reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Jestem załamana. Ciąża pozamaciczna. [emoji24][emoji24]

thgflbetbcejy4dc.png
Ojaaaa jak to możliwe??? Masakraprzykro mi bardzo

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka..

Ciąża pozamaciczna to ogromne zagrożeniem dla kobiety. Dzieciaczek dalej rośnie w jajowodzie..a jeśli w porę się nie zareaguje może to doprowadzić do pęknięcia jajowodu czy krwotoku. Wiec tylko zabieg

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis w pracy myslalam ze skonam. Nie wiem ile ja tam podolam siedzac na tylku 8 godzin [emoji54]smarujecie sie juz jakimis kremami?? Ja z Antkiem to odpoczatku mustelle uzywalam i nie mam nawet pol rozstepa.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justys ja w obydwu ciążach od początku sie smarowałam w pierwszej ani pół rozstępy, a w drugiej.... masakra. Teraz tez sie juz smaruje
 
Dorota tak doczytałam ze zastrzyk jest w przypadku małej ciąży do 3 cm i w przypadku gdy jescze nie ma serca.... ehhh.
Tak bardzo mi przykro Iza sił
 
O widzisz a ja nawet nie słyszałam o zastrzyku . Tez się czegoś dowiedziałam.

Ja w poprzedniej ciąży zaczęłam się smarować jakoś ok 3m całą ciążę ani jednego rozstepu wszystko super ale niestety kilka dni po porodzie wyskoczyly na brzuchu i na biodrach nie ma tego dużo ale jednak :(
W tej juz się smaruje.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka sliczny ten test. Mój był jasniutki wtedy, wiec zero porównania no i jak pisalam na scanie babka powiedziała, że ciąża mniejsza o tydzień.. niby położne tego nie uznają bo tak wczesny scan może być mylny i czekam do przyszłej środy.. ale zaczynam się denerwować coraz bardzidj..

Zajadam pomidora z jogurtem Jeju.. w życiu bym tego nie tknela wymieszanego a teraz mam z cebula i kiszonym..

Film włączony, doktor strange.

Kasiulka s skąd Ty jesteś?
 
Lilith a Ty w bliźniaczej? Czy pomieszlam

Z Warszawy. Tzn jestem typowym słoikiem :D Studiowałam w wawie i tak nam tu dobrze, ze zostaliśmy Pochodzę z Puław (Lubelszczyzna).
 
reklama
Do góry