reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova ostatnio tez czesto tak robie ze sie usmiecham i kiwam glowa jakbym sluchala a pozniej nie mam pojecia o co tak naprawde chodzilo [emoji4]

A drugiego imienia nie dajemy,tak zdecydowalam.

Aaa i po raz 1 beda u mnie food trucki [emoji12][emoji12]
Tyle sie tu o nich naczytalam ze jak tylko bede w stanie to napewno pojde [emoji4]

Ola W.ja tez uwazam ze nikogo nie urazilas,kazdy ma prawo wyrazic to swoje zdanie a i tak pozniej kazdy zrobi jak uwaza.

 
tutaj też jest dużo takich food festivals :) najbardziej lubię meksykańskie jedzonko aczkolwiek ostatnio skusiłam się na burgera bo już byliśmy taacy głodni a do meksykańskiego trucka ogromna kolejka była. I to był najpyszniejszy burger ever :D
 
Pumelova zaglądałam do niego i tylko słyszałam blagalne -jeszcze godzinkę. :) mój mąż jak ma że na najwyższych obrotach kilka dni, bez snu prawie a potem musi odespać :) ja mam na imiona Agata Karolina, o drugim nawet nie pamiętam. Nie będę szukać drugiego jak z jednym dla dzidzia mam problem [emoji14]
Kasia fajny ten zwyczaj z imionami po rodzicach.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam zamiar przykrywać malucha kocykiem i na płaskiej podusi, tak z Kacprem robiłam, chociaż podejrzewam, że w takie gorące miesiące i tak nie unikniemy potówek.

Mi też wszyscy mówią, że pewnie się źle czuję i jest mi ciężko i , że z dwójką to się zamorduję :-p No pojebani, a i oczywiście się dziwią, że tyle chodzę na spacery i autem jeżdżę. A ja cieszę się tym stanem, tym bardziej dlatego, że mam nadzieję, że to już ostatnia.

Pogoda słoneczna, rano byliśmy z synem na spacerze i w przychodni, skończyliśmy do dziadka i rodziców i teraz Kacper śpi, a ja chyba poćw. Później pewnie też gdzieś pójdziemy z mężem.;-) ;)
 
Chybra o tak z tymi spacerami to prawda ...u mniebtez sie dziwia ze autem nie jezdze np do przedszkola a mam uwaga 500m. Co chwile mnie ktos chce podwozic haha a ja lubie isc po mlodego i mini spacer zaliczymy zreszta szkoda auta na 500m odpalac...

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja. Czytam wasze forum już jakiś czas. Będę również lipcową mamą ( tp na 25.07).Nie działam na żadnym forum więc długo zwlekałam z decyzją czy się zalogować tu. Czytając wasze wpisy dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Może coś o mnie:) jestem już mamą mam dwie córki lecz to już duże panny ( z pierwszego małżeństwa) . Obecnie jestem w szczęśliwym związku od 4lat mój A nie ma dzieci więc się zdecydowaliśmy bo nie jesteśmy już tacy młodzi, a zegar tyka.
 
reklama
Do góry