reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katanka, spokojnie.
Jak na wieczór czujesz choć troszkę , to jest ok ;-)

Ja nadal czekam na to pukanie...
 
reklama
Dziewczyny przepisy rewelka! Tez wszystko mam juz w notatniku :)

Ale mam pytanie z innej beczki..
Lekarz dopiero 21.02 a ja tu tak czytam o tych Waszych ruchach dzieciaczków i zaczynam sie martwić :(
Czaaaaasem wieczorem cos tam mi zabulgocze (pierwsza ciąża wiec myśle ze TO jest TO :))
Ale mocne kopniaki to to na pewno nie są :(.. jestem dzis 19 a jutro wchodzę w 20tydzien.. powiedzcie czy mam sie martwić? Moze któraś z was jednak tez te ruchy ma bardzo znikome ?? Podzielcie sie informacjami bo zwariuje do wizyty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle, ze te niepokoje nasze, to tez stad ze ciagle gdzies cos sie slyszy zlego, przynajmniej u mnie i ja juz zaczynam popadac w paranoje:/ w pierwszej ciazy tak nie mialam, taki jakis byl wtedy wiekszy looz...
A ponoc w pierwszej ciazu to nawet do 22 tyg. Trzeba poczekac na ruchy, ja mialam wlasnie 19/20
 
Oliweczkaa, jesteśmy na podobnym etapie, ja nie czuję jeszcze żadnych mocnych kopniaków, tylko delikatne bulgotanie nisko w podbrzuszu.. zwykle wieczorem jak leżę na plecach z wyprostowanymi nogami, albo wręcz przeciwnie, jak jestem tak trochę zwinięta, np. jak jadę autem czy usiądę po turecku, lekko pochylona do przodu. Dziewczyny też polecały żeby leżąc podkurczyc nogi do brody, wtedy ruchy mogą być bardziej wyczuwalne :)
 
A ja Wam powiem, że mimo, że to moja 4 ciąża, to jakoś nigdy nie wyłapałam tego bulgotania :p
Jak już poczułam, to delikatne puknięcia i na to czekam teraz, ale mam jeszcze czas :-)
 
reklama
Do góry