reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Zonograja mnie brzuch nie boli wcale.Ale wiem ze takie bole sa normalne jesli nie ma plamien i skurczy.Probowalas nospy?

Ja w sb zaczynam 2 trymestr i poki co waga stroi ale tak na prawde dopiero kilka dni jem w miare normalne porcje wczesniej to bylo dziubanie...

010igov3fkey3mez.png

No -spa a mnie zupełnie nie działa- mam przepisaną na receptę Spasmolinę i też niewiele daje- a może nawet nic. Trochę się martwię bo w dole mam cały czas taki bardzo twardy brzuch - zupełnie jakby się stawiał- choć wydawałoby się ze to jeszcze za wcześnie :/

ŻonaGraja tez mam córeczkę z 2009 roku z listopada [emoji4] w naszym przypadku druga już klasa wymaga dużych nakładów pracy. Mam też córkę w trzeciej klasie która poszła w wieku 7 lat i to zupełnie inna bajka.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Oj tak :) czasami to ciężka przeprawa z przerabianiem programu II klasy... niejednokrotnie mam wrażenie że dzieci muszą wiedzieć dużo jeszcze im niepotrzebnych rzeczy...
 
Ja po wizycie maluszek ma się dobrze macha rękami, nogami :) 3,45 cm
Na prenatalne dostałam skierowanie i idę 3.01.2017 :)

Agness ja też teraz jem więcej słodyczy wcześniej nie przepadalam za słodyczami a teraz uwielbiam choć właśnie próbuje teraz zastąpić je owocami ale wiadomo trzeba się skusić czasem można nam ;)
 
No u mnie też dopytywala dokładnie dlatczego mam skierowanie i kazała zabrać wypis ze szpitala co mam z poronienia bo muszą sprawdzić .
 
Maziajka super :) a się okazało ze tez idę do orbimed :) powiedział ze ma tam kolegów i ze jest tam dobrze :) wiec czekamy na wieści jak Twoja wizyta :D ja też już następnej się doczekać nie mogę i mąż też bo dzisiaj nie był ze mną a mówi że na zdjęciu to on nic nie widzi ;)
 
Aim jak dzisiejsze Usg
Agness ja tez muszę sie powstrzymywać przed ilościami ale na razie 14,0 tc jest mnie o niecały kg wiecej
Kasiulka, mam pytanko, troche mnie to nurtuje jak to mozliwe ze jestes w 14tc i masz termin na lipiec. Ja jestem w 10t4d i mam termin na 8.07. To maksymalnie mogłabyś mieć dziś 11t5d z terminem na 01.07. Pytam bo moze mi cos sie zle liczy albo cos pokićkałam? [emoji52]

gannyx8d26xb24xk.png
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko, czy któraś z was używa może odżywkę do rzęs Regenerum? Dopiero przeczytałam, że w ciąży nie powinno się używać :errr:
 
Do góry