reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova, Tymuniek gratuluje coreczek:-)


Bulkasia czekamy na.info!!!

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Gratulacje a jednak to tak jak u nas imię było tylko dla corci i jest córcia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie! Ale pekam, nie zależy mi na Laurze bo mojemu m nie podchodzi. Pani doktor miała na imię Agata i nam się dziś takie podoba :D

Dzięki za wszystkie kciuki!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będę miała córeczkę!!! [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Wszystko dobrze 350g:) fote wrzucę na wątek wizyt :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji3][emoji3][emoji3]. Czyli będzie Laura? [emoji3]


Ewella, Aim - mój mąż też nigdy nie widzi różnicy, i dziwi się jak można tyle płacić za coś czego "nie widać" [emoji6]. Nooo.. Chyba, ze zrobię się na jego ulubiony rudy/czerwony kolor, zetne włosy, bądź nie daj Boże wyjdę z lokami (coś loków na mojej głowie zdecydowanie nie toleruje) [emoji1]


Ewella - odrost zaje..sty [emoji3]! Jeszcze 5-10 cm i..mogłby uchodzić za nowy trend [emoji6]

Inka - chyba większość z nas miała dzisiaj spadek formy [emoji19].
A gdzie kupowałas cyconosze?
Reakcje męża jaknajbardziej rozumiem [emoji1] - mam taki sam egzemplarz w domu [emoji6]
 
Mój zawsze widzi jeśli jest różnica a teraz przyznaje praktycznie jej nie ma :p co jest trochę smutne biorąc pod uwagę cenę usługi jednak sama uznałam że może lepiej mniej niż więcej jakbym miała się z tym źle czuć
 
Gratulacje dziewczyny udanych wizyt!!! I coreczek oczywiscie ;-)

Czy mi sie wydaje, czy jest wysyp dziewczynek? :-)

Jak bylam z synem w ciazy, to same chlopy sie rodzily ;-)
 
Wow ewella różnica kolosalna, naprawdę mąż migiem do okulisty, chociaż mój by pewnie też nie zauważył :)
Pumelova gratulacje. Ja tam nie lubię tego imienia, ale koleżanka tak corcie nazwała i jej pasuje bardzo, przecudowna dziewczynka. Za moich czasów w podstawówce były Kasie, Anie, Sylwie, Agnieszki, Moniki, dopiero w szkole średniej były inne Agaty.



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki:))) nie wiem czy Laura bo nie zgadzamy się :D zastanawiamy się:D Misia ja rozumiem bo jestem Kasia i gdzie się nie rusze to są 3 inne kasie :D ani to mam pełno w rodzinie mojej męża i moja przyjaciółka :D może będzie Agatka nie wiemy :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry