reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova dzieje się! Będzie dobrze mam nadzieję że samo się rozwinie. Powodzenia!

Karuzela biedactwo, niedługo będzie po wszystkim i będziesz już tylko cieszyła się maleństwem :)

Joanna 24 u mnie będzie Hania [emoji6]bez negocjacji, pierwsza moja propozycja i od razu zaakceptowana.

Miłego dnia dziewczyny - jak myślę pełnego wrażeń [emoji12]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Emol, ja się oczywiście popłakałam jak zobaczyłam że Pumelova rodzi. Nie wiem, trochę ze wzruszenia, trochę z zazdrości.. [emoji6] najgorsze ze mój mąż teraz się boi seksić żeby małego w główkę nie uderzyć. No ręce opadają. W ten sposób to ja nigdy nie urodze. Pozostaje mi skakanie na piłce co właśnie uskuteczniam :D

Joanna, no te hormony to mnie dobijają. Ile tak można wytrzymać.. teraz z smutku przyłączyło mi się na wkurzenie [emoji12]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma, co się wkurzać, bo złość piękności szkodzi!
Ja też strasznie zazdroszczę Pumelove, że rodzi... ale ogolnie dziś mam dzień pod tytulem "Swiat jest piękny, a ja z nim!" I życzę takiego nastroju Wam wszystkim! :***
 
Linoone my z Kuba tak 5 razy na tydzień, też nie jesteśmy w stanie codziennie. Również mam zmienne nastroje, a hemoroidy na szczęście teraz nie bolą

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim, hehe racja, kieeedyś na pewno urodze [emoji6]

Ola, mój ma w planach pępkowe jak będę w szpitalu. Ale o to się akurat nie boję, bo skończy się jak zwykle, zaprosi paru kumpli, tych co zawsze i będą siedzieć i pić w domu.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za dzień.
@pumelova powodzenia, chociaż pewnie już urodziłaś, bo coś długo się już nie odzywasz ;)

@Karuzela przykro mi, że jednak musiałaś mieć drugą operację :( Oby już teraz było wszystko w porządku.

@aha83 super, że w końcu idziesz do domu :) Na pewno o wiele szybciej dojdziesz psychicznie do siebie, fizycznie pewnie też :)

Mnie dzisiaj z samego rana taka biegunka chwyciła, że masakra. Czyżby mi się organizm przeczyszczał o_O
A jeśli chodzi o poród, to tym razem jestem zupełnie na niego psychicznie nie gotowa.

Tak dzisiaj akurat myślałam o tym, że mamy już końcówkę czerwca a oprócz zaplanowanych cesarek i Kasiulki, która miała termin na czerwiec, żadna się nie wychyla z porodem ;)
 
Jak się wysypiemy to wszystkie naraz :D Wtedy to dopiero będzie ciężko nadążyć z czytanie postów!

Też właśnie stwierdziłam, że czas poskakać na piłce, może coś się zacznie? A potem będę sprzątać, no i pranie już w toku.
 
No moj jesli juz to tez jK bede w szpitalu. Co mnie bardziej wkurza, bo ja bede obolała itp, a on bedzie sie bawic...
TwierdI, ze jesli juz to tez zaprosi najbliższych do domu. No tylko ja die boje pomysłów tych kolegow na zasadzie "chodźmy w miasto".
A jeszcze ostatnio odezwał sie zupełnie od czapy jeden znajomy nasz wspolny (jego alurat lubie) proponując spotkanie. Ja wyczuwam podstęp. Lubie tamtych chłopaków, sama nie raz z nimi piłam, ale chodzi o to, ze obi tylko to robia... w ilosciach nieograniczonych. A moj po pewnym kieliszku juz nie umie odmówić/przystopować i potem sie kończy urwanie filmu. Dlatego nienawidze jak pije sam i bardzo ale to bardzo nie chce, zeby jakimś cudem spotkał sie z nimi i znimi wlasnie pił....
po prostu tak bardzo tego bie chce :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I mnie dopadło beczenie. Wkurzyłam się bo dywanik był krzywo w sypialni. A mój mąż że znowu się czepiam no i awantura. Ryczałam z godzinę aż mnie głowa rozbolała. Jest mi smutno i do d...py :-( :(
Gotuję ziemniaki i będą pierogi.
Ciekawe jak tam Pumelowa...
 
reklama
Pumelova pewnie prze, albo już ja szyją.... no już by się mogła odezwać, że było super, nic nie poczuła , Hehe.
U nas sex podupadł ja młody zaczął się mocno ruszać. Widac maz nie lubi trójkątów ;) , a serio to widzę że się boi. Teraz od zabiegu była abstynencja i pewnie już nie zdążymy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry