reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny. Chciałam się pożegnać. Niestety dzisiaj rano trafiłam do szpitala. Mojego malucha już nie ma.
Jestem po zabiegu.
Życzę wam spokoju i szczęśliwego rozwiązania.

hchy3e3k0ot2nxfe.png

O Boże strasznie mi przykro ;( nie wiem co napisać nawet...trzymaj sie kochana :( wypłacz sie ile trzeba. A wiadomo jaka byla przyczyna?
 
reklama
Maziajka ja tak cwaniakuje z tym basenem bo nigdy w życiu nie miałam infekcji intymnej.
Chodzę na zimny basen do pływania. Było super, nawet ratownik zauważył brzuszek: o dawno państwa nie było, o już widzę co robiliście :)
Lilith mnie nie ma np. Na liście mam :)
Trola nie będę komentować , bo mnie takie zachowanie śmieszy po prostu.
Samotnaja (*) bardzo mi przykro.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kazdy moze miec, wyrazac wlasne zdanie w granicach jakiejs kultury osobistej oczywiscie. Przeciez nie ma przymusu czytania/pisania na forum tym czy jakimkolwiek innym. Jezeli komus nie odpowiada to forum,to na nie nie wchodzi/nie powinien wchodzic - proste.
 
Dziewczyny, chcialam sie zapytac o te spodnie z hm (skinny low) - czy kupowalyscie w swoim rozmiarze normalnym, czy jakies mniejsze lub wieksze?
 
To nie czytaj.
Obie dziewczyny- zamknijcie temat. Dalsze wyzywanie się już nie będzie konstruktywne ani sensowne. Po prostu koniec, z obu stron.
 
reklama
Do góry