reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Zonograja mnie brzuch nie boli wcale.Ale wiem ze takie bole sa normalne jesli nie ma plamien i skurczy.Probowalas nospy?

Ja w sb zaczynam 2 trymestr i poki co waga stroi ale tak na prawde dopiero kilka dni jem w miare normalne porcje wczesniej to bylo dziubanie...

010igov3fkey3mez.png

No -spa a mnie zupełnie nie działa- mam przepisaną na receptę Spasmolinę i też niewiele daje- a może nawet nic. Trochę się martwię bo w dole mam cały czas taki bardzo twardy brzuch - zupełnie jakby się stawiał- choć wydawałoby się ze to jeszcze za wcześnie :/

ŻonaGraja tez mam córeczkę z 2009 roku z listopada [emoji4] w naszym przypadku druga już klasa wymaga dużych nakładów pracy. Mam też córkę w trzeciej klasie która poszła w wieku 7 lat i to zupełnie inna bajka.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Oj tak :) czasami to ciężka przeprawa z przerabianiem programu II klasy... niejednokrotnie mam wrażenie że dzieci muszą wiedzieć dużo jeszcze im niepotrzebnych rzeczy...
 
Ja po wizycie maluszek ma się dobrze macha rękami, nogami :) 3,45 cm
Na prenatalne dostałam skierowanie i idę 3.01.2017 :)

Agness ja też teraz jem więcej słodyczy wcześniej nie przepadalam za słodyczami a teraz uwielbiam choć właśnie próbuje teraz zastąpić je owocami ale wiadomo trzeba się skusić czasem można nam ;)
 
No u mnie też dopytywala dokładnie dlatczego mam skierowanie i kazała zabrać wypis ze szpitala co mam z poronienia bo muszą sprawdzić .
 
Maziajka super :) a się okazało ze tez idę do orbimed :) powiedział ze ma tam kolegów i ze jest tam dobrze :) wiec czekamy na wieści jak Twoja wizyta :D ja też już następnej się doczekać nie mogę i mąż też bo dzisiaj nie był ze mną a mówi że na zdjęciu to on nic nie widzi ;)
 
Aim jak dzisiejsze Usg
Agness ja tez muszę sie powstrzymywać przed ilościami ale na razie 14,0 tc jest mnie o niecały kg wiecej
Kasiulka, mam pytanko, troche mnie to nurtuje jak to mozliwe ze jestes w 14tc i masz termin na lipiec. Ja jestem w 10t4d i mam termin na 8.07. To maksymalnie mogłabyś mieć dziś 11t5d z terminem na 01.07. Pytam bo moze mi cos sie zle liczy albo cos pokićkałam? [emoji52]

gannyx8d26xb24xk.png
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko, czy któraś z was używa może odżywkę do rzęs Regenerum? Dopiero przeczytałam, że w ciąży nie powinno się używać :errr:
 
Do góry