reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mlodamama nie przejmuj się, ja mam 31 i jestem tak samo przerażona jak ty.
Sarat mam dokładnie to samo z cyckami, mają boleć i koniec.
Nie mam żadnych mdłości za to kurcze śledzie u mnie rządzą. Chyba nie powinnam ich jeść co? Takie malutkie, może 100g, za to dwa razy dziennie w śmietanie. Pod folia. Śledzik na raz czy coś.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, uwielbiam czytac co u Was ale niestety czasu nie mam zeby cos napisac czasem... duzo pracy ach.. a tymczasem zrobilam kolejny test i czuje sie szczesliwsza widzac mocną kreskę :) dzis jest 30dc czyli 4t2d, o ile dobrze licze [emoji5] w czwartek ide do gina. a w ogole to mam juz 3-letniego synka, 33 lata.
bardzo gratuluje wszystkim lipcowym mamom i jestem myslami z tymi ktore wciaz beda probowac..
Moim najwiejszym objawem ciazy jest wrazliwosc piersi i to ze ciagle chce mi sie pic! za to w poprzedniej ciazy od poczatku bylam bardzo zmeczona i zasypialam o 20.. teraz tak nie mam jeszcze.. mdlosci tez w zasadzie nie mam a wtedy zdecydowanie poranne.
No i brzuch czuje, tak jakby spodnie uciskaly [emoji6]



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia zajadaj dowoli. jemy to na co mamy ochotę, szczegolnie jak nie jest to zakazane.

Oglądałam w koncu nareszcie listy do m. 2. nie przepadam za pl filmami i tak mi się wyć chciało.. Az w koncu peklam jak ten mały ta głowę mikołaja dostał, że się uspokoić nie moglam.. ciezka sprawa z tymi emocjami..chyba rzyganie bym wolała..

Czy tylko ja nie sypiam nocą? zaraz padne, bo już 10 i do 4 spanie a potem mogę skakać z boku na bok i tak do 8.. wykańcza mnje to.
 
Lilith nie tylko Ty nie sypiasz :) Ja siedzę nad projektem i zamiast skupić się na nim zajmuję się jakimiś pierdołami... Przeczytałam już chyba wszystkie plotki, sprawdzam co dzieje się na wyborach w USA, i szukałam przepisu na jutrzejszy obiad ;))) Sama nie wiem co jeszcze wymyślę.
 
Mlodamama , ja zaszłam w ciąże ponad miesiąc po 18tych urodzinach ;) miałam przed sobą jeszcze 1,5 roku szkoły, maturę i egzaminy zawodowe. Od kwietnia do stycznia chodziłam do szkoły kiedy chciałam,wiec nie chodziłam prawie w ogóle, ale to przez wakacje, a pózniej wiadomo, poród - we wrześniu ;) w styczniu wróciłam , a tam nowi nauczyciele , którzy mnie nie znali :p dużo do nadrobienia , uhh ! I tylko 5 miesięcy do matury. Ale nie dałam sie :) skończyłam szkole, zdałam maturę i egzaminy zawodowe. Ciąża w niczym nie przeszkodzi jeśli będziesz dążyła do celu. Uwierz mi, nie chcesz,żeby kiedyś Twoje dziecko pomyślało,ze zawaliłas właśnie przez ciąże. Dasz radę :)
 
Lilith no na.pewno.ktoregos dzidzia serduszko:-) a kiedy bedziesz.miala sprawdzane czy drugie serce bije??ja bigos jadlam na poczatku ciazy ale takie rewolucje po nim mialam ze podziekuje poki co:p

Kotek ekstra wiadomosci!!

Iza jutro nasz dzien!! Ale jakos nie umiem sie nawet stresowac wiem na 100% ze bedzie serce:p

Ja zjadlam budyn waniliowy i troche mi lepiej:-)
Dzisiaj 6tydz 3 dzień mam nadzieję że będzie serduszko. już się stresuje a wizyta na 14. 10 .
 
Witam sie srodowo ale sie ciesze ze dzis w koncu 9.11 !!

Izabela a kiedy mialas ostatnia @ ? Ja 24.09 mysle ze juz serce powinno byc ale w sumie specjalista nie jestem.
 
Dzien dobry! U mnie tez kiepsko ze spaniem, wieczorem padam wczesnie, ale potem budze sie milion razy Teraz wyprawilam dziecko do przedszkola i wrocilam do lozka bo mnie zaczelo mdlic.
 
reklama
Witam się i ja :)

Noc cała przespana wstałam wypoczęta :)
Mdłości od rana .. no i rozpoczęły się nudności. Juz jestem po pierwszych spotkaniach z toaleta.. w poprzedniej ciąży w 8/9 tyg się zaczęło i nie codziennie .. a tu dopiero 6t1d

Maziajka, Iza trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści [emoji173]



0d1y3e3khzfk90a2.png
 
Do góry