reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova - Kochana GRATULACJE!!! Pięknie sobie poradziłas [emoji122]. O bólu szybciutko zapomnisz - zobaczysz [emoji6]. Dużo zdrówka i szybkiej regeneracji [emoji8]

AGATKO - Witaj Słoneczko [emoji8][emoji8][emoji8]. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich przeszczesliwych Rodziców [emoji8].
Cudownej, szczęśliwej, wspólnej podróży przez życie Wam życzę [emoji4]
 
Pumelova WIELKIE GRATULACJE [emoji4]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Hejka!

Pumelova o ja rozwalilas bank! Super ze tak szybko i niespodziwanie poszlo! GRatuluję! !! Bardzo sie ciesze!!


Aha Karuzela tak bardzo mi przykro.

Ja po mojej 2 juz cc choc nie byla az tak tragiczna jak Karuzeli i Aha tez postanowilam ze 3 cc sobie nie wyobrazam i dziecka nie planujemy.Na prawde cc jest duzo gorsze od Sn ... Gdybym mogla rodzic nigdy bym sie nie zastanawiala .Tymbardziej ze ja zawsze chcialam miec 3 albo 4 a to juz jest niemozliwe.


U nas ok mloda jest boska :-) dzis mielismy wizyte poloznej wszystko ok zoltaczki nie ma.Oby tak dalej!


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka!

Pumelova o ja rozwalilas bank! Super ze tak szybko i niespodziwanie poszlo! GRatuluję! !! Bardzo sie ciesze!!


Aha Karuzela tak bardzo mi przykro.

Ja po mojej 2 juz cc choc nie byla az tak tragiczna jak Karuzeli i Aha tez postanowilam ze 3 cc sobie nie wyobrazam i dziecka nie planujemy.Na prawde cc jest duzo gorsze od Sn ... Gdybym mogla rodzic nigdy bym sie nie zastanawiala .Tymbardziej ze ja zawsze chcialam miec 3 albo 4 a to juz jest niemozliwe.


U nas ok mloda jest boska :-) dzis mielismy wizyte poloznej wszystko ok zoltaczki nie ma.Oby tak dalej!


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Super że z maleńką wszystko dobrze:) A jak Ty się czujesz?
 
reklama
Do góry