reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Iza bardzo mi przykro...
Dziewczyny cieszę sie Wasze wizyty udane i sa❤️

Lilith z USG to okolice 23 czerwca. Ja miałam ostatnio duże problemy z cyklem. I nie wiem jak udało mi sie zajść w ciaze. Ostatnia @ miałam 29.09 ale w 5 dniu cyklu miałam USG czy nie mam polipa i endometrum było bardzi dojrzałe. Wiec owu była bardzo szybka. Juz 5 dni przed @ nie czułam sie dobrze i zrobiłam test w moment tluste bordowe krechy. Tez trudno określić mi jak długie cykle miałam bo pod odstawieniu karmienia miałam ich tylko 6 i sie nie unormowały miałam od 23 do 28. Wiec wszystko równo pokickane. I usg w 12/13 tc mam juz 28.11
 
Dziewczyny jestem po wizycie:-) wszystko ok! Dzidzia ma 8mm i bilo pieknie seduszko super dzwiek:-)

Iza a jak u Ciebie??
Super wieści :) zazdroszcze tak pozytywnie !![emoji14]
Jestem załamana. Ciąża pozamaciczna. [emoji24][emoji24]

thgflbetbcejy4dc.png
O matko :( tak mi przykro :(:(:( to takie niesprawiedliwe .. Ale tak jak dziewczyny pisaly ,lekarz jest pewny na 100% ?


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz jest pewny. widziałam sama na oczy na monitorze w macicy nic nie ma pusto
. jest z prawej strony i nawet widziałam jak pulsowalo. mam skierowanie na szpital jutro jeszcze zadzwoni i powie mi jaka beta jest i czy mam odrazu jechać. akurat tak się złożyło że mój brat w piątek się żeni. chciałabym być przy tym. narazie łzy same mi lecą i pytanie dlaczego mnie to spotyka.
 
Maskra Iza tak bardzo Ci wspolczuje jeszcze ten slub brata:-( na prawde los jest okrutny.Mam nadzieje ze zabieg obejdzie sie bezkomplikacji.Trzymaj sie jakos .Tak bardzo mi przykro.
 
Sarat bralas mg i nospe? bole jajników to ja mam ciagle ale w poprzedniej ciazy taki silniejszy był z powodu torbieli. myślę, że nie musisz się tak martwić, macica się rozciąga. a masz zatwardzenie bo to wzmaga bole. weź espumisan, można w ciazy.

Kasiulka ja @ miałam 19.09 i cykle 27 dniowe bo 1 i 2 wyszedł owulacyjny test a fazę lutealna zawsze mam 13 dniowa. test ciążowy wyszedł mi 17.10. dziś chyba 52 dc, musiałabym sprawdzić i termin mam na 25.06 ale pierwsze usg pokazało, że ciąża mniejsza plus dopiero była implantacja 2 malucha. mega to skomplikowane dla mnie.. ważne jednak, że serducho jest!

Iza baardzo bardzo mi przykro.. Az nie wiem co powiedzieć, po Twoim ostatnim poście.. i jeszcze ten ślub. Tule Cie mocno kochana..
 
Iza a na pewno to musi byc zabieg? Nie można poczekać aż ciąża sama obumrze? Ile taka ciąża moze sie rozwijać :( przecież poza macica nie ma warunków.

Lilith a to my łeb w łeb. Ja test zrobiłam 20.10 i był juz mocny bardzo
 

Załączniki

  • IMG_2600.JPG
    IMG_2600.JPG
    79,9 KB · Wyświetleń: 94
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry