reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Maziajka ale to chyba jakbym poszla do gabinetu gdzie maja umowę z nfz? Bo ja chodzę prywatnie do dentystki ktora juz mi robila tego zęba (jedyna ba swiecie ktorej się nie boje :D). Czy w prywatnych tez jest za darmo? Ostatnio nic nie placilam i sie zdziwiłam - ale tylko zrobiłam przegląd i oczyszczenie przetoki.
 
Nie no prywatnie to nie musi miec umowe z NFZ bo to NFZ refunduje.Ja chodze na NFZ teraz jest mnostwo gabinetow ktore maja umowe podpisana a sa prywatne i tak wupasione sprzety maja ze glowa mala.Szkoda placic skoro Ci sie to nalezy.Ale wiadomo jak masz zaufana lekarke to wolisz chodzic do niej rozumiem.Ja nie mam uraz do dentystow i sie ich nie boje.

010igov35ye70zfx.png
 
Dzieki za info :) ja się boję :p a do tego z tym jednym zębem się bujalam po dentystach pare miesięcy i tez chodziłam na nfz aż w końcu tak bolal ze jestem juz gotowa zapłacić za dobre leczenie każde pieniądze. W moim mieście nie ma dobrego gabinetu na nfz:/ a do tego musze miec cierpliwego dentyste bo nie otwieram za szeroko szczeki - boje sie bo mi się kiedys zablokowala przy ziewaniu :D :D
 
Aim pospałam trochę i dopiero śmigam na basen, jak nic się złego nie wydarzy to kupuje karnet, kiedyś chodziłam 3 razy w tygodniu, potem przerzuciłam się na siłownie. Teraz wolę nie biegać i nie dźwigać więc basen w sam raz będzie. I to chyba moja ulubiona aktywność.
A do tego dziś mam kilo na plusie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova rozumiem :-) ja jezdze do swietnego dentysty moj Jas tez tam jezdzi i uwielbia chodzic do dentysty:p dojezdzam co prawda 20 km ale warto.


Kurde tez bym na.basen.pochodzila ale boje sie grzybicy...juz mialam i.nystatyna poszla w ruch w pierwszej ciazy tez sie z tym borykalam...

010igov35ye70zfx.png
 
Kasiula cudo! Jak od Ewci syneczek, uroczo w okularach. Tylko wygląd wyglądem a jak z funkcjonalnością, co z przedszkolem juz się boje :)

Właśnie o to chodzi z włosami co mówisz.. Jedyny plus, krótkie strzyżenie by pozbyć się dziecięcych mamy za sobą, wiec są tu plusy i munusy. Dziś mi lżej ale jak patrze na synka to jednak czuje żal.. Za to myślę, ha jakie włoski będzie miał na lato jak mu się siostrzyczka urodzi.


Chodzi o grupę tu, zamknięta. Nie widać jej. Na takiej to taka prywata bardziej i zostają na dłużej osoby stale..
Do porodu może i dojdą laski ale po zaczną się wykruszac i zostanie nas niewiele, właśnie taka stała grupa.
AGA juz pisała.. Popatrzmy na listę mam a na ilość osób tu się udzielających. Nie ważne czy często czy nie, chkdzi o udziekajace się. Jest ich chyba 1/4 tego co na liście. Cześć dziewczyn z tamtad nigdy tu nie przyszła..

Ogarnelam chatę, nalozylam toner i zła jesten bo zaś góry nie chycilo. Tak więc została mi ostatmia opcja rozjasnianie czyste plus toner wella chamer :) gorzej jak nie chyci.. Wtedy robie szara górę chyba..


I chwałę się, chwałę. W końcu czuje mocne ruchy, nie kopy jako kopy ale stuki, że czuje jak chodzę czy coś robię i nie muszę się wsłuchiwać. Czuje zdecydowanie po,lewej. Tak się ciesze.. Kazała na siebie czekać :)
 
Witam się i ja

Ją już po wizycie, a głowa mnie boli, że ojej... Jak tylko przyjechaliśmy, to położyłam się spać...
Po wynik mam dzwonić za tydzień, ale nie powiem, że wystraszyłam się, bo przy podawaniu ilości bicia serduszka, lekarz podał 146- od razu się wystraszyłam... Pytam czy to nie za mało na co lekarz "za mało". Zmierzył jeszcze raz i już było 162.
Do tego wspomniał coś o mięśniaku :o
W ogóle mnie to wybiło ze spokoju, bo nigdy do tej pory nikt nic nie mówił..
W zeszłym roku sporo razy leżałam na ginekologii i nikt nic nie mówił. Jeszcze ponad tydzień temu jak byłam skonsultować skurcze było wszystko ok...
Wypytam o wszystko mojego dr 31go...ale to jeszcze tyyyle czasu :-(
 
reklama
Do góry