reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim szkoda że nie wpadłam a to wcześniej żeby tak jak Ty na olx polować na ubrania do karmienia.

Linoone jak siadam na moim fotelu i mam na brzuchu rogal to jak podniósł bluzkę to tego brzucha nie widać;-) tylko w domu tak robię:D ale generalnie brzuszek mam lepszy niż przed ciąża więc mąż nie narzeka :D

Ewella to jest to że każdy dzień jest inny i nie wiadomo co przyniesie, nawet jak zacznie się dobrze to nie wiesz co będzie później:D auper że miałaś czas iść do kosmetyczki:-) że też o tym nie pomyślałam wczoraj jak mąż miał wolne. Czytalam że nam mamom jest trudniej uspokoić dziecko jeśli ono chce piersi bo czuje jak pachniemy mlekiem, stąd lepiej jak tata wstaje w nocy. Jeśli nie jest głodna to się chowam żeby nie czuła mnie przy uspokajaniu:D

Patuszka najada się na pewno:-) lubi sobie u Ciebie posiedzieć więc pewnie korzysta że może:-) u mamy najlepiej!

Paninka , przyszła mamusia , madowman, olisiaa L4 wam się kończy w przyszłym tyg to już urodzicie:D

Aniek szkoda że nie masz nikogo blisko. Może muzyczne sobie fajna puszczaj? Też mi pomaga. Ja kończę zapas zwykłych podpaski i będę jechac z wkładkami ale mam wrażenie że to się nigdy nie skończy:D haha współczuję chrapania, a mała przy tym dobrze śpi?;)

Chybra u mnie zlikwidowali New yorkera w galerii do której chodziłam:( też lubiłam!

Kasia831 gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173]

A u nas.. hm jesli wasze dzieci krzyczą to polecam rehabilitację metoda vojty- to jest dopiero wrzask. Ma szczęście trwa 160 sekund. Moja jest po tym tak wykończona że dobrze śpi przynajmniej bez marudzenia. Podobno można się do tego przyzwyczaić..

I dostałam pierwsza wypłatę 80% - jakie to przykre :-(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova, aaaa bo już myślałam że tak na dworze karmisz, z odsłoniętym brzuchem [emoji12]

Też uwielbiam new yorkera [emoji4]

Młody przespał mi 5h bez przerwy w nocy, a potem 15 min na cyca i pieluche i zasnął na 3h. Rano wstał znowu na cyca i znowu śpi. Jestem tak wyspana, że aż nie wiem co ze sobą zrobić [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu - gratulacje [emoji323] [emoji323] [emoji323]. Witaj Emilko - samych najlepszosci na Twej drodze życzę [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry