reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova ja tez wiedziałam jak to badanie wyglada, ale mimo wszystko przeżyłam je koszmarnie... naprawde... i od tamtej wizyty Kuba zaczal plakac nawet u pediatry... m.in dlatego ten drugi neurolog powiedział, żebyśmy noże jeszcze spróbowali zostac na bobath, bo z temperamentem Kuby bedzie hiper ciezko na vojcie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Abed wygląda to podobnie jak Ty opisujesz, ale doczytałam już ze nie tylko my :) wcześniej wisial na cycu 20-30 min (fakt że czasem przysypial :D) ale nigdy przy nim nie płakał. A teraz je spokojnie przez 3-10min.i zaczyna się wkurzac, więc go odkładam do zabawy albo do spania. Odstępy są różne, bo czasami co 3-4 godziny, a czasami po godzinie próbuje mu dac jak marudzi, ale raczej nie jest wtedy zainteresowany8-) myślałam że może to przez brak pokarmu, więc próbowałam z mm, ale rzadko udaje mu się coś wcisnac więc nie wiem co jest grane. A tak po 17 to już wogole nie możemy się dogadac:oops:o_O dobrze ze kaszki zaczyna ogarniać i dzisiaj pierwsza marchewka też była ok:)
Neurolog powiedziała że ma napięte mięśnie i trzeba go na właściwą drogę sprowadzic, bo np nie przekreca sie na brzuch a na plecy się "przerzuca" czyli źle i nie w tej kolejności. I jeszcze jak leży na plecach to często podrzuca dupke do góry czyli pracuje stopami po podłożu, a powinien ciągnąć je do góry, a przez to wszystko się odgina:baffled:
 
Pumelova ja mieszkam w okolicach Trzebini-Chrzanowa. Zawsze mozna sie spotkac w Jaworznie, co Ty na to? Tym bardziej, ze my od stycznia zaczynamy rehabilitacje w Jaworznie.
Misia wspolczuje wujkowi.
 
Joldzi moja to juz sie nauczyla pelzac na plecach:p bo odpychala sie nogami I tylek do gory podnosila. Na szczescie chyba rehabilitacja pomaga, bo jakos ostatnio u niej tego nie obserwuje.
Aha ja chyba moja kiedys zaprosze do takiego kina :D
 
Maziajka Karuzela dokładnie to samo :D jak leży to muszę się mocno wysilic żeby ja zabawic:D

Misia a co prowadzisz w tym zeszycie?:-) fajnie że Grześ poznał kolegę:D

OLA W e to ja jak wiedziałam że będzie tak podnosil to dobrze znioslam, ona miała wtedy 3 tygodnie to ja cała byłam posrana na codzień więc nie zrobiło to na mnie aż takiego wrażenia [emoji23][emoji23] ojej to nie fajnie że poskutkowało takim zachowaniem. Ja myślę że Agatka nie pamięta kompletnie zresztą wtedy płakała ciągle więc bez różnicy. A teraz u niego jak jesteśmy to płacze tylko podczas ćwiczeń a tak to się śmieje do lustra przed i po:D

Joldzi moja też czasem jak jest zla to podnosi pupe do góry ale też wiąże się to z brzuszkiem. Bo wtedy się złości najczesciej. No ale jakby u nas było wszystko dobrze to byśmy nie musieli ćwiczyć a ćwiczymy;-)
Fajnie że już rozszerzacie! Ja się już jakoś nie mogę doczekać rozszerzania diety, ale chyba przede wszystkim dlatego że nie będę już taka uwiazana.

Agniesia86 oo to faktycznie niedaleko:-) możemy się umówić na jakiś spacer w Jaworznie, tylko ja jaworzno słabo znam- tylko basen który jest zaraz koło elektrowni. Więc musiałabyś wybrać miejsce. Ale to po nowym roku jak już tam będziesz jeździć :-)
Ja pewnie o to pytałam ale Twoja jest z 27.06?!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć,


Aha - [emoji23][emoji23][emoji23]. Chyba i my pójdziemy razem do kina, nie wiem tylko czy na seans: np.30, 60 czy 100 min [emoji6] (o jeszcze 15 minutowki są - to te o dodatkowym wirowaniu [emoji1]) . Jak to u Was było?

Misia - no to pięknie Wam się udała cała uroczystość [emoji106][emoji3]. Grześ to pełen kultury aniołek - także nie mogło być inaczej [emoji4].
Strasznie mi przykro z powodu choroby wujka . Trzymam kciuki za powodzenie leczenia.



Ewella, Misia - i ja lubię Hugo Bossa (Women, Deep Red, Femme, Orange, miałam tez te nowsze: czarny i biały, ale słabe w utrzymaniu były w porównaniu ze starszymi). Mój mąż też w dwóch bossach się lubuje, i w jil sander.


Pumelova - ojjj tak CK [emoji4].
Czasy studenckie mi się od razu przypominają: eternity, euphoria.
Trzymam kciuki za bliźniaki - niech jeszcze posiedza grzecznie w brzuszku u mamy [emoji110][emoji110]


Bab, pumelova, agniesiam: wszystkiego najlepszego dla Zosi (na 4 miesiące), Agatki i Lidki (na 5 miesiąc) [emoji182][emoji182][emoji182].



Monti - dokładnie tak [emoji23][emoji23][emoji23]. Ten mój grafit (drugi ukochany kolor) to stosuje właśnie dla kontrastu [emoji1][emoji6]. I podobnie jak Misia - rozjaśniam szalikiem bądź kominem.
Ostatnio kupowałam czapkę [emoji23] - trzymałam w ręku w pudrowym różu i szara, jednocześnie patrząc na granatowa i czarną. Oczywiście wzięłam czarną [emoji3].

Ja tez się odgrazam swoim dziewczynom.
Czasami powielanie ich zachowań jest najlepsza z metod [emoji6]. Starsza w ciągu kilku godzin oduczylam tekstów typu: "żaaal" (stosowała ja już na każdą moja odpowiedź do jej pytań), a następnie pojawiło się twardo wymawiane "no i?". Jak tak przez pół dnia ja jej tak odpowiadałam to sama z siebie zaprzestała stosowania tych zwrotów [emoji6].


Pumelova, Maziajka - u nas tez wieczorne karmienie schodzi do 2h. Oczywiście nie trzyma cyca cały czas w buzi. Nawija, śpiewa. Reaguje ma dźwięki otoczenia, światło. Coraz ciężej idzie nam to usypianie [emoji19].
 
Aga_km wypad fajny, a co do siostry, to wkurza mnie to strasznie, ale już się przyzwyczaiłam, że ona z nami jeździ. I w tym roku pierwszy raz z nami nie była na wczasach, bo byliśmy krótko. tak że tak...
Z tym modelingiem to takie trochę naciągactwo? Niby fajnie, a z drugiej strony więcej wydatków niż korzyści.
Odzywki u młodego też nie złe i uwielbia mieć ostatnie zdanie.
Karmienie wieczorne trwa w nieskończoność, tylko zmieniamy z prawej na lewą i od nowa.

Misia modelka! Fajny i epizod dla dziecka.
Grześ jak zwykle pokazał klasę, super.
Wujkowi bardzo współczuję, oby leczenie przyniosło oczekiwane wyniki.

Emol Twój mąż "miszczunio" z tą pieluchą!:-D
Zdrówka dla Was.

Ewella u nas wczoraj też był śnieg. W nocy było bardzo zimno, chyba przymroziło.

Bab najlepszego na 4 mce ❤
Zdrówka dla maluszka.
Mój ojciec też zmarł na raka krtani.

Karuzela zdrówka dla dzieciaczków.
U nas w przychodni jak dziecko z katarem , to i tak na chorą stronę. I tak też nas potraktowali z wodnistymi kupami, a dziecko było zdrowe. Tylko tak kombinowałam, żeby mnie zapisały na rano, przed wszystkimi pacjentami.
Najlepszego na 5 mcy❤

Joldżi aż 30cm? Dużo ścięłaś. Chciała bym trochę dłuższe włosy, ale wolno mi rosną, a to co urośnie, to przy farbowaniu mi zetną.
Usg to nic strasznego, oby wizyty były zadowalające.

Monti, czarny najlepszy! Teraz jeszcze popielaty i szary.

Pola Ty biedna dalej z tym kolanem cierpisz? I do tego jeszcze choroba... Zdrówka!
Zazdroszczę pomocy babć.

Kasia popieram, mniejszy bobas to nic złego. Ważne że przybiera, a nie spada z wagi.
Wrzuciłam ci na zakupowy foto tego co u Ciebie kupione, mam jeszcze podobne zestawy z Joanny i rosmanowskie. A w polskich sklepach nie ma tych kaszek dzieciowych?

Abed Majka też od soboty wydziwia z jedzeniem. Niby chce, a odwraca się co 2 sekundy, jak by nie była głodna, a po kilku próbach wypija prawie normalnie. w niedzielę jadła tak mało że cała przeciekłam i lało mi się po brzuchu.

Pumelova z jedzeniem u nas to samo.
Byłam w bloku obok tego ogrodzonego osiedla właśnie.
Pal licho koczek, ważne że dasz radę w gumkę złapać.
Dziś po wywiadówce zamierzam zaliczyć solarium.
Najlepszości dla Agatki❤
I zapomniałam, dzięki za link. Siedziałam z Majką na rynku na ławce i śmiałam się jak gałupia.

Perfumy, to tak jak ze wszystkim, nie mam jednych ulubionych, używam kilku na zmianę. Ck forbiden, Ck Ravael, Ck euphoria, Playboy Play, S'olivier, Byonce.

Aha dobre z tym kinem.

OlaW to badanie, to musi być nie fajne i dla dziecka i dla rodziców?

Chłopaki wyprawione, ja po kąpieli, włosy umyte, obiad ugotowany, leżę z Majcią. Panowie znów wiercą od 7.00 . dziecko mi zawału dostanie, a mnie rozwali głowę. Niech już kończą tę elewację, bo na głowę dostanę.
O 12 jedziemy po młodego, a o 17 mam wywiadówkę i znów cały dzień po za domem.
Aaaa chciałam Wam się pochwalić że u Madzizt i małej Majeczki wszystko ok.
 
reklama
Agniesia moje miasto rodzinne to Trzebinia:) od 8 grudnia będę w Polsce to może też jakiś spacer?:)
Aga k m nie ma jak pokonać dziecko jego własną bronią, zapamiętam to:) mój o 14 lat młodszy brat też miał i ma swoje teksty ale ja je łykam jak młody pelikan hehe
Coraz bardziej się przekonuję że podjęłam słuszną decyzję jeśli chodzi o fizjo.11 gr mamy wizyte.Jak tak piszecie o objawach wnm to mam wrażenie że piszecie o mojej Emili.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry