reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga oby Ci ktos podziekowal za Twoje poswiecenie ja tez kiedys taka bylam i dobrego slowa nie uslyszalam z czasem zmienilam sie o 180 stopni i jestem wrednym i asertywnym na maxa pracownikiem roku hihi

A co do mojego starszego to poki co dziewczyny moga dla niego nie istniec jakos nie przejawia zainteresowania plcią piekna oby mu sie za 10 lat zmienilo ;)

Chybra to masz spokojna jakis czas przebadana jestes z gory do dołu ;)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej :) daje znac ze dopadlo mnie jakies przeziebienie , kaszle od wczorajszego wieczoru , przez to glowa mnie dzisiaj rozbolała , brzuch mnie lekko boli takze odezwe sie jak dojde do siebie[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baardzo Wam dziękuję, jak i za normy, tak i AIM za takie babskie, proste wyjaśnienie co i jak ma być. Wiem, że mam to za wysokie trochę ale zas Ci lekarze nasi to Tragedia.. I tu sid mogą spierać ze mną, że mieszcze się w normie mimo wszystko blabla, musze się dobrze przygotować by odeprzeć każde pierdoly a i tak może być ciężko.

Powiedzcie jeszcze, czy to prawda że po 16tc nie należy się już tsh przejmować bo dziecko ma własną wytworzona tarczyce, która sama sobie regukuje wszystko?? Wyczytalam, ze wtedy to już tylko problem dla kobiet w ciąży.

Maniek gratuluję udanej wizyty!! Pastę hmm ciekawe czy dostanę u mnie..

Truskawka u mnie przy 3 się zgadzało ale trzeba brać pod uwagę, że na początku im rosnie makuch to i tętno, dopiero później się regukuje.

Ale duże dzieci już, wow.. Ja mam z moja prawie 11 takie problemy, że aż się boje co będzie potem. Co gorsza są to pierdoly, typu jej zapominanie, lenistwo, miny etc..

U nas ja i syn lew, maz skorpion a córka byk. Za to obie babcie i dziadkowie, jak ja z mezem lew i skorpion aż śmieszne.
Aga haha ile urodzin równocześnie i świętowania.

Chybryda dobre wieści i smacznego!!


U nas dzis bułka z pieczarkami, tak mi się zamarzyla.. Jak u nas w Pl na dworcu była..

Zalatwilam dzis dentystę. Zrobił mi aż 3 żeby i z głowy. Oby nic się nie popsuło. Mam dwa tylne do rwania ale zgodził się po ciąży i zaplombowal.. Dalam rade ale jak obrócił fotel to myslalam, ze odjade bo źle się dziś czujr.. Od rana mega zawroty głowy a ciśnienie 98/58..
Jutro Karoo usg. Chyba się denerwuje., ale czuje, ze będzie dobrze.
Czuje w końcu kopniaki.. A już się denerwowalam..

Megan zdroweczka!!!
 
Hej:) przeczytałam jakieś 30 stron forum (500-530) ale już mnie głowa rozbolała. Chciałam się skonsultować - panikuję z byle powodu bo poprzednie ciąże straciłam więc bądźcie wyrozumiałe:D

Zrobiło mi się coś na dziąśle, po przeszukaniu neta podejrzewam nadziąślak włóknisty - opis pasuje do tego co mam, dentyste mam dopiero w poniedziałek - miała któraś z Was coś takiego?

Pytanie do tych które biorą fraxy - gdzie wkłuwacie? Brzuch mnie boli więc już olałam, w szpitalu robili w ramiona więc robił mi mąż w ramiona ale tez juz całe bolą i zaczęłam robić w uda bo mi lekarz pozwolił, tam mniej narazie bolą ale też jest więcej tkanki tłuszczowej. Jak sądzicie, dobrze się to wchłonie jak wbijam w nogi?

Pozdrawiam :-)
 
Pumelova ja robię zastrzyki z clexanu i no cóż trzeba wytrwać. Mnie się pojawiają krwiaczki, albo siniaki, ale to da się przeżyć. Wtedy dziobię w inne miejsce na brzuchu i tyle. Doświadczone w tym temacie koleżanki dostawały wytyczne, że ramię i uda to dopiero po 20 tc. Wchłanianie jest mniejsze...
 
Hej:) przeczytałam jakieś 30 stron forum (500-530) ale już mnie głowa rozbolała. Chciałam się skonsultować - panikuję z byle powodu bo poprzednie ciąże straciłam więc bądźcie wyrozumiałe:D

Zrobiło mi się coś na dziąśle, po przeszukaniu neta podejrzewam nadziąślak włóknisty - opis pasuje do tego co mam, dentyste mam dopiero w poniedziałek - miała któraś z Was coś takiego?

Pytanie do tych które biorą fraxy - gdzie wkłuwacie? Brzuch mnie boli więc już olałam, w szpitalu robili w ramiona więc robił mi mąż w ramiona ale tez juz całe bolą i zaczęłam robić w uda bo mi lekarz pozwolił, tam mniej narazie bolą ale też jest więcej tkanki tłuszczowej. Jak sądzicie, dobrze się to wchłonie jak wbijam w nogi?

Pozdrawiam :-)
Moj gin mowil ze mozna brzuch,ramiona , uda i to nie ma zaczenia ktore miejsce byleby podskornie wbijac.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Pumelova ja robię zastrzyki z clexanu i no cóż trzeba wytrwać. Mnie się pojawiają krwiaczki, albo siniaki, ale to da się przeżyć. Wtedy dziobię w inne miejsce na brzuchu i tyle. Doświadczone w tym temacie koleżanki dostawały wytyczne, że ramię i uda to dopiero po 20 tc. Wchłanianie jest mniejsze...
W szpitalu w 8-10tc robili mi w ramię więc gdyby miało się nie wchłonąć to mam nadzieję że by mi powiedziały:D kurczę ale nie mam jak chwycić brzucha, zaczął rosnąć a ja schudłam i nie umiem zrobić fałdki. Spytam jeszcze raz mojego lekarza..
 
reklama
Megan mnie tez leb boli moze to ten smog w koncu na czornym slunsku mieszkamy....


Aga tak z tym ze wyszly bakterie w moczu moja jutro jeszcze powtorzyc badania .Ale to nic groznego tymbardziej ze mlody od szpitala jeszcze nie byl pozadnie kapany bo w pn rano w szpitalu go kapali wiec mielismy go wczoraj kapac a ze byli w szpitalu to nie byl kapany i moze bakterie dlatego wyszly.

Ja bylam u dentysty w sumie tragedii nie ma a juz sie balam bo zeby mi zaczely sie w ciazy kruszyc...w jednym dziura na wylot i juz mi dzisiaj rozwiercal go na szczescie w znieczuleniu mam nadzieje ze kanalowki nie trzeba bedzie a drugi troche " chwyvony" reszta ok.

Dziewczyny czy bierzecie witaminy? Ja w sumie tylko Dha w 1 trymestrze tylko kwas.Biore co 3-4 dni witaminy dla ciezarnych nie czesciej bo w nich zelazo i pozniej mam problem w wc...:-/.

010igov35ye70zfx.png
 
Do góry