reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith - serio? Gwiazda się odezwała? Ale to teraz jakos, czy pw było jeszcze z czasu gorącej wymiany zdań? [emoji1]
To "dno" mnie martwi. Ona tego argumentu w większości używała. Ciężkie musi mieć życie...


Co do zatok, to i ja polecam płukanki i inhalacje - pomagają [emoji3]


Maziajka, chybryda, curran twins - życzę poprawy nastroju - może jakiś relaksik (gorąca czekolada, kino, bądź maraton dobrych komedii) [emoji3]


Ilka - gratuluję udanej wizyty [emoji3]. Dzieciaczki czasami dluuugo nas trzymają w napięciu co do płci. Moja córka pokazała się dopiero ok. 29 to [emoji6]. Także cierpliwości [emoji5]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Dopiero w 29? :0
Umrę z niecierpliwości jak mi przyjdzie tyle czekac :p
 
reklama
Lilith ignoruj takie wiadomo

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Jak wpiszesz w Google naklejki na ścianę to zobaczysz że jest sporo stron i wybór duży, na allegro też jest ich mnóstwo :)

Ja to dziś dopiero można powiedzieć że więcej w domu zrobiłam bo no cały obiad od początku do końca sama i jeszcze sałatkę zupełnie absolutnie sama zrobiłam na kolację... Tak to zawsze wszystko robimy razem z mężem, przy każdej rzeczy mi pomaga albo ja jemu. Ale pomyślałam że mam trochę wyrzuty sumienia-przy tym rota ja nie kiwnęłam palcem w domu przez 3 dni (hah nawet nie miałam pojęcia co robił sobie na obiad, bo robił dwa, dla siebie i dla mnie osobno jakiś dietetyczny) to dziś chciałam dać mu totalny luz. Ale prasowania i tak nie mam bo już sam sobie wyprasował wcześniej co potrzebował xD

Fajne sa na naklejkomania.pl :))
Poki dziecko bedzie miale bedzie spolo razem z nami w sypialni ale chcialam taki kącik dla bąbelka zrobic i juz wymyslilam jaka naklejke tam przykleje :p
 
Lilith ignoruj takie wiadomosci..

Od wczoraj mecze sie z bolem glowy,tabletki nie dzialaja...

Co do imion to nam sie jeszcze pewnie zmieni kilka razy,myslelismy Bartek/Julek a pojawil sie jeszcze Szymon [emoji57]

Pokoik u nas tez bedzie jakis cieply bez i na 1 scianie tapeta. Meble biale. Ogolnie dom mamy w szarosciach bielach i czerwieniach wiec cos dla odmiany.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Dasz radę Ilka [emoji3]
Czasami warto poczekać, bo błędy też się często zdarzają.
Ja poprzednio nie miałam badań prenatalnych takich jak w tej ciąży (to było 8 lat temu), a moja gin nigdy niczego nie zdradzi póki nie jest 100% pewna. W 20 tc byłam na usg 3d/4d u innego lekarza. Przez 40 minut dzidziol nie chciał wówczas współpracować i odsłonić co trzeba. A Lekarz naprawdę wychodził z siebie by coś wykukac - bo mój M miał wówczas urodziny, i to miał być taki dodatkowy prezent [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nikt mnie odwiedził :( tylko dzwonili i z ojcem rozmawiałam ponad godzinkę:)
Naklejki bardzo podobają mi się na ścianie ale boję się do nich zabrać że coś źle zrobię i zamiast ozdobić ścianę to tylko zeszpecę...
Na obiadek robiłam zupę pieczarkową i placki ziemniaczane. Zjadłam i ciężko mi na brzuchu ale było pyszne :)
Jutro idę na badanie krewki bo w sobotę mam wizytę u endokrynologa (niedoczynność) i muszę mieć aktualne wyniki.
Imiona wybrane Igor / Malwina
 
U mojej koleżanki jak synek zaczął samodzielnie śmigać po domu, niestety przystąpił de demontażu naklejek ze ścian ;-)

Też mi się marzy pokój w kolorach bieli, szarości i zależnie od płci pastelowy błękit lub róż :-) ale niestety, narazie maluch będzie mieszkał z nami w pokoju, który jest w kolorze zielonego jabłuszka z brązowymi meblami. Mam nadzieję że szybko uwiniemy się z budową i jesienią już będę urządzać nasz wymarzony dom :-)

Co do imion, nie jesteśmy zbyt oryginalni i będzie Kuba lub Julka :-) mamy też małe możliwości wyboru, bo w rodzinie jest już dużo małych dzieciaków i sporo imion które nam się podobają, są już zajęte :-)
Mi się podoba jeszcze Antek, ale mężowi niekoniecznie...
 
Witam się :)
Widzę ,że ostatnio dużo nowych mam do nas dołączyło ;) zapraszamy mam nadzieję, że tu się będziecie dobrze czuły :)
Ja dziś cały dzień odpoczywam no i ogólnie mamy dzień filmowy więc lenistwo na całego :p
Jeśli chodzi o imiona to na razie mamy wstępnie wybrane ale jeszcze nie wiadomo czy będzie chłopiec czy dziewczynka więc może nam się odmieni ;) Mam nadzieję,że moje dzidzi pokaże 1 lutego na wizycie co mam między nóżkami :)
Córcia będzie Laura i to się raczej już nie zmieni wszystkim się bardzo podoba no i my również zakochani w tym imieniu :)
Synek ..... i tu mamy małe zgrzyty z moim mężem ja chcę Leoś, Mikołaj ewentualnie Feliks a mój mąż Adaś :)
Lecę robić naleśniki z truskawkami.... :)
Miłego wieczorku wszystkim życzę :*
 
Hej dziewczyny :)

Ale macie tempo w pisaniu :D
Widzę, że kilka nas jest z Holandii :D
Co do pokoju to czekamy na usg, a to dopiero za 3 tyg :( wtedy łatwiej będzie mi dobrać kolory, pozatym staramy się o swoje mieszkanie, mam nadzieję że się uda bo już mam dość wspólnego mieszkania no i jak maleństwo przyjdzie na świat nie będzie miało swojego pokoju jeśli nie zmienimy domu.

Co do imion, to mamy już Ksawerego.
Teraz ja chcę albo Zuzannę albo Nikodema, ale trwa spór mąż chce Olafa albo Liwię :D
Dalej nie czuje ruchów, zaczynam się niepokoić. Na szczęście we wtorek wizyta u położnej.

Laski, co się dzieje? Wnioskuję że był tu jakiś spór? O co chodzi z tą gwiazda i dnem?
 
reklama
Do góry