reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Inka1985 ja własnie nic nie biorę, bo miesiac temu moja ginekolog stwierdziła że tylko nie znacznie przekracza normę i kazała powtórzyć za miesiac, tak sobie myślę że 4 dni chyba nie zaszkodzą za mocno dziecku, tym bardzie że czytam że w drugim trymestrze to dziecko kożysta już ze swojej tarczycy
 
Mamusia_Muminkowa to już doczytałam :) tylko zastanawiam się czy to już na tyle podniesione że trzeba wdrożyć leczenie, wizytę mam dopiero we wtorek i oszaleję chyba do tej pory. Zastanawiam się czy do tej pry nie zrobić dodatkowych badań, o których pisze Kasiulka

Ogólnie jak jest nieprawidłowy wynik TSH u kobiet w ciąży po pierwszym i drugim badaniu z krwi to rzeczywiście można jeszcze sprawdzić ft3 i ft4 dla pewności. Ale ogółem wprowadzane są leki już na podstawie samego TSH. Niedoczynność w ciąży jest bardziej niebezpieczna dla dziecka niż nadczynność.

aim - to wspólna motywacja !! Ja zamierzam od przyszłego tygodnia bo mam się jeszcze obserwować z tymi bólami do końca tygodnia. Idę na chlorowany basen tak jak pisałyście na innym wątku. Dopytałam lekarza też nie widział żadnych przeciwwskazań. :) A tak w ogóle to kiedy zamierzasz pójść na macierzyński ?? nie boisz się w szpitalu teraz siedzieć na tej pediatrii ?
 
Wendy napiszesz książke moje życie z facetami :) albo jeszcze raz spróbujesz ;)

Kasiulka dzięki za informację :) to ja mam trochę mniej, zobaczymy we wtorek czy mam zacząć coś brać

Mamusia_Muminkowa dzięki :) też czytałam objawy i ja nie mam żadnych dla podwyżonego TSH jutro pojadę i zrobię te dodatkowe hormony, żeby mieć już jasność we wtorek
 
Hmmm dziewczyny a czy któraś robi test obciążenia glukozą wczesniej? Bo mi lekarz teraz kazał, a ja następna wizytę mam w 21 tc. A czytałam ze po 24 się robi. Pytam z ciekawości czy któraś robi, nie podważam decyzji mojego lekarza jak coś :D
 
Zonagraja współczuję, mi na szczęście minęło i aż niewyobrazam sobie jak musisz się męczyć.

Inka chyba im nie zależy na sprzedaży.. Co za sklep. Tez bym się odwołała..

Paalina ile krwi stracilas? Jak miałam mieć transfuzje to poszło ponad 800ml i żelazo padło i ciśnienie.

Aga od początku miewam jeszcze takie dni. Kiedyś dzień w dzień, chyba cały trym spałam od 23 do 4 i koniec. Teraz bym spala rano.. Nie mogę wstać ale kładę się 24-1. 3 ostatnie dni budse się znowu około 4 i juz mam głowę pełną myśli..

Alex zdrówka:) i piwodzenia oczywiście.

Jenny tez mam synka z 2014 :)


Bulkasia i jak tam??

Sylver cudo, korzystaj. Rozumiem, że gardło dużo lepiej??

Megan życzę by kolejne dni były już lepsze, nieznosze takich marnych okresów..
Ooo rany! Wielkie te body!! Jak na 80 haha. Nic dziwnego, że małe kuoujecie..

Abed w 1 trym miałam 2,6 w 14 tyg zaś równe 3. Teraz będę robić znowu. W UK uparcie mówią, że Oki, przekracza normę ale nie na tyle by dać leki. A dbają o mnie.. Z synem w ciąży po 35 tc miałam 4,7 i tez uznali za dobre.. ( nie wiedziałam wtedy ze mam taki wynik). Teraz jestem umowiona, że jak uroslo to jyz leki będą..

Kasiulka u mnie podobnie chyba.. Kiedy masz kontrolę??

Pumelova świetna wiadomość z lezeniem. To musiało przygnebiac. Nie 'szturchaja' wam lekarze maluchów by się ustawily inaczej??


Inka niam. Ja tez mam dwie lewe ręce do pierogów.


Wendy gratuluję!! Syn będzie szczęśliwy. Potem przyjdzie czas na dziewczynkę.


Dzwoniła moja fizjoterapeutka.
Pislala mi chyba pas na brzuch i we wtorek mam 1 fizjo dla ciężarnych.
Ale pojawił się problem bo wtedy też mam innego lekarza.. Ech..
 
reklama
Kasiulka tak 3 muszkieterow ja dziekuje chate mi rozniosa juz ich wize w akcji na szpady [emoji1]
A ja jak ta sluzka przy garach wyladuje kurde musze sie za nich zabrac od malego zeby matce w kuchni i w domu pomagali [emoji6]
Abed ja ledwo tu nadrabi czytac a ksiazka hoho. Ale fakt moze nyc ciekawie bede miala 3 bodygardow,a co do kolejnego razu to juz dziekuje wycofuje sie z prob ;)
Pumelova gratulacje super ze wracasz do chodzacych tylko pamietaj ze jestes oslabiona uwazaj na siebie ;)


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Do góry