reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej
Gratuluje udanych wizyt i pieknych wag dzidziolkow!
Mamusia w piatek na wizycie bylo nieprzyjemnie i troszke bolalo ale do tego chyba nie ma reguły, a wspiac mi sie udalo bo sa "schodki" na fotel gorzej z zejsciem(ciężko mi się podniesc z plecow-na boku jak leze to ok.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!

Mamusie mam nadzieję że szybko wrocicie do zdrowia i do domu z dziecmi- tego wam zycze!

A ja dzisiaj juz smarkam i gardło mnie boli- najpierw corka potem T. i mnie tez zlapalo :(
Ale mam nadzieje że szybko się tego pozbede. Jutro odbieramy wozek z pralni-mialam prac recznie(gondole i budki) i w pralce ale szlsk mnie trafil i kazalam T. Sprzedac wózek i kupic nowy ale skończyło sie na tym ze w pralni okolo 100 zaplace za calosc 3w1 razy 2 wiec jest ok.

Miłego wieczoru życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olisiaa na kiedy dokładnie termin bo nie ma Cię na liście??
A mi lekarz nic nie wspomniał o ktg może jak chodzę prywatnie to nie ma tylko ostatnio miałam hmm ja nie pytałam bo w sumie ciężko mi już z dojazdem a angażować kogoś bez sensu.
Dziś mamy dzień lenia, ja zasypiam na stojąco :)
Mój mąż wrócił przed 20 :/ oczywiście wziął starsza na rower a jak mu wspomniałam o skreceniu komody to kręcił nosem.
Mi opuchniecie zeszło dzisiaj ale było chłodno, od jutra upały znów więc pewnie urosne w dłoniach i stopach :/

Miałam jeszcze komuś pisać na temat łazienki, nie wiem komu a to było ze 100 postów temu :D
Więc tak to jest małe wc dla gości, wprowadziliśmy się rok temu na Wielkanoc, kosztów nie liczymy :D ale wiadomo kuchnia i łazienka trochę pochłania.
Brakuje mi jeszcze szafka z umywalką w górnej łazience ale chce na wymiar.
 
Ja jeśli będę mogła to z chęcią skorzystam z zzo:blink:

Siknąć zdarzyło mi się tylko raz na spacerze gdy dychnęłam hehe:-p

Ale a propos wilgoci tam to dziś gdy z synem wracałam ze spaceru tak na momencie poczułam jakby mnie coś zalało, a to po prostu wydzielina.

Ja też słyszałam, że gr krwi trzeba mieć nową, aktualną.

Co do bólu przy badaniu to źle to wspominam z poprzedniej ciąży, ale w tej odziwo jakiegoś większego bólu czy dyskomfortu nie odczuwam. Podchodzę do tego po prostu jako coś nieprzyjemnego do odbębnienia. Chyba do porodu też tak podejdę, będzie mi łatwiej:-p

Dziś 2 spacery i pół godz ćw i żadnego ciągnięcia, bólu, nic. Już nawet nie liczę, że coś wcześniej się uda. W końcu mam termin na 19.07 i jakieś kobietki jeszcze mają po mnie:-pCzasem tak jest, że mnie mega pachwiny bolą, a z innych dolegliwości to krew z nosa( poprzednio też tak było, dziś2 razy) i ból w biodrze lub łopatce tak jak teraz od kilku dni.

Spać jakoś śpię, czasem tylko obudzę się na 2 godz heh, ale ogólnie nie narzekam, bo wiem, że po porodzie będzie milion razy gorzej:-p
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odpowiedzi [emoji4]

A jak jest z usg? Czy mogą być kopie? No i czy zdjęcia też są im potrzebne? Czy oni to wszystko zabierają czy to tylko do wglądu? Bo jak zabierają to muszę sobie porobić kopie, bo chcę sobie zachować.. [emoji4]

Anita, mam nadzieję że to przeziębienie szybko Ci minie.

Paninka, ja mam się zgłosić na ktg do szpitala w terminie porodu, albo wcześniej jak nie będę czuła ruchów dziecka. Też chodzę prywatnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do zzo
W pierwszym porodzie nie wzielam i teraz tez nie planuje. Mimo ze letko to bylo :)
Mialam za to na sali gaz , wciagalam ile sie da i pilke :) mialam tez wanne ale z niej nie skorzystalam. Wolalam prysznic raz.
Mialam tez dolargan.

Ja jutro cisne do poludnia na wizyte :) musi mi pobrac gbsa. Jutro mam 37+5. Synka o tej porze juz urodzilam :) tj w 38 tygodniu :) mial 3560, wiec jakbym przenosila do 42 tc to ale by byl kloc ... :o

Jesli chodzi o badania to wlasnie ja zalowalam ze nie zrobilam sobie kopi karty ciazy, zabrali mi przecie :(

Grupe krwi kazal mi doktor wziac z poprzedniej ciazy, ja mialam dwukrotnie oznaczna bo po porodzie na drugi dzien mi przetaczali trzy wory krwi wiec proby krzyzowe i inne porzadne porobione wiec przebadana krew mialam na prawo i lewo.

Sorki ze tak wpadam i nie odpisuje kazdej ale nie nadazam, ale czytam was czytam laski!!
Moj 3,5 latek wlasnie usnal. Trzeba by isc sie chociaz poobgalac do tego gina... z lustereczkiem :)

Sciskam
 
reklama
Anita zdrówka ci życzę.

Ja do porodu nie robię nowego badania na grupę. Przecież to się nie zmienia. Mam książeczki krwiodawcy i tyle.

Wydzielina też mnie zalewa raz bardziej, a raz mniej, ale raczej dużo.
Spacerów mi brakuje bardzo, ale nie ma szans. Mąż przed chwilą wrócił ze spaceru z młodym, bo ja nie jestem w stanie mu już żadnych atrakcji ruchowych zapewnić i żal mi go. Ja w tym czasie ogarnęłam łazienkę na raty i pomopowałam mieszkanie. Jak dam radę to jutro trochę w kuchni powalczę.

Kciuki za wszystkie wizytujące jutro.
 
Do góry