reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Niestety ryzyko jest do ostatniej chwili. Nawet wam nie pisze tych historii od nas bo nie chcę was negatywnie nakręcać. Ja sama staram się rzadko o tym myśleć choć przez świadomość i te własne obserwacje bywa ciężko.

Dziś mam taki młyn w pracy że maskara. Piątek w szpitalu zawsze jest przewalony.
 
reklama
Wow na prawdę ciekawe sposoby na oduczenie smoka, spróbuję, bardzo Wam dziękuję;-) ;) W ciągu dnia już Kacper go nie używa, tylko do usypiania i w nocy, ja myślę, że dam radę tylko o męża się boję, bo On nie wytrzymuje ryku syna i boję się, że zmięknie, chyba bym go zamordowała.
A sny uhuhu dziewczyny bardzo często mam erotyczne i po nich mam mega ochotę, a mąż w pracy, masakra :-p
 
Wow na prawdę ciekawe sposoby na oduczenie smoka, spróbuję, bardzo Wam dziękuję;-) ;) W ciągu dnia już Kacper go nie używa, tylko do usypiania i w nocy, ja myślę, że dam radę tylko o męża się boję, bo On nie wytrzymuje ryku syna i boję się, że zmięknie, chyba bym go zamordowała.
A sny uhuhu dziewczyny bardzo często mam erotyczne i po nich mam mega ochotę, a mąż w pracy, masakra :-p
a ja mam ochotę i mąż ochotę, ale nici, bo nie możemy. Już wariuję, a tu nawet połowy ciąży jeszcze nie ma :D
 
Teczowa moze potem Wam gin odpusci mi moglismy od poczatku ale po orgazmie mi sie macica stawiala i mialam opory potem to przeszlo to grzyb sie przypaletal i byl zakaz.Teraz znow zielone ale boje sie kolejnego grzyba:D maskra biedny moj maz:p zreszta ja w ciazy nie lubie ...bo trzeba delikatnie i w ogole uwazac..a to nie dla mnie:p[emoji14]

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Aga moze tez byc głośniejsze (bliższe) z wawy :p

W przedszkolu u straszaka szkarlatyna... moja mama mówi, żebym nie posyłała syna przez wzgląd na siebie bo paciorki są wredne. Po konsultacji z bratem uznaliśmy ze faktycznie lepiej żeby był w domu. Zadzwonię w połowie tygodnia czy w grupie są nowi chorzy. Z rana łzy jak grochy bo on uwielbia. Mamy szczęście ze nie choruje wcale 100% frekwencji chyba ze urlopy wypoczynkowe jak sam mówi ;)

U mnie zaczęły sie schizy, "nie kopie". Nie czułam jej dziś cały dzien w końcu sie położyłam i zaczęła

A Lilth dopytałam o otulacze. Wiec tak, dziecko albo rodzi sie z dysplazja bioderek albo nie. I noszenie, opatulanie nie spowoduje ze nagle nabecie. Ale w rozwoju bioder zaleca sie jak wiaodomo luźne i szeroko rozstawione nóżki. Mówi ze idea jest dobra ale od pasa do góry. Ma to niby przypominać ścisk jak w łonie matki, mówi ze w łonie dziecko nóżki ma szeroko, są odwiedzone kolanka a stopy skrzyżowane. Do tego jest zawieszone w płynie owodniowym. Tu poprzez ścisłe optulenie nóżki sa mniej odwiedzone i wymuszona odsunięta pozycja stop. Przez to te nogi sie prostują bardziej. Ale jak mówi na pewno nie spowoduje to dysplazji bioder. Chyba, ze sie urodzi taki egzemplarz to wtedy pewnie trzeba byłoby zrezygnować. Moze nawet i przy 1b juz trzeba byłoby sie zastanowić :)
Ja przyznam ze patrząc na zdjęcia to materiał zdaje sie byc elastyczny i dzieci maja szeroko rozstawione, ale on widział to na żywo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry