczywiście jest (średnio 4 razy). No ale taki plus ze śpimy ciagiem w nocy, chyba że dopada nas katar jak teraz to różnie to wygląda. Głowa mnie boli z niewyspania..
Czuję już świąteczną atmosferę :)w zeszłym roku miałam niemoc ciążową, w tym mam nadzieję będzie lepiej, choć zasiedzialam się w tej chaci strasznie :/
 
Kurde dziewczyny ale emocje. Byliśmy z Hania i z psem w parku. Już wracamy do domu, czekamy przed przejsciem dla pieszych az auta przejada, na jednym pasie pan się zatrzymal czekamy na drugi, też się zatrzymal. Zaczynamy przechodzic przez ulice, a tam nagle na tym drugim pasie w tyl tego citroen co sie nam zatrzymal z impetem wjechalo auto! Ale to tak mocno, ze ten citroen przejechal przez cale przejscie a zatrzymal sie daleko za! Gdybyśmy szli szybciej wjechalby w moj wozek! Mercedes który uderzył w citroena zaczal ostro dymic, ktos z niego wysiadl a auto ruszylo do tylu. Przeszlismy przez drugą jezdnię a z tego mercedesa krzycza dzieci „ ratunku ratunku” auto cale w dymie, Piotrek oddal mi psa i polecial tam tak jak kilkoro innych kierowcow, okazalo sie ze babka chciala wysiąść z auta i wciagnelo ją pod nie. Faceci podniesi jej auto ona wyskoczyla i zabrala dzieci. Nie moglam dodzwonic sie na zaden numer alarmowy, onni tez probowali. I przyznam, targaja mną emocje bo jak przechodzolam patrzylam z nienawiscia na tego metcedesa ze tak zapieprzal, pozniej było mi babki szkoda ale teraz jak opadly emocje, w domu nakarmilam Hanie to nie wiem co by się moglo stać gdybyśmy szli szybciej...
To bardzo ruchliwa droga, ktora prowadzi do autostradowej obwodnicy i ludzie myslą że tam można jechać tyle co na autostradzie. Masakra jak to trzeba myśleć za innych! Jestem roztrzesiona.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith poprostu masakra, strach pomyslec, co sie moglo wydarzyc. Na szczescie Wam nic sie nie stalo.Swoja droga to wariatow na drodze nie brakuje, a teraz slisko to wogole strach.
 
reklama
Mmag ja mam odpowiednik bebilonu i od ponad 3 tyg młoda robi zielone kupy.Chyba jej zmienię mleko chociaż podobno Babilon najlepsze...tylko powykańczam to co mam.
Aniek ja jestem tak przeżarta słodkościami że zdjęcie nie zrobiło na mnie wrażenia[emoji16]ale do czasu hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry