reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Paninka gratki udanej wizyty.
Aha super wieści, oby nic się nie zmieniło :*
Morela u mnie nadciśnienie już biorę 6x dopegyt a tydzień temu miał 3500 i czuję że bardzo urósł.
Ja też już po wizycie. Rozwarcie na palec. Przyjęcie w czwartek :) ciekawe czy będą wywoływać w czwartek czy w piątek. Gbs pobrany mam już badań nie robić :) na skierowaniu było żeby przed 4.07 a na czwartek było miejsce :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Misia czy to znaczy ze mąż bedzie przy Tobie? To chyba jeszcze przed jego wyjazdem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę tym u których coś się zaczyna dziać...Chociaż ja mam jeszcze jakieś 3 tyg także czas:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Saba17 - dasz radę się wdrapać, na pewno jest jakiś stołeczek obok fotela :)

Tak podpytuję z tym znieczuleniem bo dzisiaj byłam na klasyfikacji do znieczulenia i ogólnie jak czytałam całe te zgody to była mowa o wpływie na płód, przedłużenie danych faz porodu itd. dlatego się podpytuję czy którąś to zniechęciło. Mnie akurat nie :D
 
Coś tam było że jak się da w złym momencie to wtedy przedłuża, ale anestezjolodzy u nas np jak widzą że to jest zły moment to już/jeszcze nie dają znieczulenia i tyle.
 
Madziazt takie skurcze motywują do pakowania :D
Mi zostało wyparzyć laktator a tak to też jestem spakowana:-)

Emol najważniejsze żeby było zaliczone :-))

Misia aaaaa to już to juz!!! Super :-)) pytanie dnia 'boisz sie?'
O właśnie tak jak Madzia pyta, Twój bedzie!:-)?

Aim rozumiem :D to chyba będę ruszać miednicą;D

Mumusia gratuluje udanej wizyty:-) mnie nie bolało ale ja miałam tydzień temu wizytę, a Ty jesteś dalej więc może później boli. Ja bym chciała zzo ale nie mogę:(:p

Monti ja też lubię kimac w ciągu dnia a w nocy śpię po 8h z przerwą jak mi się coś głupiego wymyśli:D

Saba17 kciuki za jutrzejszą wizytę:-) hehe ja mam dużo wolnego czasu to ciągle pisze na forum - to mój sposób żeby ogarniać - odpisuje co mam chwilę, bo jak tylko poczytam to potem nie umiem nadgonic ;-)
Haha mi mój gin pomagal się wdrapac ostatnio [emoji16]

Ola W szacun:-) ja wczoraj zrobiłam w sumie ok 11km więc podobnie:D ale już codziennie tyle chodzę raczej więc nie męczę się, bo też nie naraz tylko po trochu w ciągu dnia.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie już spacer >5km na dzień łącznie wywołuje dość duże bóle i nie chodzę więcej co muszę, bardzo zazdroszczę osobom które mogą takie spacery robić jeszcze! Mi tego mega brakuje, zwłaszcza wieczorami...
 
No ja na szczescie jeszcze moge. Aczkolwiek potem odczuwam troche bol krocza No i stop. Ale tylko jak na nich stoję/chodze. Tak to mnie nie bolą.
Ale tez nie chodze cosziennie na takie spacery. Raczek krótsze.
Mam nadziejeX ze dzisiejszy spacer cos tego malucha ruszy i przyspieszy [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mamusia_Muminka dziś jak mi sprawdzał rozwarcie to myślałam że go kopnę. Jeśli zezwala na SN to tylko że znieczuleniem.
Madziazt jest taka szansa, że będzie :) Wyjazd ma mieć w piątek ale może uda się przełożyć na sobotę. Za to mnie nie odbierze i nie będzie w pierwszych dniach :/
Pumelova jeszcze się nie boję ale zobaczymy w środę :) zaplanowałam wyjazd na zakupy na popołudnie żeby nie myśleć.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry