reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Bulkasia ja tez plci nie znam gin obstawialm dziewczynke ale najpewniej z dziewczynkami to.jest ok 20 tc okreslac bo wtedy to.juz nic nie dorosnie:D

Ja tez swinke 2 razy przechodzilam:D

010igov35ye70zfx.png
 
U mnie ostatnia dawka lutki za tydzień będzie. Dostałam ja od gina w pl bo w uk niestety nie dają na podtrzymanie. Mam nadzieję, że nic złego się nie stanie po odstawieniu :no:
 
Lekarz kazał mi odstawić luteine po wizycie na początku grudnia. Trochę się zdziwiłam, dobrałam do końca co miałam i odstawiłam.
A propo objawów, to u mnie były do tej pory te bóle w okolicy kości biodrowej i pachwiny co tak wam jeczalam, trwały dwa dni przy ruszaniu i przeszło.
Co do ruchów to po tamtym jednorazowych uczuciu że coś mnie puka od środka to dopiero dzisiaj czuję jakby smyranie, ale nadal nie jestem przekonana czy to to. Kolano pod brodą i tak pod pępkiem z lewej strony coś mnie kizia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bulkaasia ja tez biorę luteinę, miałam odstawiać ale po fatalnych wynikach pappy bede brać juz pewnie do końca ciazy :( u mnie mogą być problemy z łożyskiem wiec dlatego na wszelki wypadek, dodał mi tez duphaston.
 
Basiulka ja biorę luteine...i zastrzyki clexane

Dziewczyny zmieniam lekarza prowadzącego ciąże tylko ze względu na dojazdy które zabierają mi większośc dnia ...Jeżeli oczywiście mój nowy gin się zgodzi ma rewelacyjne opisy jako lekarz i miała bym bliżej...nie ukrywam że sie się boję bo muszę wszystko na nowo mu opowiedzieć a jest tego trochę wizyta w przyszłym tygodniu jak się uda będę zadowolona.

Jest tu mama ckrzycowa macie jakieś sprawdzone przepisy dobre:)
 
reklama
Tymuniek niby ja jestem cukrzycowa ale dzisiaj po baseniku i dużym obiedzie miałam tylko 100. U mnie najbardziej szkodzi pizza, po niej to prawie 140 jest. Mąż uwielbia to i ja jem, a nie powinnam. Zbytnio nie muszę uważać bo moi rodzice od dawna mają cukrzycę i taka kuchnia z niskim indeksem to raczej norma.
Mam nadzieję że nowy lekarz okaże się strzałem w 10.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry