reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewella może wiesz za dużo wrażeń i ma problem zasnac? Ja dziś musiałam nosić do zaśnięcia A u nas to rzadkość ale nie umiała zasnąć - ale i dzień intensywny, odwiedziny w 2 obcych miejscach, spacer po lesie, opieka cioci, a o 19 biedra[emoji23] - i teraz od 22 karmię już drugi raz także chyba to tak dziala.

Chybra dobrze ze.to jakies.drewniane nie bylo;-) zdarza sie!:*

Aniek nie jest źle, tyle że z bólu pleców nie mogłam zasnąć bo ja wcześniej nie kapalam a to dodatkowe obciążenie w niewygodnej pozycji:D
Ojoj tyle czasu to faktycznie skąd mogłaś wiedzieć. Oby myszce szybciutko przeszlo![emoji173]

Na pocieszenie mąż mi dzwonił wieczorem że idą na plażę bo mają hotel zaraz na plaży i 26 stopni [emoji7][emoji7][emoji7] czemu u mnie w firmie nie ma takich szkoleń?!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny:)
U mnie Oliwia ma katar, takze ledwo wyrabiam na zakrecie. Teraz poszla spac po jedzeniu i stwierdzilam ze nie ide juz spac, tylko wykorzystam ten czas dla siebie- kawka i bb:) bo tak jest troszke trudno przy tym katarze, meza jak zostawilam wczoraj na 2 h i pojechalam na zakupy, to powiedzial ze mala dala w palnik;) ogolnie jest marudna i chce zeby ja nosic i nosic, a kregoslup boli (Emol, Aniek - piateczka;)).

Aim (i mamusia muminka tez:)) dziekuje Ci bardzo za informacje o tym slodzie jeczmiennym:) moze zwiekszy pdodukcje mleczka u mnie, choc pogodzilam sie z karmieniem mieszanym i na pelne kp nie licze. Co wiecej chyba bym padla przy dwojce dzieciaczkow karmiac co 1, 2 h, a pewnie tak by bylo przy mbiejszej ilosci mleka (tak sobie to tlumacze;))

Pumelova kurcze, tez zazdroszcze Twojemu mezowi szkolenia:) a gdzie sa dokladnie? (umknelo mi jezeli pisalas;))
A z Agatka super sobie dajesz rade, ale mialas intensywny dzien!
Moja Oliwcia uwielbia wode i kapiele ale na basen wezme ja jak bedzie miala tak z 5-6 mies, jak patrzylam po zdjeciach to tyle miala Karolinka jak zaczela chodzic:) bedziemy chodzic razem z Karolinka, bo teraz w soboty rozdzielamy sie i jedno idzie z Karolinka na basen, a drugie zostaje z Oliwcia.

Dziewczyny ktoras pisala ze na katar oprocz cebion jeszcze daje wapno i tu moje pytanie - jakie? Jest cos dla niemowlakow?

Dziekuje za zyczenia dla Oliwci na 3 mies:)

Karuzela super ze udalo Ci sie przejsc na 100% kp!:)

Paninka jak weekendowa wycieczka? Udalo Wam sie gdzies wybrac?

Ola super mufka! Chyba rozgladnw sie za takim gadzetem, bo ja i tak nosze rekawiczki, wiec mufka to taki gadzecik dla mnie;)

Chybra dobrze ze sie nic nie stalo Leosiowi. Male dzieci sa nieobliczalne.
 
Pola w Maladze:-)
Ja na przeziębienie podaje cebion i calcium - poprosilam w aptece o calcium w syropie dla niemowlaka i jakieś dostałam :-) z hasco-lek. Mi lekarka powiedziała że jakiekolwiek w syropie i dawać pół łyżeczki 2 razy dziennie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no chyba masz rację tyle wrażeń dla małych dzieci to przeżycie, widzę męża nie ma to macie intensywne dni odwiedzinowe ;) fajnie. No a pogody w Hiszpanii możemy mu pozazdrościć :p

Chybra no jeszcze pewnie nie raz będzie taki rzut zabawką ;) ja mam 2 siostry pamiętam jak byśmy małe jak klockami się rzucalysmy i wszystkie miałyśmy wargi rozciete ;) Dobrze, że u Was nic się nie stało :)

Aniek no to cały dzień prawie nieźle. Brzuszek Maji lepiej ? No zapiszcie się na basen jak lubi wodę to będzie zadowolona :)

Pola zdrówka dla Oliwi :) I ja dołączam do dziewczyn z bólem pleców, staram się robić ćwiczenia na plecy na piłce i joga dla kręgosłupa jeżeli robię codziennie widzę poprawę :)

Iga najdłużej w nocy spała 2.5h tak to budziła się co 1-1.5 jadła, marudziła...tak więc zaraz ona idzie spać i ja też :p popołudniu idziemy na urodziny do jej kuzynki :)

Miłego dnia
 
Aniek a jakiego mm podaliście? Ja teraz mojemu podaje to np dzis śpi jak zabity od 21.30 do 9.20 z jedną pobudka ok 6.30
Może j ej dane mleko nie pasuje ze składem.

Pumelova fajne takie ciepłe miejsce na szkolenie. :)

Chybra biedny Leos :(

Dzisiaj ja się będę uczyć a chłopaki jadą do dziadka i prababci :)
Jak jeszcze będę mieć czas to pazurki też zrobie
 
Witam w ten deszczowy dzień, powiedzcie mi jaki wzrost mają Wasze bobasy? Bo moja wypadła z siatki centylowej taka wysoka [emoji848] i albo siatki są lewe, albo moja została źle zmierzona albo faktycznie jakaś wysoka [emoji23] wyszło nam 66 cm ma 15 tyg, jak jest u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ufff i zamówiliśmy łóżko i szafę:blink: Na reszcie, mają być za tydz. L spał cały czas, a K biegał między meblami. Zaraz się zbiorę do kumpeli, później obiad i pewnie drzemka chłopaków i spacer.
 
Hej niedzielnie [emoji5]

Jeszcze Was nie nadrabialam, a chyba ponad tydzień mam zaległości. Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi i wszystko w porządku?

Cofnelam się o stronę, i czytam, że jednak niektóre maluszki i mamusie męczą się z przeziębieniem, brzuszkami a mamusie z bólem pleców . Zdrówka wszystkim!


Judith - moja Kalina mierzona była w środę. Ma 68 cm (urodzeniowo miała 55 cm). Też jesteśmy z 7.07 [emoji6]


Emol - powodzenia na zajęciach!
 
reklama
Witam niedzielnie. Nasza weekendowa wycieczka nie skończyła się najlepiej...wyskoczyła nam sarna przed samochód. Pamiętam tylko tyle że mąż coś gadał do środkowej nie skupił się co przed nim ja zdążyłam krzyknąć sarna! Ale było za późno jedna stała na drugim pasie a w tą która uderzylismy wylazila z lasu... nic nie jechało z przeciwka całe szczęście i też nam nic nie jest.... uderzenie było spore wyrzucilo ja do lasu, a nasze autko kupione tydzień temu powgniatane lekko z przodu reflektor zbity. Emocje opadły dopiero dziś... Ale męża wolę nie pytać o nic.. :D
Byliśmy pospacerować po zoo wracaliśmy jakoś po 18, pogoda sprzyjala spacerom, wstapilismy też do Decathlonu ehh ale w humorkach nie za dobrych wróciliśmy.

Młoda właśnie zasypia na dworze póki nie pada wyszlysmy ale coś nie moze głęboko zasnąć... :(
 
Do góry