reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witajcie :) dołączam i ja- termin w okolicach 20 lipca. Dziś byłam na pierwszej wizycie, serduszko bije i wszystko wydaje się być ok. Nastepna wizyta za 4 tygodnie. Troche sie uspokoiłam, bo jestem po poronieniu trąbkowym i nie ukrywam, że mocno sie stresowalam przed dzisiejszym badaniem. Pozdrawiam Was!
 
reklama
Samotnaja myśl pozytywnie. masz zaufanie do tego lekarza??

Karo my razem. tez odliczam każdy dzień :)

Tea normalnie z soli fizjologicznej. jak jestnwieksza potwrzebanto i sól można dać do środka, ale nie daje tej kuchennej. mąż to kupuje, himalajska?? kurcze musze zapytać.
Jak trzeba lekarstwl to juz lekarza przespisuje. ale sol fizjo zupełnie wystarcza.
Jak Dex kaprysi choć bardzo rzadko się to zdarza, to daje minutnik i robi aż mu czas odmierza albo Wlaczam piosenkę i oddycha jak leci. powtarzamynile się da dziennie.
U nas tez jeszcze przed spaniem.
I obowiązkowo nawilżacz powietrza!!
Te vicki etc wsio na jedno kopyto, działanie takie same. jak go boli to smarujemy.

Aga u nas nic się nie dzieje a używamy tego od malenkosci. nie ma przeciwskazan wieczornych.

Zaciekawilas mnie tymi bankami. Tu nikt tego nie zrobi raczej :) szkoda..


Tak widzę, że w sumie każda poleca to samo.. Nie ma co kombinować, czasem metody najprostsze są najlepsze.
Aaaa daje Wit c w okresie gdy jest przeziebiony a czasem gdy panuje taki okres chorobowy.

Jakby co, maz i starsza piją regukarnie Czystek. bylam mega sceptyczna jak babcia polecala ( choruje na borelioze i masę innych chorób..) i powiem wam, że działa. normaknie juz by byli choćby przeziebieni. a tu nic. nawet kataru, kaszlu no nic..
Piją codziennie z naparu co robię dodaje do tego cytryne, sok z maliny i miód.


Dziś super spędzony. na mieście i markecie ekstra. nazarlam się mięsa haha. i było polskie stoisko.. ochota na oieczona kielbaske w plasterkach z cebulka i ziemniakami. jutro zrobię.


Jutro Mikołaj :)
 
Maniek witaj i gratulacje!!!

Co to jest za typ poronienia
Dzięki :) Co do tego poronienia- przy ciąży ektopowej (pozamacicznej) czasem zdarza się, ze następuje samoistne poronienie zarodka nieprawidłowo umiejscowionego. W moim przypadku zarodek zagnieździł sie w jajowodzie i zanim doszło do dalszych przykrych powikłań, nastąpiło poronienie. Przykre to doświadczenie i bolesne, ale przez to, że doszło do poronienia samoistnie, nie musialam mieć zabiegu usuwania jajowodu ani stosować żadnej terapii farmakologicznej. Tak to mi lekarz wówczas wyjaśnił.
 
Nosz kurde zzarlo mi big posta [emoji34]

Maniek - witaj [emoji3]

Lilith - kurcze, u Nas inhalacje zastępują syropy wykrztusne, stąd to samo podejście co do godzin stosowania.
Co do baniek - nasza pediatra to Kobietka już dość wiekowa (mega autorytet medyczny), także pielęgniarka, która stawiała Jadze banki, też już grubo po 50'tce. Stąd to podejście do kontrowersyjnych metod. Nie zawsze jednak nam je poleca (Młoda miała 3 razy stawiane w swoim życiu), ale gdy kaze nam iść w antybiotyki to nie dyskutuje - mam do niej totalne zaufanie, i wierzę, że gdyby była możliwość ucieczki od antybiotyków, to by nam je wskazała.
Ty z kolei zaciekawiłas mnie czystkiem - obila mi się nazwa o uszy.. Ale w domu nigdy nie miałam.


Dobradziewczyno - no, nie pocieszylas mnie. Masz górną granice glukozy - jaka decyzja gin w tej sprawie?



A ja jeszcze późnym wieczorem zaliczyłam kontrolę stomatologiczna - wszystko w porządku, kolejna kontrola za pół roku (ale wpis mi już zrobił w książeczce ciąży, a co - zaczęłam zbierać pieczątki [emoji6])


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Maniek :)

Nie wypowiem się na temat syropów i inhalacji, bo nie mam o tym pojęcia. Na szczęście rzadko tego potrzebujemy.

Udało mi się zapisać na wizytę. Idę w piątek na 11.15 :)

Co do skierowań na badania: chodzę na NFZ i dostałam już wykaz badań do zrobienia przed następną wizytą. I od 25.11 jestem na L4. Dla mnie sytuacja o tyle lepsza, bo dotąd byłam na bezpłatnym wychowawczym.
 
Wesołych Mikołajek Dziewczyny!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Witam sie z rana ,noc okropna,mały tak się dusil ze powietrza nie mógł zlapac,jak tylko wypuszcze starszą córkę do szkoły to dzwonie do lekarza.
Pije czystek od 3 lat ale szczerze to nie zauważyłam większej poprawy zdrowia,natomiast nas (mnie i córkę) uratował pyłek pszczeli i propolis.Odkąd je odkryłam skończyły się przeziębienia co miesiąc,pyłek jest rewelacyjny,ale można godz stosować od 3 roku życia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Maniek :)

Nie wypowiem się na temat syropów i inhalacji, bo nie mam o tym pojęcia. Na szczęście rzadko tego potrzebujemy.

Udało mi się zapisać na wizytę. Idę w piątek na 11.15 :)

Co do skierowań na badania: chodzę na NFZ i dostałam już wykaz badań do zrobienia przed następną wizytą. I od 25.11 jestem na L4. Dla mnie sytuacja o tyle lepsza, bo dotąd byłam na bezpłatnym wychowawczym.
Joanna a jak przeszlas na l4 z wychowawczego zlozylas najpierw pismo dobpracodawcy o powrot do pracy a potem z dniem powrotu dalas l4??


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez witam sie Mikolajkowo . Oczywiscie jak to ja zapomnialam hasla do bb i zanim.odpalilam.wczoraj kompa zeby je zresetowac , bo na tel nie dalam rady, to troche to trwalo.
Czytam na biezaco witam nowe mamuski.
Nie pisze bo mały nie daje a tez nic ciekawego u nas sie nie dzieje.
Zaraz wizyta takze troche stresik jest, zastanawiam sie czy nie zrobilam bledu umawiajac sie na.nfz bo boje sie ze usg mi.nie zrobi maja tam swoje jakies glupie wytyczne ale zobaczymy juz za pozno na zmiany.
Wszystkim chorowitka zdrowka ,tez jestem zwolenniczka inhalacji sama ostatnio walczylam z katarem u malego.
Odezwe sie po wizycie :)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry