reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumalova ja robiłam ok 10 tc i teraz za 3 tyg zrobie to będzie właśnie 24 tc

Lilth za miesiąc mam kontrole. Od dziś juz mam brać większa dawkę leku

Wendy ja tez nastawiałam sie na trzech nie wierzyłam ze mogę mieć córkę
 
Lilith thx! Cos tam się ruszało generalnie, lekarz powiedzial ze cos tam jest miedzy nogami ale to mogą być wargi sromowe. Nie naciskalam, jeszcze sie nacieszę :) a polowkowe juz za niecałe 3 tyg:)
 
Paauulina u was niema 6 tyg przed i 8 tyg po macierzynskiego.ja tez mam wyliczone ze Do 20.05 musze pracowac ale raczej tak dlugo niedam rady
U nas 6 lub 4 przed i pozniej 10 lub 12 po ;) ja wybrałam 4, ale jak będzie to się okaże z czasem. Idac na chorobowe, macierzyński zaczyna się na 6 tygodni przed terminem i później jest 10 tygodni po.

Alex co do języka, ja rozumiem , powiedzmy 90%, a nie powiem nic ;p Kiedyś może się przełamię ;) od 4ech lat mieszkam z holendrami, dlatego dobrze ich rozumiem, ale jakoś nie mogę przełamać bariery i zacząć mówić. Córka z "holenderskim tatą" tylko po holendersku, ze mną tylko po polsku, a jak trzeba to się po angielsku Potwór wtrąci w naszą rozmowę ;) dzięki naszym rozmowom po angielsku Maja też dużo się nauczyła,ale przyjdzie czas na przełamanie się :/ a M mówi do mnie po holendersku tylko jak go denerwuję i chce mi dać do zrozumienia,że mówi serio. W pracy tez tylko angielski i polski.

Ja już w łóżku. To był ciepły,ale ciężki dzień. Jestem zmęczona i jakaś rozżalona. Sama nie wiem o co mi chodzi :/ jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem czy on ze mną wytrzyma :p
 
aim - to wspólna motywacja !! Ja zamierzam od przyszłego tygodnia bo mam się jeszcze obserwować z tymi bólami do końca tygodnia. Idę na chlorowany basen tak jak pisałyście na innym wątku. Dopytałam lekarza też nie widział żadnych przeciwwskazań. :) A tak w ogóle to kiedy zamierzasz pójść na macierzyński ?? nie boisz się w szpitalu teraz siedzieć na tej pediatrii
Na ped siedzę jeszcze miesiąc tylko :) a na l4 planuje iść... 2 lipca :p tak, serio :p w praniu wyjdzie czy uda się tyle.

Hmmm dziewczyny a czy któraś robi test obciążenia glukozą wczesniej? Bo mi lekarz teraz kazał, a ja następna wizytę mam w 21 tc. A czytałam ze po 24 się robi. Pytam z ciekawości czy któraś robi, nie podważam decyzji mojego lekarza jak coś :D
W pewnych sytuacjach jest wskazanie zrobić wcześniej ale zabij mnie-nie podam ci tej listy wskazań. Ogólnie się robi po 24 ale właśnie są sytuacje że wcześniej więc pewnie coś tam masz w wywiadzie :)
 
Haha moje identyczne ale nie zdazylam i tylko z 1kg zrobilismy jutro koncze bo farsz zostal ale ze smaku w ogole nie mam to farsz popieprzylam na maxa.
Ja po wizycie koniec zludzen chłop jak dąb wywalił przyrodzenie i mowi matka patrz i płacz [emoji13]ale spoko pogodzilam sie z tym juz dawno , chlopaki beda firastac razem bic,sie kochac i doprowadzac mamuske do siwizny a co tam.;) tylko mi mamuski dobre synowe wychowajcie ;))


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
Gratuluję :) najważniejsze że rozwija się prawidłowo..ale wiem co czujesz..sama mam synka i czekam z niecierpliwością by usłyszeć że tym razem córka ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na ped siedzę jeszcze miesiąc tylko :) a na l4 planuje iść... 2 lipca :p tak, serio :p w praniu wyjdzie czy uda się tyle.


W pewnych sytuacjach jest wskazanie zrobić wcześniej ale zabij mnie-nie podam ci tej listy wskazań. Ogólnie się robi po 24 ale właśnie są sytuacje że wcześniej więc pewnie coś tam masz w wywiadzie :)
Dzieki:) może dlatego ze miałam glukozę na granicy w tym pierwszym badaniu.
 
reklama
Hej

Wendy gratki zdrowego Wiktorka!! Bedziecie jak rodzinka.pl :-) wszystkiego sa plusy i minusy.Najwazniejsze ze zdrowe:-)

Mamusia muminka ja tez chodze na nfz i na kazdej wizycie usg mam:p


Dziewczyny macie juz siare? Wiem ze Bulkasia pisala ze ma.A ktos jeszcze? Ja dzis zobaczylam na staniku siare.

U nas remont sie posuwa moze do niedziele bedzie koniec! Oby

Pumelowa gratki wizyty!!
no nie raz gin nie jest w stanie okreslic mi w 14 tc ginka tez powiedziala ze cos dynda jajek nie ma ale albo to sourek albo lechtaczka za slaby sprzet.Na prenatlnych w 13 tc znow gin na super sprzecie orzekl laske, takze nic nie wiem.Ale w wt polowkowe:p
Tak btw rodzisz w Myslowicach?

Co do lidla te ubrania maja mega zawyzone..ja dla siebie tam nic nie kupuje bo xs za duze chyba na wielkie niemki produkuja te ubrania.


010igov35ye70zfx.png
 
Do góry