reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ania@ gratuluje i dziekuje :-). Jutro w pracy będę dzwonić i sie umawiac , przeważnie i tak u mnie sie czeka te dwa tygodnie . Wiec jak cos będzie to 7 tydzień oby cos pokazał i żeby ta wstretna @ nie przyszla bo juz za bardzo sie nakreciam .
 
reklama
Ania@ gratuluje i dziekuje :-). Jutro w pracy będę dzwonić i sie umawiac , przeważnie i tak u mnie sie czeka te dwa tygodnie . Wiec jak cos będzie to 7 tydzień oby cos pokazał i żeby ta wstretna @ nie przyszla bo juz za bardzo sie nakreciam .
Nie przyjdzie już przez najbliższe 9 miesięcy. :) Mi testy bardzo bladzieńkie wychodziły, zrobiłam betę i jest dobrze. A teraz już spokojnie czekam na wizytę do 23 listopada. :happy2:
 
Maziajka mi juz wychodzi 7t.c.ostatni okres mialam 23.09, skoro 2 lekarzy widzialo pecherzyk w macicy to nie moze byc pozamaciczna prawda?jedynie jest pusty i rosnie czyli tak jakbym miala ciaze urojona,zdecydowalam ze jutro sie wypisuje na wlasne zyczenie i czekam na poronienie w domu,tu juz dluzej nie wytrzymam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tea no chyba rzeczywiscie bedzie to puste jajo bo w 7 tc to juz powinnien byc zarodek.Kurcze ale ta beta tez dziwna ze tak rosnie..a lekarze co mowia??

Vicarika w 7 tc to juz pewnie bedzie serduszko:-)


A u mnie zle...zwymiotowalam nawet mandarynki...boje sie ze to bedzie sie pogarszac i skonczy sie w szpitalu...

010igov3fkey3mez.png
 
hej Dziewczyny, ale tu sie duzo dzieje! witam tez kolejne lipcowki, z tego co pamietam to Big Child i Purpurowa- mamy ten sam termin (ostatni @ 10.10, termin 17 lipca :)) ja wlasnie mialam wyniki bety w tym tygodniu 1405 i po 48h 2900.. Nadal nie mam mdlosci ani szczegolnych problemow z apetytem, za to bardzo duzo pije wody jak na mnie.. Po pierwszym usg mam pecherzyk ok, a kolejne 24.11. nie moge sie doczekac serduszka. Mam 3 letniego synka i marze o coreczce ;) Nie mam zbyt wiele czasu by czesto pisac, bo pracuje w korpo i duzo tez podrozuje sluzbowo.. tak sie jednak ciesze z tej ciazy ze uwielbiam czytac co sie dzieje w kolejnych tygodniach rozwoju i u Was...
niesamowicie przykre jest jakie niektore z nas spotykaja przypadki. musimy byc silne i sie nawzajem wspierac. milej niedzielki, trzymajcie sie


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

gannrjjg2nhqig3f.png
 
tea - bądź silna, i...nie wypisuj się na własną rękę ze szpitala. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko na serduchu, masz mega metlik w główce i do tego wszystkiego jesteś "okazem" na oddziale, ale jakby nie było jesteś w nietypowej sytuacji i znajdujesz się wśród lekarzy, więc co by nie było - oni Ci pierwsi pomogą.

Trzymam kciuki, żeby wszystko potoczyło się jak najlepiej. To jest początek ciąży, i.. nie zawsze wszystko na tym etapie jest oczywiste i widoczne (sprzęt, którym dysponują lekarze i szpitale również stawia wiele do życzenia), więc główka do góry :-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewczyny, ale tu sie duzo dzieje! witam tez kolejne lipcowki, z tego co pamietam to Big Child i Purpurowa- mamy ten sam termin (ostatni @ 10.10, termin 17 lipca :)) ja wlasnie mialam wyniki bety w tym tygodniu 1405 i po 48h 2900.. Nadal nie mam mdlosci ani szczegolnych problemow z apetytem, za to bardzo duzo pije wody jak na mnie.. Po pierwszym usg mam pecherzyk ok, a kolejne 24.11. nie moge sie doczekac serduszka. Mam 3 letniego synka i marze o coreczce ;) Nie mam zbyt wiele czasu by czesto pisac, bo pracuje w korpo i duzo tez podrozuje sluzbowo.. tak sie jednak ciesze z tej ciazy ze uwielbiam czytac co sie dzieje w kolejnych tygodniach rozwoju i u Was...
niesamowicie przykre jest jakie niektore z nas spotykaja przypadki. musimy byc silne i sie nawzajem wspierac. milej niedzielki, trzymajcie sie


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

gannrjjg2nhqig3f.png
Cześc Agilka mi z terminu miesiączki wychodzi termin na 21 lipca, ostatnia @ 14.10 też nie mam żadnych objawów jak na razie. A w którym dniu cyklu tą betę robiłaś?
 
hej Ania@ tez masz podobny termin :) betę robilam 10.11 i 12.11


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

gannrjjg2nhqig3f.png
Też robiłam betę 10.11 i 12.11 w 28 dc i w 30 dc, beta z 30 dc była 544, a tej wcześniejszej nie znam wyniku, jutro dopiero odbieram, bo była robiona w przychodni a ta wczorajsza przy szpitalu i od razu wynik był. A do lekarza idę 23.11
 
reklama
Dziewczyny nie martwcie sie objawy jeszcze przyjda a potem bedziecie narzekac jak ja:p

Choc troche mi przeszlo po 2 spotkaniach z kibelkiem troche mi lepiej i zjadlam nawet ziemniaki ogorek kiszony i troche kotletw mielonego..a po obiedzie 2 kawalki sernika.Moze bede zyc!:D

010igov3fkey3mez.png
 
Do góry